SIEMENS  PURE -  NAUJAS  LYDERIS

 

 Beveik nematomas, visiškai diskretiškas Klausos aparatas.

Kodėl šis aparatas vadinamas “Pure” (lietuviškai: grynas, tikras, tyras)?

 

 

Grynas subtilumas.


Siemens Pure™ neleidžia niekam būti tarp Jūsų ir Jūsų aplinkos. Sukurtas didžiausiam diskretiškumui. Pačios pažangiausios technologijos sudėtos į beveik nematomą, ultramažą  korpusą. Galimi net keturi technologiniai lygiai, - pasirinkite tinkamiausią pagal kainą ir savo poreikius bei gyvenimo būdą. 

 Gryna galia.


Jis mažas, tačiau pajėgus. Su trimis skirtingais galios lygiais Pure sukurtas tiksliai pateikti tokią galią, kokios Jums reikia, nesvarbu ar Jūsų klausos netekimas švelnus ar gilus. Sunkiai patikėsite, kokią galią galima išgauti iš tokio miniatiūrinio, sunkiai įžiūrimo mažiuko! 

 

 

 Grynas patogumas.


Negali būti paprasčiau. Pure sukurtas, kad viskas būtų kuo paprasčiau. Jis automatiškai analizuoja, sinchronizuojasi su kitu aparatėliu ir pritaiko garsumą ir signalo apdorojimą – taigi Jums nereikia nieko daryti. Netgi pačiose sudėtingiausiose klausai situacijose nereikia nieko sukinėti, reguliuoti. Dabar klausa yra dar natūralesnė, o pastangų - mažiau. Naudojama pažangiausia BestSound technologija. 

 Grynas individualumas.


Pure – viskas Jūsų individualumui. Galima rinktis korpusą pagal savo plaukų ar odos spalvą, jei norite, kad jo visiškai nesimatytų ar kelių spalvų korpusus, kad pabrėžtumėte savo išskirtinumą. Pure ne tik prisitaiko prie Jūsų išvaizdos, bet ir automatiškai nustato, perprogramuoja garsumo ir programų nustatymus taip, kad jie atitiktų Jus kasdieną supančias garsines aplinkas, taigi ir Jūsų klausos patirtis yra pilnai individualizuota. 

 

 

 Savybės plačiau

 

Gryna galia.


Šis aparatas susideda iš korpuso, kuriame sudėtos jo smegenys ir antgalio su garsiakalbiu ir stiprintuvu bei kupolu. Antgaliai gali būti 4 galios lygių (Pure Carat modeliui net 75dB stiprinimo) ir tinka nuo nedidelio iki 90-110dB klausos netekimo. Ne jei po ligos Jūsų klausa pablogėtų, Pure aparato nereikėtų keisti, užtektų pakeisti vien antgaliuką stipresniu. Patys antgaliukai gaminami Siemens yra patys mažiausi ir lengviausi, lyginant su jų galia.
 

 

 Kupolai


Šiems aparatams tinka minkšti, ausyje praktiškai nejaučiami, antgaliai, skirti ir Active klausos aparatams. Jie yra skirtingų dydžių ir tipų ir yra parenkami individualiai pagal kiekvieno ausies kanalo dydį.


Atviri kupolai


Žmonėms, kurie nori didžiausio komforto ir pilnai atviros ausies klausos aparato pritaikomi atviri trijų dydžių kupolai, apsaugoti nuo ausies sieros C-Guard apsaugos sistema.


Uždari kupolai


Šie pusiau uždari antgaliai ir sukurti vartotojams, kuriems reikia daugiau galios, negu atviri antgaliai gali pasiūlyti.

 

 

Grynas patogumas


Pure aparatuose įgyvendintos naujausios technologijos, kurios pritaiko klausos aparatą jus supančioms aplinkoms, taip, kad Jūsų klausa būtų labai natūrali, komfortiška, o garsas švarus, grynas.

 

 Natūralus Garsas


Tam, kad garsas būtų kuo natūralesnis, Pure siūlo patobulinimus šiose srityse:


Garsumas ir atpažinimas (tech.: daugiakanalė garsų kompresija) — Pure turi stiprinimo sistemą, kuri automatiškai sumažina stiprinimą stipriems garsams ir tuo pat metu padidina stiprinimą tyliems garsams ir tą daro atsižvelgdamas į garsų dažnius. Tuo būdu garsai yra girdimi taip, kaip ir turėtų girdėtis.

Lokalizacija — Priekis. Nugara. Kairė. Dešinė. Iš karto suprasti iš kur atsklido garsas yra raktas natūraliai klausai. Pure su TrueEar (liet.: „tikra ausis”) technologija ir e2e 2.0, - 2 kartos Siemens bevielio ryšio technologija nustato naują standartą garso lokalizacijos gerinimui. TrueEar  technologija imituoja išorinės ausies (kriauklės) akustines funkcijas ir leidžia atskirti garsus, kurie atsklinda Jums iš priekio nuo garsų, atsklindančių iš nugaros. Tuo pat metu e2e 2.0 bevielis ryšis sinchronizuoja du klausos aparatus, taigi jie veikia kaip viena sistema, padėdami Jums suprasti bet kurios krypties garso šaltinio vietą.

Garso Komfortas — Pure yra realizuotos sudėtingos signalų apdorojimo technikos. Jos žymiai padidina klausymosi komfortą — ypač kai vienu metu kalba keletas žmonių, pavyzdžiui, vakarėlyje, parduotuvėje, minioje. Pure savyje apjungia tokias technologijas kaip „triukšmo ir kalbos valdymas”, pritaikomi melodingi perspėjimo signalai, „aštrių” garsų slopinimas, švilpimo slopinimas, kryptinių mikrofonų sistema, vėjo ūžesio slopinimas, mikrofono triukšmo slopinimas.

Mokymasis

Kitas natūralus žingsnis po Data Loging („nešiojimo duomenų išsaugojimo”) buvo DataLearning („Mokymasis iš nešiotojo”), pristatytas Centra aparatėlių, kurie pirmieji pasaulyje pristatė šią technologiją. Pure aparatai eina dar toliau – naudodami mokymosi iš garsų technologiją (Sound Learning), kurioje be pirmųjų dviejų technologijų įgyvendinamas ir pilnas automatinis aparato persiprogramavimas, ne tik garsumo, bet ir tembro, stiprių garsų ribojimo ir silpnų garsų sustiprinimo, atsižvelgiant ne tik į naudotojo prioritetus, parinktis, bet ir į jį supančias garsines aplinkas.

 
Jungiamumas

Gera žinia tiems, kurie nori nuolat būti prisijungę prie savo mėgstamų įrenginių (telefonų, kompiuterių, garso grotuvų, etc.). Pure, dirbdamas komandoje su pasirenkamu TEK (arba miniTEK) bevieliu įrenginiu, leidžia Jums prisijungti prie mėgstamų audio įrenginių, gudraus distancinio pultelio TEK Connect pagalba. TEK Connect leidžia Jums klausytis Jūsų mobilaus telefono, MP3 grotuvo, televizijos, kompiuterio ar kitų audio įrenginių garsą tiesiogiai per Pure klausos aparatėlius. Taigi galite nuolat būti savo pasaulyje.

 

 

 Pure Priedai

Pasirenkamas ProPocket™ distancinis pultelis leidžia lengvai ir diskretiškai valdyti praktiškai visas klausos aparatų funkcijas. Jis pakankamai mažas, kad tilptų Jūsų kišenėje ar rankinuke, taigi, jei reikia, galite greitai atlikti derinimą niekam nepastebint. Norintiems kažko mažesnio ir nepastebimesnio, yra ePen, - rašiklio pavidalo distancinis pultelis, jau laimėjęs ir tarptautinius techninio dizaino apdovanojimus. 

Pure taip pat gali būti pakraunamas, taigi nereikia rūpintis baterijų keitimu, kas ypač nemalonu, jei įvyksta pietų ar susitikimo viduryje. Paprasčiausiai neužmirškite vakare įdėti klausos aparatą ar aparatus į stilingą, lengvai perprantamą ir naudojamą pakroviklį. Tik po penkių valandų pakrovimo aparatai bus pasiruošę dirbti visą dieną ir ilgiau. Jei esate žygyje, kur nėra rozečių - ne bėda, Pure gali veikti ir su paprastomis baterijomis.

Pure individualumas.


Pure yra viskas, kas skirta Jums. Aparatas gali būti įvairių plaukų ir odos atspalvių. Pažangiausios technologijos šį aparatą taip pat paverčia pilnai prisitaikančiu prie Jūsų gyvenimo būdo, Jus supančios aplinkos.

 

 

Best sound - geriausias garsas

Be abejo, pažangiausi klausos aparatai, turi savyje pažangiausią BestSound technologiją ar bent jos elementus. Plačiau BestSound klausos aparatų technolgiją, įskaitant interaktyvias garso ir vaizdo iliustracijas rasite čia: BestSound.  

 

 

 

 

Pure modeliai ir jų techninės savybės

 Savybės  Apibūdinimas

 Pure 701

Pure 501 

Pure 301 

 Pure 101 

 Kalbos

 aiškumas

       
 Fokusas į kalbą SpeechFocus   Seka žmogaus kalbą, net jei žmogus už nugaros. Aiški kalba net ir labai triukšmingoje aplinkoje.

 

     
  Adaptyvūs kryptiniai mikrofonai   Leidžia geriau sekti pokalbį nuslopindami supančius triukšmus, įskaitant minios triukšmą  automatinis daugiakanalis adaptyvus  automatinis daugiakanalis adaptyvus  automatinis adaptyvus   automatinis
 Kompresijos kanalų skaičius  Leidžia tiksliai pritaikyti klausos aparatų veikimą pagal klausos netekimo pobūdį

16 

 12

 8

 6

 TEK/miniTEK bevielio ryšio sistemos/ distanciniai pulteliai  Pasirenkamas bevielis distancinis pultelis su beviele prisijungimo prie įvairių įrenginių sistema  

 

 

 

 Garso

 komfortas

       
 Kalbos ir triukšmo valdymas  Automatiškai prislopina supantį triukšmą, išskiria ir išryškina kalbą  įjungta/išjungta + 7 lygiai  įjungta/išjungta + 5 lygiai  įjungta/išjungta + 3 lygiai Įjungta/išjungta + 3 lygiai 
 Aštrių garsų slopinimas SoundSmoothing  Izoliuoja ir suminkština staigius, aštrius garsus malonesniam klausymuisi  įjungta/išjungta + 3 lygiai įjungta/išjungta + 3 lygiai įjungta/išjungta  
 Apsauga nuo vėjo
eWindscreen
 Atpažįsta vėjo ūžesį ir jį automatiškai prislopina.

 

 

 

 

 Švilpimo blokavimas
FeedbackStopper
 Automatiškai ieško susižadinimo požymių ir nuslopina švilpimą dar prieš jam atsirandant. Efektyviausias rinkoje švilpimo slopinimo algoritmas

 

 

 

 

  E2e bevielis ryšys
e2e wireless 2.0
 Sinchronizuoja du klausos aparatus taip, kad jie veiktų kaip vieninga sistema

 

 

 
  Tikros ausies akustika
TruEar
  Imituoja natūralią ausies akustiką tam, kad intuityviai žinotumėte iš kur: iš priekio ar iš nugaros atsklido garsas

 

 

   
  Briliantinis garsas
SoundBrilliance
 Pratęsia aukštų dažnių garsų diapazoną iki 12kHz pilnesniam, malonesniam, klausymosi pojūčiui

 

   

 Individualumas

 

       
  Mokymasis iš garsų
SoundLearning™ 2.0
 Persiprogramuoja pagal vartotojo garso nustatymus, įskaitant tylius ir stiprius garsus bei tembrą, nepriklausomai 15-kai skirtingų situacijų.

 

     
 Mokymasis iš garsų
SoundLearning™
 Persiprogramuoja pagal vartotojo garso nustatymus, įskaitant tylius ir stiprius garsus bei tembrą

   
 Mokymasis iš duomenų
DataLearning
 Automatiškai mokosi ir  persiprogramuoja pagal vartotojo garso nustatymus

 

 

 

 

 Nešiojimo duomenų išsaugojimas
Data Logging
 Įrašo į vidinę atmintį duomenis tokius kaip: programų naudojimas, garsinės aplinkos, mikrofonų režimai, t.t. Tikslesniam klausos aparato pritaikymui pagal Jūsų poreikius ir aplinką

 

 

 

 

 Klausos aparato

 valdymas

       
 Girdėjimo programų skaičius  Leidžia užprogramuoti specifines programas, pvz.: “restoranas” ar “muzikos klausymasis”

 5

 5

 5

3

 ePen distancinis pultelis  Ultra-diskretiškas, rašiklio formos distancinis pultelis Pure aparatų bevieliam valdymui

 

 

 

 
 ProPocket™  Tradicinis bevielis distancinis pultelis Life klausos aparatams

 

 

 

 
 Įkroviklis  Leidžia naudoti įkraunamus elementus. Itin paprasta priežiūra ir įkrovimas.

 

 

 

Pure spalvos.

Pasislėps bet kokiuose plaukuose arba išryškins Jūsų individualumą

Rinkitės bet kokią iš spalvų ir mes per 3 minutes ją pakeisime. Norintiems visiškai nepastebimo aparato, gali jo spalvą pritaikyti prie savo plaukų spalvos. Norintys pabrėžti savo individualumą, gali rinktis egzotiškesnes spalvas.