PAŽANGŪS MOTION PX

full-image

Natūralus girdėjimas

Lengvai valdomas bei aptakus jūsų maloniam naudojimui


Aparatėlis tinkamas visiems gyvenimo atvejams, beveik nematomas ir patogiai gulintis už ausies. Lengvas aparato pritaikymas, funkcionalumas bei valdymas leis maloniai jaustis ištisą dieną.

full-image

Lengvas naudotis, patogus dėvėti

Pakankamai tvirtas, kad atlaikytų dienos iššūkius - atsparus drėgmei, dulkėms, prakaitui, atitinka IP67 aplinkos poveikio standartą. Platus ragelių bei plonų vamzdelių pasirinkimas suteikia puikų girdėjimą bei patogų nešiojimą. 

a

Džiaukitės natūraliu girdėjimu

Gyvenime yra daug situacijų kai susiduriate su dideliu, erzinančiu triušmu ar tai būtų triukšminga darbo aplinka, šurmuliuojantis prekybos centras, miesto mugė ar lauko restoranas. Noras viską išgirsti bei suprasti reikalauja nemažai pastangų, kas kartais gali varginti.

Motion klausos aparatas padeda to išvengti. SpeechMaster funkcija nuolat seka aplinką, jūsų pokalbius išskirdama dominuojančius balsus bei slopindama aplinkinius garsus, todėl girdėsite tik tai kas reikalinga, neblaškomi jus supančios aplinkos.

Smagiam bendravimui su šeima

a

Bendravimo malonumui

Jus aplanko artimieji su vaikais, aptariate dienos planus. Kai svetainė pilna klegesio ir indų barškėjimo, Motion klausos aparatas padės nepraleisti nieko svarbaus. Automatinė SpeechMaster funkcija išskirs dominuojančius balsus, tuo pačiu SoundSmoothing (triukšmo slopinimo) funkcija sumažins erzinantį aplinkinį triukšmą ir jūsų nuovargį prailgindama aparatėlio nešiojimo laiką.

Motion dėka girdėsite tik tai, kas reikalinga, sutelkdami dėmesį i pokalbį.

a

Maloniems pojūčiams

Karštą vasaros dieną mėgaujatės vėju, stebite praeinančius žmonės, pravažiuojančias mašinas. Nešiodami Motion klausos aparatą jo SpeechMaster funkcija padės lengvai bendrauti su draugais, išskirdamas jų balsus minioje, o eWindScreen funkcija prislopins vėjo garsą bei mašinų keliamą ūžesį.

Linksmai šventei

Vakarėlyje smagus šnekučiavimasis gali paskęsti kitų pokalbiuose, tačiau Motion aparatėlis padės jums ir šiuo atveju. Kai šventė įsibėgėja, pokalbiai kaista, balsai atsimuša nuo sienų, Motion EchoShield programa  juos prislopina ir toliau galite bendrauti su aplinkiniais.

a

Aušto skiriamumo muzikos garsai, kurie jums patiks

HD Music muzikinė programa sukuria aukštos kokybės garso pojūtį, kad galėtumėt mėgauti kiekviena nata. Koncerte, klausydami savo mėgstamos muzikos galėsite jaustis puikiai.

full-image

full-image

Motion spalvų gama

full-image

full-image

Priedai klausos aparatams

Kasdieninėms situacijoms kaip televizoriaus žiūrėjimas, vaikų nuvedimas į darželį, įvairūs susitikimai, bendravimas su draugais reikalauja skirtingų klausos sprendimų. Signia klausos aparatų priedų pagalba galite nepastebimai prisitaikyti garsumą savo klausai.

a

Audio adapteris

Funkcionalus, integruotas audio adapteris numato tiesioginį garso signalų siuntimą iš FM sistemų. Ši sistema ypač padeda triukšmingose aplinkose (mokyklos klasėse, susirinkimuose) išgirsti ir suvokti kitų žmonių kalbą.

Audio stiprinimas

EasyTek technologija jūsų patogumui 

Signia klausos aparatai gali atstoti stereo ausines. EasyTek priedą bevieliu bluetooth ryšiu galite jungti  prie daugelio jums svarbių įrenginių, turinčių šią funkciją - telefonų, kompiuterių, muzikos grotuvų. Šį įrenginį galite nešioti tiesiog ant kaklo ar pasislėpę po drabužiais. Daugiafunkcijinio mygtuko paspaudimu galite lengvai įjungti EasyTek funkcijas, atsiliepti į skambučius, persijungti programas, prisijungti per audiogrotuvų ar tv, pasidinti bei pasimažinti garsumą. Led apšvietimas, matomas tik jums, nurodo svarbią informaciją tokią kaip besibaigianti išsikrauti baterija.

full-image

full-image

EasyTek priedai

a

Mikrofonas Voice Link

VoiceLink bevieliu ryšiu prisijungia prie easyTek įrenginio. Kai mikrofonas duodamas pašnekovui, jis sustiprina balsą tiesiai į klausos aparatą. Tai ypač praverčia susitikimuose, esant sudėtingoms girdėjimo sąlygoms. Šiuo priedu galite atjungti aplinkos triušmą ir girdėti tik savo pašnekovą. 

EasyTek programa. Daugiau diskretiškumo, daugiau patogumo, daugiau galimybių

a Su EasyTek programėle turėsite dar daugiau funkcijų bei diskretiškumo. 

EasyTek gali būti naudojama su išmaniaisiais telefonais Apple ar turinčiaus Android programinę įrangą. Su EasyTek programa turėsite galimybę sekti savo klausos įrenginį išmaniajame telefone. Galėsite pasididinti ar pasimažinti garsumą, patikrinti baterijos talpą ar įrenginį naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį. Klausos aparato nustatymus, garso, programų pakeitimus galėsite atlikti diskretiškai tiesiog savo išmaniąjame telefone tarsi rašytumėt sms žinutę.

bans
Nuotolinis valdymas

a

EasyPocket

Aptaki pultelio forma, didelis ekranas ir patogūs klavišai leis lengvai naudotis pulteliu.

TouchControl programa

a Šią programą galite parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Nepastebimai pasigarsinkite, pasitildykite savo klausos aparatą, pakeiskite balso tembrą; tam nereikės ieškoti mygtuko ant savo klausos įrenginio, viską galėsite atlikti savo mobiliąjame telefone.

TouchControl programėlę galite atsiųsti

Klausos aparato krovimas

eKroviklis - eCharger


Kartais klausos aparato baterijos išsikrauna netinkamu laiku. Ekroviklis pakrauna, išdžiovina jūsų klausos aparatą per naktį, todėl kitą diena vėl galėsite puikiai girdėti.

Signia turi visą liniją klausos aparatų, kuriuos galima pakrauti, tereikia įstatytį aparatą į kroviklį ir palikti pernakt.

Pakraunami Primax aparatai turi pažangias technologijas, suteikiančias galimę girdėti geriau triukšmingose aplinkose - miesto triukšme, kavinėse ar vaikų žaidimų aištelėse.

Privalumai:

Saugo gamtą

a Ekroviklis sutaupo iki 52 ir daugiau baterijų per metus neteršdamas aplinkos. Nereikia dažno baterijų keitimo.

Patikimas

a Ekroviklis atnaujina, išdžiovina ir pakrauna klausos aparatą iki 18 valandų naudojimui.
 

Patogus

a Po 6 valandų krovimo eKroviklio indikatorius praneša, jog klausos aparatas paruoštas naudojimui.

a

Mašininis adapteris eKrovikliui


Su mašininiu adapteriu jūs galite naudotis eKrovikliu važiuodami mašina taip pasikraudami savo klausos aparatą.

Ūžesys galvoje - tinnitus?

a

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.  

Kainų lygis be kompensacijos - buvo nuo 800 € iki 1900 €, dabar nuo 630 € iki 1550 €

Su KLA-1-1 ir KLA-1-2 grupių kompensacija priemoka nuo 345€.
Su KLA-1-3 ir KLA-1-4 grupių kompensacija 1PX technologinio lygio modeliai nemokami, priemoka nuo 2PX technologinio nuo 350€.
Su KLA-2-1 grupės kompensacija priemoka nuo 550€
Su KLA-2-2 ir KLA-2-3 grupių kompensacija priemoka nuo 490€.
Su KLA-3-1 grupės kompensacija priemoka nuo 460€.
Su KLA-3-2 grupės kompensacija priemoka nuo 420€.

Atsisiųskite: