PRIMAX PLATFORMA

full-image

Primax star technologija

Lengva vėl girdėti.


Primax technologija leidžia girdėti net geriau nei gerai girdintiesiems, be to su mažesnėmis pastangomis (naudojant du klausos aparatus). Tai yra yra įrodyta klinikiniais tyrimais. Klausykitės be jokių pastangų! Siūloma primax technologija siūlo naujus tikslumo lygius ir pateikia tikrai lengvą ir malonų klausymą. Tą įgalina naudojama aukšto skiriamumo rinkoje pažangiausia dvipusė aukšto skiriamumo garso transliavimo technologija ir rinkoje lyderiaujančios audiologinės savybės.     

Žemiau yra pateikiamos svarbiausios technologinės platformos savybės, technologiniai lygiai bei paprastas sudėtingų technologinių sprendimų išaiškinimas "ką tai duoda naudotojui", t.y. jums, stiliumi.

Primax* technologiniai lygiai ir savybės

SavybėsInformacijaTechnologiniai lygiai 
Audiologija7px5px3px2px1px
Signalų apdorojimasKanalų skaičius 48 32 24 16 16
Girdėjimo programosMaksimalus galimas skaičius 6 6 6 4 4
"SpeechMaster" sistema bulbulbulbulbul
Aukšto skiriamumo muzikaGalimų nustatymų skaičius 3 1 1 - -
TwinPhone (telefonas per abu aparatus) (A,E)Reikia 2 klausos aparatųbulbulbul - -
Aido slopinimo sistema bul - - - -
KryptiškumasSkiriamumas kanalais 48 32 24 16 16
Binauralinis vieno mikrofono kryptiškumas (B)Reikia 2 klausos aparatųbul - - - -
Siauras kryptiškumas (A,C)Reikia 2 klausos aparatųbulbulbul - -
Kryptiniai mikrofonai (C)Efektyvumasbulbulbulbulbul
Erdvinis KalbosFokusas (A,C)Reikia 2 klausos aparatųbul - - - -
KalbosFokusas (C) bulbul - - -
Tikros ausies akustikaReikia 2 klausos aparatųbulbulbul - -
Dažnių suspaudimasLeidžia girdėti garsus, kuriems ausis yra kurčiabulbulbulbulbul
Švilpimo panaikinimasEfektyviausias rinkojebulbulbulbulbul
Binauralinis vėjo slopinimas (A,C,D)Reikia 2 klausos aparatųbulbul - - -
Vėjo slopinimasTikslumo žingsnių 3 3 1 1 -
Triukšmo slopinimasSkiriamumas/tikslumo žingsnių48/532/524/316/316/1
Kalbos ir triukšmo valdymasIndivid. tikslumo žingsniai 7 5 3 3 1
 Garsų glotninimasIndivid. tikslumo žingsniai 3 3 1 1 -
 Kryptinis kalbos ryškinimas (C)Individ. tikslumo žingsniai 3 1 - - -
 Adaptyvus transliavimo lygis (A)Reikia easyTekbul - - - -
Briliantinis garsas (A)Reikia easyTekbulbul - - -
 Garso ekvalaizerisKlasių skaičius 3 - -
 (A) Neveikia ACE px modeliuose, (B) Skirta tik su aparatams turintiems po vieną mikrofoną, (C) Skirta tik aparatams turintiems po 2 mikrofonus kiekvienas, (D) Negalimas 5px technologinio lygio universalioje programoje, (E) Neveikia Motion S px modeliuose.


 Savybės InformacijaTechnologiniai lygiai 
 Valdymas, distancinis valdymas, transliavimas7px5px3px2px1px
touchControl programėlėiOS ir Android įrenginiamsbulbulbulbulbul
easyTek/easyPocket priedai (A) bulbulbulbulbul
Erdvinis kryptiškumo valdymas (A,C)Reikia 2 klausos aparatųbulbul -
 PlotisReikia easyTek, touchControl ar klavišinio jungikliobulbul -
 Kryptis Reikia easyTekbulbul -
Garsų balansavimas bulbulbulbulbul
  (A) Neveikia ACE px modeliuose, (C) Skirta tik aparatams turintiems po 2 mikrofonus kiekvienas.


 Savybės InformacijaTechnologiniai lygiai 
 Tinnitus (ūžesio ausyse) terapija 7px5px3px2px1px
 Statinis terapijos signalas (nuolatiniam ūžesiui slopinti)Valdiklių skaičius2016124-
 Bangų mūšos signalas  Kintančiam ūžesiui slopintibulbulbul--
 Išpjovos terapija (kai yra klausos netekimas) Spengimui slopinti, naujausia, patogiausia, efektyviausiabulbulbul--


Primax platforma išsamiai

Naujas skyrius girdimume

Mes tikime, kad klausa turi būti tokia natūrali kokia tik įmanoma. Ir be jokių papildomų pastangų! Įskaitant ir žmones, turinčius klausos netekimą. Anksčiau Siemens sukurto micon ir binax platformos žengė milžiniškus žingsnius link aukštos kokybės dvipusės klausos ypač sudėtingose girdėti situacijose. Primax platforma vėl girdimumą pakėlė į naują lygmenį. Apjungiant optimalų garso kokybės ir girdimumo balansą, atsižvelgiant į naudotojų asmeninius/individualius/skirtingus poreikius, primax platforma suteikia puikią klausą be jokių papildomų pastangų. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad naudojant šios platformos du klausos aparatus, neprigirdintieji triukšmingoje aplinkoje girdi geriau už normaliai girdinčiuosius, be to yra už juos labiau atsipalaidavę. T.y. tam kad išgirstų ir suprastų jiems reikia mažiau pastangų už normaliai girdintįjį.

full-image

a
Aukščiausio lygio technologija klausymosi pastangoms sumažinti.

Įsivaizduokite, kad norite išgirsti pranešimą judrioje geležinkelio stotyje, norite kalbėtis telefonu esant blogam ryšiui ar norite pasikalbėti su draugais triukšmingame bare. Jūs vis dar girdėsite ir suprasite, bet tam reikės gerokai susikaupti ir įsitempti. Tokiose situacijose klausymasis reikalauja didelių pastangų. 

Tai ypač taikytina situacijoms, kur yra aukštas blaškančių aplinkos garsų lygis arba kai kalbos garso kokybė yra bloga, todėl pokalbio užmezgimas ir palaikymas reikalauja didelės koncentracijos ir pastangų. Įsitempus suprasti balsus vargina netgi žmones su gera klausa. Neprigirdintiems žmonės kalbos supratimui tokiose situacijose reikia nepalyginamai daugiau pastangų. Todėl tai sukelia nuovargį, ypač dienai artėjant į pabaigą. 

Pažangios "SpeechMaster" garsų apdorojimo ir kalbos išryškinimo sistemos pagalba "primax" tai pakeičia. "SpeechMaster" išskiria dominuojantį aplinkoje balsą ir automatiškai sumažina pašalinius foninius garsus ir balsus. "SpeechMaster" pabrėžia kito žmogaus balsą ir užtikrina nepriekaištingą garso kokybę, todėl daro klausymąsį patogiu, lengvu, be pastangų visose garsinėse situacijose ir visos dienos metu.

a

Veda tiesiai į tikslą, garsą daro aiškesniu. 

Klausymosi pastangos yra ne tik kalbos suvokimas, bet ir tai, kiek yra lengva ją suprasti. Pažiūrėkime į šią vizualinę analogiją:


Viršutiniame paveikslėlyje vis dar galite įskaityti raides, bet tai yra pakankamai sunku. Tuomet paveikslėlyje žemiau raidės yra išryškintos, todėl jas yra žymiai lengviau skaityti.


Tuo pačiu būdu, primax išryškina kalbą, iškeldama ją iš foninio triukšmo, tam, kad jums būtų lengva klausytis.

primax "SpeechMaster":

 Veikimas skirtas klausai be pastangų.

Klausymosi pastangos yra palengvinamos darant kalbą lengviau suprantamą. Primax klausos aparatai savyje egzistuojančias binax ir micon technologijas, taip pat taiko naujesnes inovacijas tam, kad būtų galima pasiekti geresnę klausą su mažesnėmis pastangomis įvairiausiose kalbinėse aplinkose.  

Tai pasiekiama  pasirinktinai aktyvuojant ir valdant tris esmines technologijas vienu metu: triukšmo slopinimą, kryptiškumo valdymą ir su primaxu, dar ir "taikinio" pasirinkimą, sekimą, tikslų stiprinimo valdymą, iškeliant dominuojančią kalbą virš visų kitų garsų bet kurioje garsinėje aplinkoje.  

Tai yra vadinama SpeechMaster (kalbos valdiklis).

SpeechMaster "vadovauja" visoms savybėms, įskaitant binauralines (dviejų ausų) funkcijas, priklausomai nuo besikeičiančios aplinkos, ryškindamas dominuojantį balsą ir palengvindamas klausymosi pastangas kievienoje balsinėje aplinkoje visos dienos metu.  

Trys esminės technologijos girdėjimui be pastangų:
 • Triukšmo slopinimas: prislopina aplinkos triukšmą
 • Kryptiškumas: Fokusuojasi dominuojančios kalbos kryptimi 
 • Stiprinimas: Iškelia dominuojančią kalbą virš visų kitų aplinkos balsų 

 • Girdėjimas be pastangų, kliniškai įrodyta.

  Anksčiau klausymosi pastangos buvo įvertinamos naudojant klausimynus, vertinimo skales ir individualius matavimus po klausos testų. Visgi, visi šie metodai yra subjektyvūs, todėl yra netikslūs. Todėl buvo sukurtas naujas metodas pagrįstas smegenų veiklos aktyvumu.

  a

  Objektyvumas užtikrintas. Nauja matavimo metodologija.

  Naujas testas matuoja encefalogramą realiame laike, dar vadinamą EEG - smegenų aktyvumą. Tai leido atlikti ilgalaikį testavimą atliekant tiramojo kalbos suvokimo matavimus. Taikant šį naujovišką būdą buvo objektyviai įrodyta, kad primax savybės sumažina klausymosi pastangas visos dienos metu.  

  a


  Suvaldo bet kokią kalbinę situaciją

  Tai, kas išmatuojama laboratorinėmis ir klinikinėmis sąlygomis, kelia apetitą nuolat tobulinti technologijas, įgyvendinti naujus technologinius sprendimus realiam gyvenimui. Primax SpeechMaster pagalba kalba yra išryškinama visada, kai tik atsiranda bet kurioje aplinkoje. Tai reiškia, kad Signia klientai visą dieną gali mėgautis klausa be pastangų nesvarbu kur randasi - ar tai būtų santykinai rami situacija, pavyzdžiui, prie pusryčių stalo ar tai būtų labai sudėtinga aplinka, pavyzdžiui, geležinkelio stotis.

  Situacija: Pusryčiai

  full-image

  a

  Ne tik kiaušiniai dūžta. 

  Dienos pradžioje mūsų klausos aparato nešiotojas mėgaujasi pusryčiais su šeima. Vaikai aptaria dienos planus, groja radijas, vienas iš šeimos narių garsiai skaito laikraščio naujienas. Visas šis triukšmas labai apsunkina supratimą kas yra pasakoma. 

  a

  Su primax SpeechMaster:

  Jokio taukšėjimo, jokio traškėjimo ar šurmuliavimo!

  SpeechMaster puikiai veikia ir už stalo, leisdamas nepraleisti nė vieno kalbančiojo žodžio: jis išskiria kalbą, tuo pat metu užsiimdamas kalbos ir triukšmo valdymu bei aštrių garsų slopinimu (glotninimu), kad sumažintų stalo įrankių taukšėjimą ir laikraščio šnarėjimą - lengvam kalbos supratimui be jokių pastangų. 

  Situacija: Geležinkelio stotis

  full-image

  a

  Raudonas signalas.

  Pakeliui į darbą primax naudotojas susitinka savo kolegą stotyje ir jie užveda kalbą. Pokalbio metu girdisi stoties pranešimų garsas, traukiniai atvyksta ir išvyksta. Tai labai apsunkina kalbos supratimą - ypač neprigirdintiems klausos aparatų nešiotojams.

  a


  Su primax SpeechMaster:

  Pokalbio palaikymas.

  "SpeechMaster" išryškina pašnekovo kalbą, o kalbos ir triukšmo valdymo sistema ir siaurajuostis kryptiškumas leidžia naudotojui sutelkti dėmesį į kalbą, atsklindančią tiesiai iš priekio. "SpeechMaster" papildomai dar labiau susilpnina stoties garsiakalbių balsus, net ir atsklindančius kolegos kryptimi, tarsi pašnekovas būtų apgaubtas nematomu kūgiu - kolega girdimas aiškiai, taigi bendrauti galima atsipalaidavus.

  Situacija: ofisas

  full-image

  a

  Darbas - jau vien klausytis.

  Taigi primax klausos aparatų naudotojas atvyksta į savo ofisą. Ten pasitinka garsų kakofonija su telefono skambučiais ir kolegų pokalbiais bei šūksniais per visą atvirą ofiso salę. Klausos aparato nešiotojui tai yra dar viena itin sunki situacija pokalbiui su konkrečiu pašnekovu. 

  a

  Su primax SpeechMaster:

  Sukuriamas ramus priėmimas.


  Vos tik asmuo šalia primax nešiotojo pradeda kalbėti, SpeechMaster automatiškai iškelia kalbančiojo balsą virš visų kitų. Jis taip pat įjungia kalbos ir triukšmo valdymo sistemą bei garsų glotninimą tam, kad prislopintų tokius garsus kaip telefonų skambėjimas ir kompiuterių klaviatūrų tarškėjimas, leisdamas maloniai kalbėtis ir gerai, be pastangų suprasti pašnekovo kalbą.

  Situacija: Gatvės kavinė

  full-image

  a

  Atsakymus nupūtė vėjas.

  Vėlyvą popietę primax naudotojas sėdi kavinėje šalia judrios gatvės ir geria kapučino su draugais. Pučia šaltas vėjukas, tačiau diskusija už stalo šildo. Vėjo keliamas triukšmas ir pravažiuojančių automobilių garsai labai apsunkintų pokalbį neprigirdinčiąjam.

  a

  Su primax SpeechMaster:

  Pasikinkom vėją.

  SpeechMaster automatiškai prislopina aplinkos garsus ir balsus išryškindamas pokalbį prie stalo ir dar labiau sustiprindamas karštas diskusijas išnaudojant valdomus mikrofonus "nukreipiant" juos į kiekvieną pašnekovą. Jis taip pat aktyvuoja kalbos ir triukšmo valdymo sistemą ir binauralinį eWindScreen tam, kad nuslopintų transporto ir vėjo triukšmą. Visa tai leidžia nešiotojui atsilošti ir mėgautis kompanija.  

  Primax: Specialiems klausymosi poreikiams.

  Tuo metu, kai unikalus SpeechMaster valdiklis leidžia aiškiai ir be pastangų girdėti ir suprasti kalbą kasdieniniame gyvenime, visgi yra specifinės klausymosi situacijos, kurioms reikia dar daugiau. Tai ir malonus natūralus muzikos klausymas, klausymasis aidinčiose patalpose, pokalbiai telefonu be be papildomų pastangų, - primax siūlo šioms situacijoms eilę specializuotų programų tam, kad padarytų klausą dar malonesniu pojūčiu.  

  Aukšto skiriamumo ("HD") muzika: Trys nustatymai pilnam muzikos pojūčiui.

  Klausos aparatų charakteristikos reikalingos kalbos suvokimui labai skiriasi nuo tų, kurios reikalingos muzikiniams pojūčiams. Naudojantis specialia aukšto skiriamumo muzikos programa, primax siūlo naudotojams tris specialius nustatymus pilnesniam, turtingesniam garso pojūčiui. Kur jūs bebūtumėt, galėsite pilnai pasinerti į muziką.

  a

  Mėgaukitės kiekviena koncerto nata.

  Aukšto skiriamumo muzikos programos "Gyva muzika" nustatymas yra idealus gyvos muzikos koncertams. Programa turi išplėstą dinaminį diapazoną, kuris skirtas suvaldyti didesnius garsumo pokyčius koncertuose - nesvarbu ar klausomasi rok,o ar klasikinės muzikos, ar bet ko jų tarpe.

  a

  Užbaigti dieną klausantis mėgiamų įrašų.

  Be abejonių, primax aukšto skiriamumo muzikos programa siūlo ir premium sprendimą tiems, kas nori mėgautis savo mėgstama muzika namuose. Sukurta tikriems muzikos mylėtojams, "Įrašytos muzikos" programos dažninis diapazonas ir stiprinimas yra specialiai parinkti taip, kad pateiktų įspūdingą įrašytos muzikos kokybę, kad klausytojas galėtų mėgautis kiekviena išgirsta nata.

  a

  Klausytis gyvai savo natų.

  primax netgi pasirūpino tais, kurie patys ar grupėje groja muziką. "Muzikanto" programa specialiai sukurta dainininkams ir muzikantams taip, kad jie girdėtų kiekvieną savo ir aplinkinių atlikėjų atlikimo niuansą pilnu dinaminiu diapazonu. 

  Skydas nuo aido (EchoShield): Pasakykit sudie garso atspindžiams.

  a

  Be EchoShield:

  Tokiose vietose, kaip koridoriai, foje ar didesni kambariai, kuriuose yra daug aido, tradiciniai klausos aparatai sustiprina ne tik tiesioginę kalbą, bet ir aidus, kurie garsams atsispindėjus nuo sienų pasiekia klausytojo ausis skirtingais laikiniais intervalais. Tai sukuria erzinantį ir nemalonų iškraipytų garsų mišinį, kuris daro kalbą sunkiai suprantama, o jos klausymą varginančiu užsiėmimu.

  a

  Su EchoShield:

  primax EchoShield programa suminkština atsispindėjusius garsus. Sumažinus aidą, tiesioginė kalba yra išryškinama, o klausimąsis jau nebereikalauja didelių pastangų.

  Pakalbis telefonu: Mėgaujamės pokalbiu.

  a

  Su easyTek priedu:

  Bevielis sprendimas Bluetooth telefonams: easyTek™ sujungia telefoną su klausos aparatėliais, paversdamas juos į bevieles ausines. easyTek transliuoja telefono garsą į abu aparatėlius, o jūsų balsą į telefoną, taip padarydamas pokalbius telefonu maloniais ir be jokių pastangų išgirsti. 

  a

  Su TwinPhone:

  Tai universalus sprendimas, skirtas visiems telefonų tipams: primax TwinPhone yra optimalus sprendimas telefonams be Bluetooth ryšio arba jeigu easyTek priedo neturite. Telefono garsas yra tiesiog automatiškai persiunčiamas iš vieno klausos aparato į kitą, vos tik telefono ragelis yra priartinamas prie bet kurios ausies, taigi leidžia be pastangų girdėti pašnekesį abiem ausim be jokių papildomų priedų.  

  primax - paaiškintas per 4 minutes (anglų kalba)

  Garsų pavyzdžių Video (anglų kalba)

  Demonstruoja primax savybes ir programas. Neužmirškite įjungti garso :)

  Speech master

  Aukšto skiriamumo muzikos programa

  EchoShield programa

  TwinPhone.

  CROS/BiCROS garso transliavimas iš kurčiosios ausies į girdinčiąją