PAŽANGŪS MOTION NX

full-image

Motion 13 Nx

aPuikus sprendimas natūraliai skambančiam savo paties balsui ir tiesioginio transliavimo laikui

a

Tikro gyvenimo garsas

Motion 13 leis mėgautis natūraliausiu garsu ir puikiu jungiamumu transliuojant garsą iš jūsų išmaniojo telefono ar TV. Su šiuo aparatėliu galėsite atsipalaiduoti ir leisti laiką su anūkais, smagiai šnekučiuotis kavinėje ar ramiai klausytis paukščių čiulbėjimo be didelių nepatogumų.

Pritaikytas Jūsų klausai

Motion 13 turi daug skirtingų pritaikymo būdų pagal jūsų norus bei pageidavimus, tereikia kreiptis į savo klausos specialistą.


Patogus dėvėti

Šis užausinis aparatas patogiai ir tvirtai, tačiau nepastebimai slepiasi už ausies. Jo ergonomiškas dizainas užtikrina malonu aparatėlio nešiojimą.

Visiems klausos netekimo laipsniams

Visiškai nesvarbu koks Jūsų klausos netekimo laipsnis - nedidelis, vidutinis ar gilus, Motion 13 kovoja su visais išsūkiais ir grąžina Jus į natūralų garsų pasaulį.

full-image

Girdėkite savo natūralų balsą, tokį, kokį Jums suteikė gamta

Nuo gyvos diskusijos apie aplankytą muziejų iki žavėjimosi nauju miestu su savo artimaisiais, jūsų nauji klausos aparatai leis jums pilnai mėgautis garsų pasauliu. Jie apjungia natūralų jūsų paties balso skambėjimą su aplinkiniais garsais. Tai leis jums mėgautis natūraliausiais klausos pojūčiais ir geriausia klausa net atrandant naujas vietas.

full-image

Džiaukitės tiesioginiu pokalbių telefonu, muzikos ar TV garso transliavimu

Transliuokite savo mėgstamo televizijos serialo serijas tiesiogiai į savo ausis, diskretiškai reguliuokite garsumą, kad jis atitiktų to momento garso poreikius ar išgirskite navigacijos sistemos patarimus - viskas ko reikia, tai išmanusis telefonas.


MyControl programėlės pagalba naujieji klausos aparatai siūlo puikų jungiamumą auštos kokybės garso transliavimui iš įvairių garso šaltinių bei nuotolinį valdymą. 

Prisijunkite prie valdymo patogumo

a

Telefonas

Transliuokite telefono pokalbius tiesiai iš savo išmaniojo Apple telefono (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) tiesiai į klausos aparatą visiškam patogumui.

a

Muzika

Klausykitės savo mėgstamos muzikos, transliuojamos iš Apple telefono (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) tiesiai į Jūsų klausos aparatą išskirtinei garso kokybei.

a


TV
Su StreamLine TV priedu televizoriaus garsas bus tiesiogiai transliuojamas į jūsų klausos aparatus. Jūs galėsite pradėti transliavimą ir pasireguliuoti TV garsą naudodamiesi myControl programėlę. 

a

Nuotolinis valdymas

MyControl programėlė leis pakeisti Jūsų klausos aparatėlio nustatymus nuotoliniu būdu, kad atitiktų jūsų individualius poreikius.

Jei neturite išmaniojo telefono, rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas miniPocket suteiks patogų nuotolinį klausos įrenginių valdymą.

Mėgaukitės garsų harmonija

a

Savo paties balso girdėjimas

Dauguma nešiojančių klausos aparatus yra nepatenkinti savo pačių balso skambėjimu - jis skamba per garsiai ir nenatūraliai.

Pirmieji pasaulyje Nx platformos klausos aparatai išsprendžia šią problemą: jų OVP (paties balso apdorojimo) sistema pateikia natūralų jūsų paties balsą kartu su optimaliu visų kitų garsų girdėjimu, taip užtikrindama malonius, natūralius klausos pojūčius

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos, naujieji klausos aparatai leidžia girdėti kalbą aiškiai visose klausymosi situacijose, naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Pokalbis judant

3D klasifikatorius užtikrina pažangią automatinę kontrolę visose situacijose leisdamas jums mėgautis puikia klausa. Tam, kad užtikrintų optimalią klausą netgi tada kada judate, klausos aparatų nustatymai yra automatiškai pritaikomi naudojant myControl programėlės judesio duomenis. 

a

Aiškus ir skaidrus garsas 

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje.

Techninės savybės

 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Itin platus pritaikymo diapazonas: nepaisant mažo dydžio tinka praktiškai bet kuriam klausos netekimo laipsniui ir pobūdžiui
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Distancinis valdymas. Motion 13 gali būti diskretiškai valdomi TouchControl ir myControl programėlėmis
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Siaurajuostis kryptiškumas (užtikrina kryptiškumą geresnį už natūralios klausos)
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • TwinPhone funkcija - telefono signalas aiškiai perduodamas iš vieno klausos aparato į kitą
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Baterijos skyrelis leidžia lengvai įjungti bei išjungti klausos aparatą
 • Klavišinis valdymo mygtukas funkcijų rankiniam valdymui ir garso stiprumo reguliavimui
 • Keičiamas korpusas
 • Tvirtas ragelis suteikia puikią garso perdavimo kokybę, optimalų stiprinimą ir patogumą
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos

Motion 13 Nx išvaizda

bans
bans
bans
Klausos aparatų priedai

a

MyControl programėlė

Pilna kontrolė jūsų rankose

Ši programa leidžia diskretiškai ir patogiai keisti klausos aparato nustatymus turint išmanųjį telefoną. Galima nemokamai iOs ir Android telefonams.

Jūs galite pasidinti arba pasimažinti įrenginio garsą, keisti balso tembrą, programas ar personalizuoti įrenginį pagal jūsų poreikius. Viskas ko jums reikia yra išmanusis telefonas.   

full-image

Atsisiųskite myControl programėlę

bans

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui 

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į Nx klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą naudodami myControl programėlę.

a

StreamLine Mic priedas


"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai NX aparatams

a

MiniPocket priedas

Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?


Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą..

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse.

Kainų lygis be kompensacijos - buvo 990 € - 1900 €, dabar 675 € - 1650 €.

Su KLA-1-1 ir KLA-1-2 grupių kompensacija priemoka nuo 395€.
Su KLA-1-3 grupės kompensacija priemoka nuo 310€.
Su KLA-2-2 ir KLA-2-3 grupių kompensacija priemoka nuo 670€.
Su KLA-3-1 grupės kompensacija priemoka nuo 510€.

Atsisiųskite