slides/ban-1280-4.jpg

VEIKLA KARANTINO METU

full-image

UAB „Klausos Technika“ veiklos aprašas karantino metu

     UAB „ Klausos Technika“ suprasdama situacijos šalyje ir pasaulyje rimtumą, dėl COVID-19 pandemijos imasi atitinkamų priemonių siekiant apsaugoti savo klientų bei darbuotojų sveikatą. Mūsų klientų saugumas mums yra prioritetas ir nors tai gali jiems sukelti papildomų nepatogumų šios priemonės yra būtinos vardan visų mūsų gerovės.   
 
1.       Į UAB „Klausos technikos“ patalpas žmonės bus įleidžiami tik po vieną asmenį vienu metu. Išimtis bus taikoma tik lydintiems asmenims, jie galės patekti į patalpas kartu su klientu. 

 2.       Žmonės į UAB “Klausos technika“ patalpas naujų aparatų įsigijimui, turimų pareguliavimui ir remontui, ausies įdėklo užsakymui ir atsiėmimui priimami tik pagal išankstinę registraciją telefonu arba elektroniniu paštu. Tai daroma norint riboti žmonių srautą.  Neužsiregistravę asmenys esant užimtoms patalpoms dėl jau patalpose esamo kliento aptarnavimo arba vykdomos patalpų dezinfekcijos turės laukti savo eilės už UAB “Klausos Technika“ patalpų durų. 

3.       Įėjus į patalpą asmenys privalo dezinfekuotis rankas dezinfekciniu skysčiu, kurį suteiks UAB “Klausos Technika“. 

4.       Į patalpas įleidžiami tik asmenys turintys veido apsaugą – apsauginę veido kaukę arba respiratorių. Žmogui neturint asmeninės veido kaukės tokią suteiks UAB „Klausos Technika“. Veido apsaugą privaloma taisyklingai dėvėti viso apsilankymo metu. 

5.       Žmogui karščiuojant, kosint, čiaudint, nesilaikant elementarių higienos normų, nesilaikant UAB “Klausos Technikos“ darbuotojų nurodymų dėl veido apsauginių priemonių dėvėjimo, rankų dezinfekavimo, ir kitų sanitarinių instrukcijų, UAB “Klausos Technika“ pasilieka teisę asmens neaptarnauti tol kol nebus įvykdyti darbuotojų reikalavimai, esant reikalui paprašyti žmogaus palikti patalpas. 

6.       UAB Klausos technika įsipareigoja palaikyti patalpų higieninę būklę, siekiant maksimaliai sumažinti virusų ir ligų plitimo galimybę, užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą. 


7.       Jei klientas patalpose išbuvo daugiau nei 15 minučių iki sekančio žmogaus įleidimo į patalpas jos bus išvėdintos (bent 10 minučių), dezinfekcinėmis priemonėmis bus nuvalytos durų rankenos, paviršiai, įranga naudota klausos aparatų reguliavimui arba remontui. 

8.       Jei asmuo patalpose išbuvo mažiau nei 15 minučių bus dezinfekuoti paviršiai, įranga naudota klausos aparatų reguliavimui ir remontui, esant galimybei patalpos bus išvėdintos. 

9.       Jeigu klientas už  pirktas prekes mokėjo banko kortele, ir jam teko ranka suvesti PIN kodą,  banko kortelių skaitytuvo klaviatūra yra dezinfekuojama.       

10.   Esant bet kokiam žmonių srautui patalpos vėdinamos ne rečiau negu kas 2 valandos, ne rečiau negu 2 kartus per dieną plovikliu valomos patalpų grindys. 

11.   UAB „Klausos technika“ užtikrina, kad darbo vietose dirbs tiktai darbuotojai, kurie neturi jokių COVID-19 ligos       simptomų, jaučiasi gerai, nekarščiuoja, nekosėja. 

12.   UAB „Klausos technika“ darbuotojai dirbant su asmeniu dėvi apsauginį skydą ir/arba apsauginę veido kaukę/respiratorių. 

13.   Darbuotojai visuomet dirbant su asmeniu dėvi dezinfekuotas vienkartines pirštines, kurios yra keičiamos po kontakto su kiekvienu žmogumi. Apsauginis veido skydas yra dezinfekuojamas ne rečiau negu kas 2 valandos. 

14.   Žmonėms rekomenduojamas atsiskaitymas banko kortelėmis, nesant galimybės to padaryti, po kiekvieno sąlyčio su grynaisiais pinigais darbuotojas dezinfekuoja savo rankas ir/arba vienkartines pirštines.

15.   Elementų klausos aparatams ir priežiūros priemonių įsigijimą rekomenduojame atlikti nuotoliniu būdu užsakant jas telefonu arba elektroniniu paštu. Nesant galimybės to padaryti, rekomenduojame iš anksto registruotis pirkimui. 

16.   UAB „Klausos Technika“ savo patalpose suteikia klientui visą reikalingą informaciją apie būtinųjų higienos normų laikymosi (rankų plovimo/dezinfekcijos rekomendacijos, kosėjimo etiketas, teisingas apsauginių kaukių dėvėjimas ir t.t) taisykles žodžiu, bei informacinių plakatų pagalba.