PAŽANGŪS INSIO PX

full-image

Insio

Lengvas girdėjimas


Pagamintas pagal ausį, nepastebimas, nereikalaujantis pastangų


Pagal Jūsų individualią ausies formą ir Jūsų klausos netekimą pagamintas Insio klausos aparatas yra visiškai nematomas ir touchControl programėlės dėka ypatingai diskretiškai valdomas. Ir netgi nepaisaint jo miniatiūrinio dydžio, savyje jis turi puikų technologijų paketą, kuris leidžia Jums džiaugtis nepriekaištinga klausa be didesnių  pastangų.

full-image

a

Džiaukites tikruoju gyvenimo garsu

Atvira darbo erdvė, pilna žmonių parduotuvė ar triukšmingas restoranas, visur esant aukštam pašalinio triukšmo lygiui, reikia susikaupti ir labai stengtis norint suprasti pašnekovą ir palaikyti prasmingą pokalbį. Įtampa norint išgirsti balsus šiose situacijose labai vargina - faktas kurį pripažįsta net ir žmonės turintys normalią klausą.


Naujasis Insio yra sukurtas Jums padėti. Pažangi SpeechMaster technologija pastoviai stebi Jūsų aplinką ir išryškina dominuojantį šnekėtoją, taip sumažindama nenorimus girdėti pašalinius garsus ir triukšmus. Jūs girdite tik tai ką norite. Taip girdėjimas tampa reikalaujantis mažiau pastangų ir mažiau varginantis netgi lyginant su normalia klausa.  

Visa diena su sava komanda. Ir Insio.

a

Pietūs su kolega

Jūs norite susitikti greitiems pietums su kolegomis gatvės kavinėje. Prasidedant pokalbiui, pakyla ir vėjas. Su Insio pagauti kiekvieną žodį yra labai paprasta. Automatinė SpeechMaster funkcija įjungia  binauralinį vėjo triukšmo slopinimą ewindScreen, ir išryškina pašnekovo, kurio klausotės balsą.

Netikėtas susitikimas

Stovint stotelėje nepažįstamąsis paklausia Jūsų kelio, tačiau tuo metu pro šalį pralekia garsus autobusas. Insio užtikrina, kad Jūs nepraleistumėte nė vieno žodžio. Sumani automatinė speechMaster funkcija iškelia norimo šnekėtojo balsą virš kitų balsų ir taip pat įjungią siaurą kryptiškumą bei triukšmo slopinimą siekiant pašalinti pašalinius garsus ir balsus ir leidžia Jums susitelkti į tai kas iš tikro yra svarbu. 

a

Atviros darbo erdvės disonansas

Grįžus į ofisą darbas tiesiog verda - skambantys telefonai ir kalbantys kolegos sukelia sudėtingą garsų kakofoniją. Kai kas nors Jūsų paklausia nuomonės apie naujausią ataskaitą, Insio su tuo puikiai susitvarko. SpeechMaster funkcija pakelia kalbėtojo balsą virš visų kitų, taip pat įjungia triukšmo slopinimą pašaliniams aplinkos garsams. Vėliau per pristatymą pranešėjo balsas auditorijoje aidi, jį sunku suprasti, suvokti pranešimo esmę. Insio speciali aidus slopinanti EchoShield programa sumažina reverbiracijas patalpoje ir suteikia aukštesnę garso kokybę ir girdėjimo komfortą.

a

Atsidavimas muzikai, kurį tikrai įvertinsite

Insio aukšto skiriamumo muzikinė programa suteikia Jums nepakartojamą garso kokybę, kuri yra specialiai kurta pilnai džiaugtis muzika. Nesvarbu ar Jūs klausotės savo mėgstamiausios muzikos koncerte, namuose per savo muzikinį centrą, ar netgi jeigu grojate ant scenos pats - HD Music programa Jums siūlo optimizuotą ir neprilygstamą girdėjimo kokybę.

Insio techninės savybės

 • "Nematomi" CIC klausos aparatai
 • Gaminami pagal ausį - puikiai ir nejuntamai laikosi joje.
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens 16, 24, 32, 48 kanalų garso apdorojimas
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Valdomi distanciniu būdu nemokama išmaniojo telefono programėle touchControl
 • Bevielis audio transliavimasnaudojant easyTek priedą ir easyTek programėlę
 • Bevielis CROS/BiCROS - garso perdavimas iš kurčios ausies į girdinčią su CROS Pure priedu
 • Tinnitus terapija - ūžesio ausyse slopinimui nuo technologinio 2px lygio
 • Binauralinis OneMic kryptiškumas pagerina kalbos suvokimą, fokusuoja kalbą iš priekio, nuslopina triukšmą kitomis kryptimis
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą.
 • Užspaudžiami ventiliuojami kištukai - užtikrina ausies ventiliaciją, užtikrina malonu girdėjimą
 • Bevielis e2e ryšys tarp klausos aparatų
 • Kliniškai įrodytos mažesnės klausymosi pastangos ir geresnė klausa, nei normaliai girdinčiųjų
 • Net ir maži CIC giliai kanaliniai klausos aparatai yra pakankamai stiprūs pagelbėti daugeliui klausos netekimo atvejų.

Plačiau apie visas Primax platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Primax platforma.

Pažvelkite į Insio iš arčiau

full-image

full-image

Audio stiprinimas

a

EasyTek technologija jūsų patogumui

Signia klausos aparatai gali atstoti stereo ausines. EasyTek priedą bevieliu bluetooth ryšiu galite jungti prie daugelio jums svarbių įrenginių, turinčių šią funkciją - telefonų, kompiuterių, muzikos grotuvų. Šį įrenginį galite nešioti tiesiog ant kaklo ar pasislėpę po drabužiais. Daugiafunkcijinio mygtuko paspaudimu galite lengvai įjungti EasyTek funkcijas, atsiliepti į skambučius, persijungti programas, prisijungti per audiogrotuvų ar tv, pasidinti bei pasimažinti garsumą. Led apšvietimas, matomas tik jums, nurodo svarbią informaciją, tokią kaip besibaigianti išsikrauti baterija.

Su easyTEK prijungsite savo klausos aparatą prie iPhone, iPad, Android įrenginių bei įrenginių su Bluetooth ryšiu.

full-image

easyTek priedai

a

TV siųstuvas

TV siųstuvas lengvai prisijungia prie televizoriaus nereikalaudamas bevielio ryšio. Tokiu būdu galite sustiprinti televizoriaus garsą tiesiai į savo klausos aparatą ir žiūrėti filmus ar savo mėgstamas laidas.

a

Mikrofonas VoiceLink

VoiceLink bevieliu ryšiu prisijungia prie easyTek įrenginio. Kai mikrofonas duodamas pašnekovui, jis sustiprina balsą tiesiai į klausos aparatą. Tai ypač praverčia susitikimuose, esant sudėtingoms girdėjimo sąlygoms. Šiuo priedu galite atjungti aplinkos triušmą ir girdėti tik savo pašnekovą. 

a

EasyTek programa. Daugiau diskretiškumo, daugiau patogumo, daugiau galimybių

Su EasyTek programėle turėsite dar daugiau funkcijų bei diskretiškumo. 

EasyTek gali būti naudojama su išmaniaisiais telefonais Apple ar turinčiaus Android programinę įrangą. Su EasyTek programa turėsite galimybę sekti savo klausos įrenginį išmaniajame telefone. Galėsite pasididinti ar pasimažinti garsumą, patikrinti baterijos talpą ar įrenginį naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį. Klausos aparato nustatymus, garso, programų pakeitimus galėsite atlikti diskretiškai tiesiog savo išmaniąjame telefone tarsi rašytumėt sms žinutę..

Atsisiųsti easyTek galite naudojantis programėlėmis:

bans
Nuotolinis Valdymas

a

EasyPocket

Aptaki pultelio forma, didelis ekranas ir patogūs klavišai leis lengvai naudotis pulteliu.

a

MiniPocket - diskretiškas valdymas

Tai idealus pasiūlymas norintiems patogaus, diskretiško valdymo klausos aparatams. Tam nereikia išmaniojo telefono ar didelio nuotolinio pultelio. Pakankai tvirtą ir lengvo valdymo MiniPocket pultelį galite nešiotis prisisegę prie raktų

a

TouchControl programa - diskretiškumas jūsų rankose

Šią programą galite parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Nepastebimai pasigarsinkite, pasitildykite savo klausos įrenginio garsą, pakeiskite balso tembrą; tam nereikės ieškoti mygtuko ant savo klausos įrenginio, viską galėsite atlikti savo mobiliąjame telefone.

bans

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.

Kainų lygis be kompensacijos buvo 800 € - 2000 €, dabar 665 € - 1750 €

Su KLA-1-2 grupės kompensacija priemoka nuo 390€.
Su KLA-2-3 grupės kompensacija priemoka nuo 660€.

Atsisiųskite: