PAŽANGŪS ACE PX

full-image

Ace

Pažangios technologijos puikiai klausai

Itin diskretiškas

Vienas mažiausių Signia šeimos užsausinių aparatų. Beveik nematomas, tačiau galingas. Ace seka aplinkos garsus bei prie jų prisitaiko. Diskretiškam naudojimui gali būti valdomas telefonu. Didesniam patikimumui turi IP67 aplinkos poveikio standartą, yra  apsaugotas nuo dulkių, vandens purslų, prakaito ar purvo.

a

Mėgaukitės pasauliu

Miesto šurmulyje, triukšmingose kavinėse, žmonių minioje kartais gali būti sunku išgirsti kitus, jaučiatės pavargę po ilgos darbo dienos ir garsai jus erzina?

Ace aparatėliai gali Jums padėti. Kalbos išryškinimo funkcija išskiria pašnekovo balsą iš ktų, sumažindama pašalinius garsus supančioje aplinkoje. Jūs girdėsite tik tai, ką reikia, mažiau pavargdami nuo triukšmo.

a

Savaitgalis su vaikais

Pusryčių šurmulys  namuose: vaikai dalinasi įspūdžiais, groja radijas, sutuoktinis varto laikraščius, o jūs nenorite nieko praleisti. Ace suteikia jums tokią galimybę. Pažangi SpeechMaster funkcija išskyria kalbą iš kitų garsų, sumažindama laikraščio šiurenimą, indų barškenimą.

Jūs galite atsipalaiduoti ir netrukdomi mėgautis pokalbiais su šeima.

a

Suvaldyti vėją

Puikus vakaras kavinėje su draugais. Pučia švelnus brizas, o atmosfera prie kito staliuko kaista. Su Ace aparatu viskas paprasta - automatinė Speech Master funkcija sumažina aplinkinių balsus, tuo tarpu kryptinių mikrofonų pagalba galite  sutelkia pokalbį tik į savo draugus. Jūsų neerzins šurmulys aplinkui. Vėjo slopinimo technologija sumažins stiprų vėjo ūžesį, todėl galėsit mėgautis bendravimu draugų rate.

a

Laisvalaikis muziejuje

Žingsnių, balsų aidas tuščioje erdvėje gali būti varginantis, tačiau Ace turi sprendimą. Aido slopinimo sistema panaikina aidėjimą, išgaudama švaresnį, ryškesnį garsą. Galite visą dėmesį sutelkti tik į tai ką matote.

a

Muzikos mylėtojams

Ace HD muzikinė programa atkuria puikią garso kokybę kiekvienoje situacijoje jei esate muzikos mylėtojas, nesvarbu ar dalyvaute savo mėgiamo atlikėjo koncerte, ar klausotės dainų per HIFi sitemą ar grojate pats. Tiesiog pasirinkite šią programą savo klausos aparate lengvu mygtuko sustelėjimu ar telefone naudodami Touchcontrol programlę ir turėsite galimybę mėgautis kiekviena nata.

Techininės savybės

 • Mažiausias, visiškai nepastebimas, užausinis klausos aparatas
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens galimas 16, 24 , 32 arba net 48 kanalų signalo apdorojimas
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Distancinis valdymas. Ace gali būti diskretiškai valdomasTouchControl programėle
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja kalbą iš prieko, nuslopina garsus kitomis kryptimis)
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą.
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcija nuo 2px technologinio lygmens
 • IP67 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Baterijos skyrelis leidžia lengvai įjungti bei išjungti klausos aparatą
 • Valdymo mygtukas -  rankiniam programų perjungimui
 • Keičiamas korpusas
 • Galimi 1px, 2px, 3px, 5px, 7px technologinių lygių

Plačiau apie visas Primax platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Primax platforma.

Pažvelkite į Ace

full-image

full-image

bans
bans
bans
Nuotolinis valdymas

Susitikimas su draugais, priešpiečiai su kolegomis, televizoriaus žiūrėjimas, vaikų šurmulys - kiekviena diena pilna garsų. Ar norėtumėt nepastebimai pasikeisti programą ar garsumą?

a

TouchControl programa. Diskretiškumas Jūsų rankose

Įsijunkite programą savo išmaniąjame telefone. Su TouchControl pajuskite patogumą valdydami savo klausos aparatą.

Patogiai pasikeiskite programas, padidinkite ar sumažinkite klausos įrenginio garsą. Viskas ko Jums reikia yra išmanusis telefonas.

TouchControl programa

bans

a

Užesys galvoje?

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.

Kainų lygis be kompensacijos - buvo nuo 765 € iki 1950 €, dabar 675 € - 1700€.

Su KLA-1-1 grupe kompensacija priemoka nuo 390€. 

Atsisiųskite