slides/ban-1280-2.jpg

NAUJIENOS

Signia Styletto: aukštųjų technologijų klausos aparatai, atrodantys kaip stilingi papuošalai

2018-11-09

Signia Styletto yra pirmieji pasaulyje klausos aparatai, kurie apjungia premium klausos aparatų technologijas ir stilingiausią išvaizdą. Styletto nėra vien tik klausos aparatas.

Tai pirmasis pasaulyje klausos įrenginys, skirtas sąmoningiems asmenims, kurie žino ko nori ir nebijo parodyti tai.


Stiliaus link

Švari, gryna išvaizda, rafinuotos formos, stilingos Styletto grakščios linijos ir aukščiausios kokybės medžiagos reiškia, kad jūs iškarto pajusite skirtumą, vos jį pasirinkę. Ikoniška brangakmenio estetika, Styletto keičia žaidimo taisykles klausos aparatų technologijų pasaulyje. Savo individualų stilių galite išreikšti pasirinkdami vieną iš trijų elegantiškų spalvų derinių: " "Tamsaus granito ir sidabro", "Kosmoso mėlynumo ir rožinio aukso" arba "Sniego baltumo ir rožinio aukso".

full-image

Parodykite savo nepriklausomumą

"Styletto" dėvėtojams patinka produktas, kuris ne tik atrodo žymiai lieknesnis nei įprastas klausos aparatas, bet ir yra pasirengęs aktyviam gyvenimo būdui, pavyzdžiui, savaitgalinėms išvykoms ir dažnoms kelionėms. Kur beeitumėte, Styletto keliauja su jumis. Ir keliauja ir keliauja ir keliauja - pilnai įkrautas visą dieną. Be to su mažučiu, kišeniniu nešiojamu įkrovikliu jis leidžia jums naudoti aparatėlį dar papildomai tris dienas be jokio elektros tinklo. 

Papuoškite gyvenimą stilingomis aukštosiomis technologijomis, pajuskite natūraliausią klausos pojūtį

Naudojant Nx Signia technologinę platformą, Styletto suteikią natūraliausią klausos pojūtį.

Tai apima aukščiausią kalbos supratimą triukšmingoje aplinkoje ir savo balso apdorojimą (OVP) natūraliai skambančiam savo balsui.

"Styletto" leidžia jums mėgautis tikro gyvenimo klausymosi patirtimi visose situacijose. Nesvarbu, ar tai intymus pokalbis ar diskusija su gerų draugų grupe, garsiai girdite kiekvieną balsą natūraliai, įskaitant ir savo paties balsą. "Styletto" leidžia jums lengvai suprasti savo pokalbio partnerį net itin triukšmingose vietose, pavyzdžiui, populiariame restorane.

Nebesileiskite blaškomi pašalinių garsų

Styletto praturtina jūsų gyvenimą prislopindamas išblaškančius garsus - įskaitant tinnitus (spengimą ausyse). Raminanti terapija ir vandenynų bangų garsai leidžia jums pamiršti kasdienio gyvenimo stresą. Styletto esanti "Išpjovos Terapija" gali netgi nejuntamai nuslopinti toninį spengimą ausyse (tinnitus), kad visos jūsų patirtys būtų taikingos.

Plačiau apie Styletto sužinosite mūsų tinklapyje: „Įkraunami stilingieji Styletto“.