PAŽANGŪS INSIO NX CT

full-image

Insio Nx CT - su bluetooth ryšiu

Įausiniai klausos aparatai su bluetooth ryšiu, - geresniam kalbos supratimui


Gyvenimą geriau praleisti kartu. "Signia" Insio Nx CT klausos aparatai yra pritaikomi pagal jūsų ausies anatomiją ir klausos praradimą, todėl jūs galite mėgautis laiku su artimaisiais, nesijaudindami dėl savo klausos ir išvaizdos. Dėl diskrečios konstrukcijos ir išskirtinės garso kokybės Insio NX CT suteikia jums pasitikėjimo savimi, kad tikrai išgirsite visus svarbius dalykus gyvenime. Be to, "Bluetooth" ryšys užtikrina bevielį tiesioginį garso transliavimą iš televizoriaus, muzikos grotuvo/telefono ir telefono skambučių. Dabar Insio Nx CT klausos aparatai turi tokį funkcionalumą, kokį anksčiau turėjo tik užausiniai modeliai. Didesnė baterija bei mažesnis ir ekonomiškesnis energijai mikroprocesorius leido įtalpinti Bluetooth anteną į miniatiūrinį korpusą bei leisti pakankamai ilgą baterijos tarnavimo laiką netgi transliavimo režimu.

a


Natūralios klausos pojūtis

Naudodamiesi Insio jūs galite suprasti kalbą netgi pačiose sudėtingiausiose klausai aplinkose. Insio jums pateiks puikiai subalansuotą garsą.


Programų perjungimo mygtukas

Naudodamiesi mygtuku jūs galite pakeisti jums asmeniškai suderintas klausos programas arba reguliuotis klausos aparatų garsumą.

Skirti itin plačiam klausos netekimų diapazonui

Nedidelis, vidutinis ar sunkus klausos netekimas, Insio susitvarkys su visais iššūkiais ir grąžins jums natūralius gyvenimo garsus. 

full-image

Mėgaukitės tiesioginiu garso muzikos, TV, telefonų skambučių transliavimu

Transliuokite aukštos kokybės stereo muziką tiesiai į ausis, diskretiškai nustatykite garsą, kad jis atitiktų jūsų pageidavimus žiūrėdami mėgstamiausią televizoriaus laidą arba išgirskite telefono skambutį mygtuko paspaudimu. Su Signia Insio CT modeliais jūs turite diskretų ir patogų nuotolinį valdymą ir "Bluetooth" ryšį aukščiausios kokybės  garso srautui iš įvairių šaltinių tiesiog po ranka - viskas, ko jums reikia, yra išmanusis telefonas.

full-image

Krištolo skaidrumo garsas natūraliu srautu

Nesvarbu ar aptariate muziką po koncerto ar dalinatės su draugais naujo miesto jauduliu, Insio Nx CT leidžia jums mėgautis garsų pasauliu. 

Pokalbių metu reikia koncentracijos ir pastangų, o aplinkiniai garsai gali mus atitraukti nuo aptariamų klausimų, kas svarbu. "Insio" yra puikiai pasirengęs išspręsti šias problemas. Insio Nx CT yra ekspertas tokiose situacijose. Jis atkartoja natūralų būdą, kuriuo mes lokalizuojame garsą, daugiausia dėmesio skiriant jūsų pokalbio partneriui ir filtruojant nepageidaujamą foninį triukšmą. Tuo būdu labiausiai girdite, tai ką norite išgirsti. Visą dieną. Kiekvienoje situacijoje.

Prisijunkite prie patogaus valdymo

a

Telefonas


Transliuokite telefono pokalbius tiesiai iš savo išmaniojo Apple telefono (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) tiesiai į klausos aparatą visiškam patogumui.

a

Muzika

Klausykitės savo mėgstamos muzikos, transliuojamos iš Apple telefonų (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) tiesiai į Jūsų klausos aparatą išskirtinei garso kokybei.

a

TV

Su StreamLine TV priedu televizoriaus garsas bus tiesiogiai transliuojamas į jūsų klausos aparatus. Jūs galėsite pradėti transliavimą ir pasireguliuoti TV garsą naudodamiesi myControl programėle.

a

Nuotolinis valdymas 

MyControl programėlė leis pakeisti Jūsų klausos aparatėlio nustatymus nuotoliniu būdu, kad atitiktų jūsų individualius poreikius.

Jei neturite išmaniojo telefono, rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas miniPocket suteiks patogų nuotolinį klausos įrenginių valdymą.

Mėgaukitės garsų harmonija

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos, naujieji klausos aparatai leidžia girdėti kalbą aiškiai visose klausymosi situacijose, naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Pokalbis judant 

3D klasifikatorius užtikrina pažangią automatinę kontrolę visose situacijose leisdamas jums mėgautis puikia klausa. Tam, kad užtikrintų optimalią klausą netgi tada kada judate, klausos aparatų nustatymai yra automatiškai pritaikomi naudojant myControl programėlės judesio duomenis. 

a

Aiškus ir skaidrus garsas 

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje.

Insio NX CT techninės savybės

 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Labai patogus - korpusas gaminamas pagal individualią ausies formą
 • Nepaisant mažo dydžio tinka labai plačiam klausos netekimo diapazonui - nuo nedidelio iki gilaus
 • Optimizuotas pagal klausą ventiliacinis kanalas užtikrina natūralią akustiką ir ausies vėdinimą
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens 24, 32, 48 kanalų garso apdorojimas
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Valdomi distanciniu būdu nemokama išmaniojo telefono programėle myControl
 • Bevielis CROS/BiCROS - garso perdavimas iš kurčios ausies į girdinčią su CROS Pure priedu
 • Tinnitus terapijos - ūžesio ausyse slopinimui
 • Binauralinis OneMic kryptiškumas pagerina kalbos suvokimą, fokusuoja kalbą iš priekio, nuslopina triukšmą kitomis kryptimis visuose technologiniuose lygiuose!
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai kiekviename aparate dar geresnei lokalizacijai ir papildomam triukšmo slopinimui
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą.
 • Bevielis e2e ryšys tarp klausos aparatų
 • Kliniškai įrodytos mažesnės klausymosi pastangos ir geresnė klausa nei normaliai girdinčiųjų
Plačiau apie visas Nx platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Nx platforma.

Aparatas su šypsena

full-image

Klausos aparatų priedai

a

MyControl programėlė

Pilna kontrolė jūsų rankose

Ši programa leidžia diskretiškai ir patogiai keisti klausos aparato nustatymus turint išmanųjį telefoną. Galima nemokamai iOs ir Android telefonams.

Jūs galite pasidinti arba pasimažinti įrenginio garsą, keisti balso tembrą, programas ar personalizuoti įrenginį pagal jūsų poreikius. Viskas ko jums reikia yra išmanusis telefonas.

full-image

Atsisiųskite myControl programėlę

bans

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui 

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į Nx klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą naudodami myControl programėlę.

a

StreamLine Mic priedas

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai NX aparatams

a

MiniPocket priedas

Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą..

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse.

Kainų lygis be kompensacijos - buvo 1000 € - 2000 €, dabar 950 € - 1870 €.

Su KLA-1-1 ir KLA-1-2 grupių kompensacija priemoka nuo 615€.
Su KLA-1-3 grupės kompensacija priemoka nuo 530€.
Su KLA-2-2 ir KLA-2-3 grupių kompensacija priemoka nuo 890€.
Su KLA-3-1 grupės kompensacija priemoka nuo 730€.

Atsisiųskite