LIFE - DAUGIAU  NEI  KLAUSOS  APARATAS!

Kas sakė, kad klausos aparatas negali prisitaikyti prie Jūsų gyvenimo? Siemens Life. Jis gali prisitaikyti prie Jūsų visomis prasmėmis.

     

Life. Toks  rafinuotas, toks diskretiškas, toks “gudrus”.  Siemens Life puikiai tinka Jūsų pasauliui. Puiki garso kokybė iš mažučio, itin išvaizdaus klausos aparato, - nepaprastas veikimas paliekant atvirą ausį. Automatinė technologija reiškia, kad jame nieko nereikia keisti. Įskaitant stilių.

Dėl savo lengvumo, mažumo ir pilnai automatinių savybių, dalis kurių yra specialiai pritaikytos mažiesiems, šie klausos aparatai, naudojami su tradiciniu rageliu, itin gerai tinka ir vaikučiams. Life - siūlo platų modelių pasirinkimą ir, įvertinus savo pažangias savybes (įdiegta BestSound technologija arba bent jos elementai), siūlo plačiais "nesikandžiojančių" kainų ribas, pateikdami geriausią kainos/savybių santykį. Dėl savo lansktumo: išvaizdos, pritaikymo galimybių, papildomų funkcijų (ūžesio galvoje slopinimas, taikymas su rageliu ar atvira ausimi, nepastebimo korpuso, arba kaip tik stilingos išvaizdos, galimybės naudoti su TEK, distanciniais pulteliais, etc.) šie aparatai yra vieni universaliausių ir plačiausiai pritaikomų. 

Life – reiškia stilių

       Life pritaikomas bet kokiai situacijai. Galite išreikšti savo individualumą išskirtinėmis Life spalvomis ir raštais, - jis visada atrodys išskirtinai ir savalaikiai. Arba, jei norite subtilesnės išvaizdos, galite pasirinkti Life spalvas, atitinkančias Jūsų plaukų ar odos atspalvį. Nenorite būti įsipareigojęs vienam stiliui? Klausos aparatų specialistas lengvai pakeis Jūsų klausos aparato spalvas į Jūsų naujai pasirinktas.  

Life reiškia komfortą

       Netgi pirmą kartą nešiojantys klausos aparatą tikrai nevargs su Life. Pirminis reguliavimas dažniausiai yra pakankamas, todėl nereikia pakartotinai vaikščioti klausos aparato pritaikymo tikslinimui. Kadangi Life aparatėliai yra itin mažų gabaritų, naudoja milimetro storio vamzdelį garso perdavimui į ausį ir yra ergonomiško dizaino, todėl yra sunkiai pastebimi (daug žmonių nori “nematomo” klausos aparato), nebent norite būti pastebėti ir renkatės “rėkiančių” spalvų korpusą…  Tačiau geriausia, ką Life siūlo: atviros ausies pritaikymas eliminuojantis “užgulimo efektą” – nemalonų užkištos ausies pojūtį, įprastą nešiojantiems tradicinius klausos aparatus. Life yra automatinis, taigi, Jums niekad nereikės jo reguliuoti.  

Life kalba Jūsų kalba

       Natūralesnis, intuityvesnis klausos pojūtis. Ar ne nuostabiai skamba? Life pažangios technologijos daro klausą natūralia ir malonia praktiškai bet kokioje aplinkoje. Life užtikrina, kad garsai, kuriuos Jūs girdite yra sodrūs, o kalba - aiški ir suprantama. Life skirtas malonesniems pojūčiams visomis prasmėmis.   

Life bendrauja su Jūsų aparatūra

       Tikras stereo garsas. Tiesiogiai į Jūsų ausis. Tai siūlo pasirenkamos TEK ir miniTEK belaidžio ryšios sistemos . Ji sujungia Jūsų Life su Jūsų garso aparatūra bei telefonu daugiafunkcinio distancinio pultelio TEK Connect pagalba.  Stilingas ir galingas Tek Connect leidžia akimirksniu pasiųsti stereo garsą iš MP3 grotuvo, TV imtuvo, stereo sistemos ar kitų garso įrenginių tiesiogiai į Life klausos aparatėlius. Ji netgi veikia kaip bevielė laisvų rankų įranga Jūsų mobiliam telefonui, naudojant Bluetooth bevielę technologiją. Būkite kartu su savo pasauliu!   

Life ne tik klausos aparatas. Galvos ūžesio slopinimo funkcija

     

Life yra ne tik klausos aparatas, - jis gali būti ir įrenginiu, slopinančiu ūžesį galvoje, vadinamą tinnitus. Plačiau žr. straipsnį: “Tinnitus – vaiduoklis neegzistuojančio garso pavidalu”.


Life turi specialią, užprogramuojamą funkciją, kuri leidžia generuoti terapinį triukšmą. Jis atitraukia žmogaus dėmesį nuo triukšmo girdimo ausyje ir leidžia vėl “normaliai” girdėti išorinius garsus. Life ne tik tinnitus slopinimo instrumentas, - jis yra idealus kombinuotam taikymui, kartu kompensuojant ir klausos netekimą, jei toks yra.


Tinnitus yra terminas apibūdinantis įvairius garso pojūčius, kurie nėra susiję su išorės garsais. Iki 20% industrinių šalių gyventojų yra paveikti tinnitus. Apie penkiems procentams žmonių jis turi rimtą poveikį jų kasdieniam gyvenimui. Nuolatinis triukšmas ausyje jiems trukdo susikaupti, išsimiegoti, sukelia depresijas ir kitas problemas.

 

Life klausos aparatai gali padėti žmonėms su tinnitus žymiai pagerinti gyvenimo kokybę. Life generuoja specialų garsą, kuris slopina tinnitus, o kai kuriems užsidėjus Life tinnitus išnyksta iš viso. Tai padeda nešiotojams prisitaikyti prie gyvenimo su tinnitus, sumažina šią problemą. Klausos aparatų specialistas turi kartu su turinčiuoju tinnitus nustatyti, kuris terapinio triukšmo tipas ir intensyvumas geriausiai tinka kiekvienu konkrečiu atveju.

Daug turinčiųjų tinnitus taip pat turi klausos netekimą, susijusį su vidine ausimi. Jie gali naudoti Life klausos aparatėlį klausos atstatymui ir tinnitus terapijai vienu metu. Žmogus taip pat turi galimybę prisitaikyti Life, naudodamas distancinį pultelį. Plačiau apie tinnitus straipsnyje: “Tinnitus – vaiduoklis neegzistuojančio garso pavidalu”.

SAVYBĖS PLAČIAU

Stilius

     

Pasirinkite, kas Jums labiau patinka ir tinka. Galite visai paslėpti klausos aparatą, pasirinkdami odos ar plaukų atspalvį, galite jį paryškinti ir suteikti sau daugiau individualumo.

 Komfortas

       Life – puikus pasirinkimas pirmą kartą užsidedantiems klausos aparatą. Jo mažas dydis ir elegantiškas stilius daro jį sunkiai pastebimu, o tai labai svarbu pradedantiems nešioti klausos aparatus, ypač tiems, kuriuos gąsdina tradicinių, didesniųjų klausos aparatų išvaizda. Be to, Life yra labai patogūs, atviros ausies. Tai sumažina arba visai panaikina nemalonų “užkimštos ausies” pojūtį. Ypač patikimi Life klausos aparatai nereikalauja didelės priežiūros savo konfigūracijos, savybių, itin plonų vamzdelių ir keičiamų antgaliukų dėka.   

Taip pat verta paminėti, kad Life yra įgyvendinta automatinė technologija, taigi galite atsipalaiduoti ir leisti aparatui susitvarkyti su bet kokia aplinka pačiam. Intuityvios savybės reiškia, kad Jums nereikia rūpintis programų keitimu ar garso reguliavimu netgi triukšmingoje aplinkoje. Be abejo, jeigu Jūs visgi norite pats kontroliuoti situaciją, galite įsigyti distancinį pultelį, pavyzdžiui, ePen, kuris atrodo kaip stilingas rašiklis, tačiau realiai yra nedidukas distancinis pultelis, leidžiantis Jums savarankiškai keisti programas ar reguliuoti garsumą.  

     

Life kalba Jūsų kalba

Life pažangios technologijos daro girdėjimą malonų praktiškai bet kokioje aplinkoje. Garsai yra sodrūs ir minkšti, o kalba aiški ir suprantama – natūralesnei ir intuityvesnei klausai. Pasirenkama TEK bevielio ryšio sistema netgi leidžia transliuoti stereo garsą iš Jūsų audio įrenginių tiesiogiai į klausos aparatėlius. Skamba gerai?

 

Natūralus garsas

Garsumas ir atpažinimas

Life turi savyje stiprinimo sistemą, kuri automatiškai sumažina stiprinimą stipriems garsams, tačiau tuo pat metu padidina stiprinimą tylesniesiems, leidžiant Jums girdėti garsus tokius, kokiais jie yra iš tikrųjų. 


Lokalizacija

Priekis. Galas. Kairė. Dešinė. Galimybė tiksliai atskirti iš kur atėjo garsas yra raktas į natūralų girdėjimą.  TruEar™ technologija ir e2eWireless™ 2.0 bevielio ryšio tarp klausos aparatų sistema nustato naujus standartus garso lokalizacijai. Siemens revoliucinė TruEar technologija imituoja išorinės ausies akustinę funkciją ir leidžia Jums intuityviai atskirti garsus, atėjusius iš priekio ar iš nugaros. Tuo pat metu  e2e Wireless 2.0 technologija bevieliu būdu sinchronizuoja du klausos aparatus, leisdama jiems veikti kaip vienai sistemai, padedant lengvai lokalizuoti garsus, atėjusius bet kuria kryptimi.

Mokymasis

     

 Mokymasis iš garsų. (SoundLearning)

SoundLearning yra sudėtingas klausos aparato savaiminio susireguliavimo algoritmas, nutiesiantis tiltą tarp pradinio klausos aparato sureguliavimo kontroliuojamoje aplinkoje ir realaus pasaulio. Algoritmas įgalina klausos aparatą persiprogramuoti pačiam, kai naudojant vartotojo pasirinkimus, klausos aparatas pats automatiškai perprogramuoja savo stiprinimą, kompresiją ir dažninę sudėtį (tembrą). Tai minimizuoja papildomų reguliavimų būtinumą ir užtikrina daug labiau individualizuotą pritaikymą žmogui. 

 

 

Mokymasis iš duomenų. (DataLearning)

DataLearning “išmoksta” nešiotojo pasirinktus garsumo nustatymus kiekvienoje programoje ir situacijoje ir automatiškai perprogramuoja klausos aparatą pagal šiuos pasirinkimus.  Algoritmas toks efektyvus, kad labai greitai prapuola bet koks poreikis reguliuoti aparato garsumą pačiam.


Nešiojimo duomenų įsiminimas. (DataLogging)

DataLogging įrašo į vidinę klausos aparato atmintį naudingą informaciją tokią kaip: programų naudojimą, akustinę aplinką ar mikrofonų sistemos režimus. Ji pateikia duomenis tiksliam klausos aparato reguliavimui pas klausos aparato specialistą.

Garso komfortas

 

Life yra įgyvendintos sudėtingos skaitmeninės garsų apdorojimo technologijos, skirtos padidinti klausymosi komfortą, ypač sudėtingose girdėjimo situacijose tokiose kaip: minioje, kur vienu metu kalba keletas žmonių.


Supančių triukšmų nuslopinimas

Vienas iš didžiausių iššūkių klausos aparatų nešiotojams yra kalbos išskyrimas triukšmingoje aplinkoje. Life pažangi kalbos ir triukšmo valdymo sistema automatiškai atpažįsta ir nuslopina supantį triukšmą iki patogaus lygio, tačiau tuo pat metu išskiria ir išryškina kalbą


Aštrių triukšmų suminkštinimas (SoundSmoothing)

Netikėti triukšmai, tokie kaip: dūžtantis stiklas, šnarantis popierius, barškantys indai gali būti nemalonūs ar blaškantys.  SoundSmoothing™ sistema automatiškai izoliuoja ir suminkština tokius triukšmus, tačiau palieka kalbos garsus nepakitusiais. Tyrimai (nepriklausoma audiologų draugija NAL) patvirtino, kad ši sistema yra efektyviausia pasaulyje iš visų dabar egzistuojančių dėka savo slopinimo būdo ir laike prisitaikančio pobūdžio.


Džiaukitės gaivaus oro gurkšniu

Life pažangi eWindscreen™ savybė nuolat analizuoja ateinančius garsus ir atpažįsta vėjo sukeliamą triukšmą juose. Tada signalų apdorojimas klausos aparate pakeičiamas taip, kad prislopintų šį triukšmą. 

Užtikrintas pokalbis

Klausos aparatų nešiotojams dažnai yra sudėtinga sekti pokalbį tada, kada juos supakalbančių  aplinkinių keliamas "alasas", pvz.: restorane ar žmonių pilname kambaryje. Life automatinė adaptyvi dinaminių kryptinių mikrofonų sistema persijungia tarp visakrypčio, TrueEar ir įvairaus kryptiškumo režimų taip, kad pagerintų kalbos suvokimą net ir labai triukšmingoje aplinkoje. 


Perspėjimus girdėsite ir triukšme

Life užtikrina, kad rankinio valdymo akustiniai signalai būtų girdimi net ir labai triukšmingoje aplinkoje, tam naudojant prisitaikančius melodingus signalus. Šių signalų garsumas yra automatiškai keičiamas priklausomai nuo supančios aplinkos, taip užtikrinant, kad jie bus visada išgirsti. 


Dėl švilpimo nesirūpinkite

Siemens naujoji švilpimo valdymo sistema (FeedbackBlocker) remiasi itin efektyvia naujos kartos adaptyvia fazine švilpimo slopinimo technologija. Naudojant Siemens patentuotą akustinio atspaudo technologiją (Acoustic Fingerprint Technology), Life pritaiko fazinę moduliaciją išėjimo signalui, atpažindama akustinio susižadinimo dalį mikrofono signale, sumažindama arba panaikindama švilpimą iki jam atsirandant. Tai užtikrina, kad švilpimas bus nuslopintas daug greičiau ir patikimiau nei bet kada anksčiau. 

Life bendrauja su Jūsų aparatūra

     

Mėgaukitės tikru stereo garsu

Naudojamas kartu su Life 701, Life 501 ir Life 301 TEK ar miniTEK bevielio ryšio sistema transliuoja garsą iš Jūsų mobilaus telefono, MP3 grotuvo, TV imtuvo ar kito audio šaltinio tiesiog į Jūsų Life klausos aparatus. “Įdėdama” stereo garsą tiesiog į Jūsų ausis TEK leidžia naudotis savo audio įrenginiais patogiai kaip niekad anksčiau – nesvarbu ar norite gerai girdėti TV netrukdydami kitiems ar atsiliepti į telefono skambutį vienu mygtuko paspaudimu.

Junkitės prie savo mėgstamų daiktų

Viskas vyksta TEK Connect distancinio pultelio pagalba. Naudojantis Siemens adaptuota BlueTooth technologija, TEK Connect užtikrina patį efektyviausią rinkoje garso transliavimo funkcionalumą be jokių iškraipymų ar juntamo vėlinimo. Pultelis taip pat leidžia vienu mygtuko paspaudimu įjungti bet kurią klausymosi programų, reguliuoti garsumą ir tembrą, pakeisdamas tradicinį distancinį klausos aparato pultelį. TEK užtikriną visiškai sinchronizuotą klausymosi patirtį.   

Plačiau apie: TEK ir miniTEK

 

Life prisitaiko prie Jūsų poreikių

       Jei ieškote pačių pažangiausių technologijų už pačią geriausią kainą, Life padeda Jums rasti klausos aparatą, kuris geriausiai tiktų Jums. Trys technologiniai lygiai leidžia Jums išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Žemiau esančioje lentelėje išvardintos pagrindinės visų trijų technologinių lygių savybės.  

 

Best sound - geriausias garsas

Be abejo, visi Life modeliai turi savyje BestSound technologiją ar jos elementus. Plačiau apie šią pažangiausią klausos aparatų technolgiją, įskaitant interaktyvias garso ir vaizdo iliustracijas rasite čia: BestSound.  

 

Savybės. Apžvalga 

 

 Savybės  Apibūdinimas

 Life 701

Life 501 

Life 301 

  Life 101 

 Natūralus

 garsas

       
 Briliantinis garsas
SoundBrilliance
 Pratęsia aukštų dažnių garsų diapazoną iki 12kHz pilnesniam, malonesniam, klausymosi pojūčiui

 

 

 
 E2e bevielis ryšys
e2e wireless 2.0
 Sinchronizuoja du klausos aparatus taip, kad jie veiktų kaip vieninga sistema

 

 

 
 Tikros ausies akustika
TruEar
 Imituoja natūralią ausies akustiką tam, kad intuityviai žinotumėte iš kur: iš priekio ar iš nugaros atsklido garsas

 

 

   

 Garso

 komfortas

       
 Kalbos ir triukšmo valdymas  Automatiškai prislopina supantį triukšmą, išskiria ir išryškina kalbą  įjungta/išjungta + 7 lygiai  įjungta/išjungta + 5 lygiai  įjungta/išjungta + 3 lygiai Įjungta/išjungta + 3 lygiai 
 Aštrių garsų slopinimas SoundSmoothing  Izoliuoja ir suminkština staigius, aštrius garsus malonesniam klausymuisi  įjungta/išjungta + 3 lygiai įjungta/išjungta + 3 lygiai įjungta/išjungta  
 Apsauga nuo vėjo
eWindscreen
 Atpažįsta vėjo ūžesį ir jį automatiškai prislopina.

 

 

 

 

 Fokusas į kalbą SpeechFocus

 Seka žmogaus kalbą, net jei žmogus už nugaros. Aiški kalba net ir labai triukšmingoje aplinkoje.

     
 Adaptyvūs kryptiniai mikrofonai  Leidžia geriau sekti pokalbį nuslopindami supančius triukšmus, įskaitant minios triukšmą automatinis daugiakanalis adaptyvus automatinis daugiakanalis adaptyvus automatinis adaptyvus  automatinis adaptyvus
 Švilpimo blokavimas
FeedbackStopper
 Automatiškai ieško susižadinimo požymių ir nuslopina švilpimą

 

 

 

 

 Mokymasis

 /duomenų išsaugojimas

       
 Mokymasis iš garsų
SoundLearning™
 Persiprogramuoja pagal vartotojo garso nustatymus, įskaitant tylius ir stiprius garsus bei tembrą

 2.0

 1.0

   
 Mokymasis iš duomenų
DataLearning
 Automatiškai mokosi ir  persiprogramuoja pagal vartotojo garso nustatymus

 

 

 

 
 Nešiojimo duomenų išsaugojimas
Data Logging
 Įrašo į vidinę atmintį duomenis tokius kaip: programų naudojimas, garsinės aplinkos, mikrofonų režimai, t.t. Tikslesniam klausos aparato pritaikymui pagal Jūsų poreikius ir aplinką

 

 

 

 

 Jungiamumas

         
 TEK / miniTEK bevielio ryšio sistema/ distancinis pultelis  Pasirenkamas bevielis distancinis pultelis su beviele prisijungimo prie įvairių įrenginių sistema  

 

 Klausos aparato

 valdymas

       
 Girdėjimo programų skaičius  Leidžia užprogramuoti specifines programas, pvz.: “restoranas” ar “muzikos klausymasis”

 5

 5

 5

3

 ePen distancinis pultelis  Ultra-diskretiškas, rašiklio formos distancinis pultelis Life aparatų bevieliam valdymui

 

 

 

 
 ProPocket™  Tradicinis bevielis distancinis pultelis Life klausos aparatams