ĮKRAUNAMI MOTION CHARGE&GO NX

full-image

Motion Charge&Go NX

Natūraliausias savas balsas, belaidžio pakrovimo patogumas,aukščiausio lygio girdimumas ir visa tai patikimame ir atspariame korpuse.

Stovyklavimas su draugais gamtoje, svarbus pasitarimas darbe, ar nuostabios nuosavos muzikinės kolekcijos klausimasis - Signia Motion Charge&Go yra Jūsų patikimas partneris bet kurioje gyvenimo situacijoje, kuris leidžia Jums mėgautis nepriekaištinga ir natūralia garso kokybe, kad ir kur Jūs būtumėte. 

a


Belaidis įkrovimas

Klausos aparatėlis kraunasi automatiškai, kai įstatote jį į kroviklį ir nustoja jį ištraukus. Be to, klausos aparatėliai yra ir išdžiovinami. Kadangi šis klausos aparatas neturi keičiamų baterijų, jis puikiai tinka ir vaikams. 


Aukščiausio lygio patogumas

Motion Charge&Go yra patikimos konstrukcijos užausinis klausos aparatas, kurio ergonomiška formą leidžia jam nepastebimai ir patogiai gulėti už ausies. 


Platus pritaikymas

Motion Charge&Go gali būti pritaikytas žmonėms kurie turi tiek silpną tiek stiprų klausos netekimą, ir leisti jiems mėgautis natūraliu garsu.

Patikima aukšta kokybė kartu su sujungiamumu

Dėka didelės talpos įkraunamos ličio-jonų baterijos su Motion Charge&Go galėsite mėgautis išskirtine garso kokybe ir ilgu naudojimosi laiku net ir transliuojant garsą tiesiai iš mobilaus telefono ar teelvizoriaus į klausos aparatus.

full-image

Girdėkite natūraliausia savo paties balsą, tokį, kokį davė gamta

Džiaugiatės naujai aplankytu miestu, muziejumi ar paroda ir norite tai aptarti su savo draugais ar artimaisiais? Signia klausos aparatėliai leis mėgautis jus supančio pasaulio garsais. 


Pure Charge&Go išlaiko balansą tarp jūsų natūralaus balso skambėjimo ir supančios aplinkos garsų. Tai suteiks patį natūraliausią girdėjimo komfortą ir puikią garso kokybę net jei vystate aplankyti naujas vietas.

full-image

Džiaukitės tiesioginiu telefonų pokalbių, muzikos, TV garso transliavimu.

Transliuokite savo mėgstamą koncertą, TV laidą ar serialą tiesiogiai į savo ausis, diskretiškai reguliuokite garsumą, kad jis atitiktų to momento garso poreikius ar išgirskite automobilio navigacijos sistemos patarimus kur ir kaip reikia važiuoti - viskas ko reikia, tai išmanusis telefonas.


Per myControl programėlę naujieji klausos aparatai jums siūlo pilną jungiamumą puikios kokybės garso transliavimui iš įvairiausių garso šaltinių ir distancinį valdymą - viskas ties jūsų pirštų galiukais.

Prisijunkite prie valdymo patogumo

a

Telefonas

Transliuokite telefono garsą tiesiai iš savo Apple  telefono (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) į savo klausos aparatus visiškam komfortui.

a

Muzika

Klausykitės savo mėgiamos muzikos, tiesiogiai transliuojamos į Jūsų klausos aparatus iš savo Apple išmaniojo telefono (ir su StreamLine Mic priedu  iš Android telefonų) visiškam komfortui. 

a

TV

Su StreamLine TV priedu jūsų televizoriaus garsas bus tiesiogiai transliuojamas į jūsų klausos aparatus. Pradėti transliavimą ar pasireguliuoti garsumą galėsite naudodamiesi myControl programėle.

a

Nuotolinis valdymas

MyControl programėlė leis jums keisti klausos aparatų nustatymus distanciniu būdu bei suasmeninti klausos aparatus, kad jie atitiktų jūsų individualius poreikius. Viskas ko tam reikia - išmanusis telefonas. Jei jūs jo neturite, miniPocket rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas suteiks jums labai patogų ir intuityvų distancinį klausos aparatų valdymą.

Mėgaukites tobula garsų harmonija

a

Savo paties balso girdėjimas

Dauguma nešiojančių klausos aparatus yra nepatenkinti savo pačių balso skambėjimu - jis skamba per garsiai ir nenatūraliai. 

Pirmieji pasaulyje Nx platformos klausos aparatai išsprendžia šią problemą: jų OVP (paties balso apdorojimo) sistema pateikia natūralų jūsų paties balsą kartu su optimaliu visų kitų garsų girdėjimu, taip užtikrindama malonius, natūralius klausos pojūčius.

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos naujieji klausos aparatai  leidžia aiškiai girdėti kalbą  visose klausymosi situacijose naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Pokalbis judant

3D klasifikatorius užtikrina pažangią automatinę kontrolę visose situacijose leisdamas jums mėgautis puikia klausa. Tam, kad užtikrintų optimalią klausą, netgi tada kada judate, klausos aparatų nustatymai yra automatiškai pritaikomi naudojant myControl programėlės judesio duomenis.

a

Aiškus ir skaidrus garsas

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje.

Techninės savybės

 • Įkraunamas maitinimo elementas, galėsite pamiršti klausos aparatų baterijų keitimą
 • Itin platus pritaikymo diapazonas: nepaisant mažo dydžio tinka tiek silpnam tiek sipriam klausos netekimui
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Išplėstas dinaminis diapazonas natūralesniam stiprių garsų girdėjimui
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens galimas 16, 24 , 32 arba net 48 kanalų signalo apdorojimas
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Adaptacija prie nešiotojo: valdant klausos aparatus jie patys keičia savo nustatymus pagal nešiotojo poreikius
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Distancinis valdymas. Motion Charge&Go gali būti diskretiškai valdomi TouchControl ir myControl programėlėmis
 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • Siaurajuostis kryptiškumas (užtikrina kryptiškumą geresnį už natūralios klausos)
 • 3 D klasifikatorius su mobilaus telefono sensorių pagalba užtikrina puikią klausą net judant
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Nėra baterijų durelių bei kontaktų, tvirtas korpusas
 • Valdymo klavišinis mygtukas funkcijų rankiniam valdymui
 • Keičiamas korpusas
 • Galimi 1NX, 2NX, 3Nx, 5Nx, 7Nx technologinių lygių

full-image

Motion Charge&Go Nx išvaizda

full-image

bans
bans
bans
Klausos aparatų priedai

a

myControl programėlė

Visa kontrolė Jūsų rankose


MyControl programėlės dėka galėsite pilnai valdyti savo klausos aparatą pirštų galiukais. Programėlė skirta Apple ir išmaniesiems telefonams, turinties Android operacinę sistemą. Ja naudojantis galėsite keisti programas bei nustatymus ar personalizuoti įrenginį pagal Jūsų klausos poreikius.

Atsisiųsti myControl programėle galite

bans

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui 

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į Nx klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami myControl programėlę.

a

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas, gali būti naudojamas kaip FM sistemos pakaitalas vaikams ar studentams.

a

MiniPocket priedas

Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?


Ūžesys galvoje - Tinnitus?

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą..

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.

Kainų lygis už sistemą (du klausos aparatai ir įkroviklis) buvo 1950€ - 4100€, dabar 1300 € - 3100 €.

Atsisiųsti: