PAŽANGŪS PURE 13/312 NX

full-image

Pure 13 Nx ir Pure 312 Nx

a

Pure 13 Nx.


Natūraliai skambantis savo paties balsas ir ilgiausias tiesioginio transliavimo laikas.

a

Natūralus pasirinkimas aukščiausios kokybės garsui ir funkcionalumui.

Nesvarbu ar jūs esate susirinkime, ar ilgai kalbatės telefonu, su Signia Pure 13 jūs galite mėgautis natūraliausiu garsu ir puikiu jungiamumu su ilgiausiu nešiojimo laiku transliuojant garsą iš jūsų išmaniojo ar TV.


Maksimalus energetinis efektyvumas 

Patikimi Pure 13 iš Signia užtikrina ilgiausią transliavimo laiką savo klasėje, todėl vietoje to, kad galvotumėt ar nepasibaigs baterija, geriau galvokite apie svarbesnius dalykus.

a

Pure 312 Nx


Pats mažiausias klausos aparatas su natūraliausiai skambančiu savo paties balsu ir tiesioginiu garso transliavimu.

a


Jūsų elegantiški kompanjonai natūraliai klausai

Nesvarbu ar aptarinėjat naujausią parodą su draugais, ar emocingai diskutuojat apie koncertą, - Signia Pure 312 leis jums dalintis gražiausiais gyvenimo momentais, pilnai į juos įsitraukiant. Su Pure 312 jūs galėsite mėgautis pačiu natūraliausiu garsu su puikiu jungiamumu garso transliavimui iš išmaniojo ar TV.

Maksimalus diskretiškumas

Pure - rafinuotumas mažame korpusėlyje. Pure 312 nepastebimai slepiasi už ausies mažučiame elegantiškame korpusėlyje. Be abejo, Pure gali būti labai patogiai ir diskretiškai valdomi distanciniu būdu, naudojantis išmaniuoju telefonu.  

Pilnas funkcionalumas

Prikimšti unikalių gudrių technologijų, Signia Pure 13 ir 312 Nx siūlo jums natūraliausią garsą ir geriausią klausą, o taip pat ir puikų jungiamumą. 

Visiems klausos netekimo laipsniams


Nedidelis, vidutinis ar gilus klausos netekimo laipsnis, Pure kovoja su visais iššūkiais ir grąžina jus į natūralių gyvenimo garsų pasaulį.

full-image

Girdėkite savo natūralų balsą, koks jums duotas gamtos.

Nuo gyvos diskusijos apie aplankytą muziejų iki žavėjimosi nauju miestu su savo artimaisiais, jūsų nauji klausos aparatai leis jums pilnai mėgautis garsų pasauliu. Jie apjungia natūralų jūsų paties balso skambėjimą su aplinkiniais garsais. Tai leis jums mėgautis natūraliausiais klausos pojūčiais ir geriausia klausa, net atrandant naujas vietas. 

full-image

Džiaukitės tiesioginiu telefono pokalbių, muzikos, TV garso transliavimu.

Transliuokite savo mėgstamą koncertą tiesiogiai į savo ausis, diskretiškai reguliuokite garsumą, kad jis atitiktų to momento garso poreikius ar išgirskite navigacijos sistemos patarimus kur ir kaip reikia važiuoti - viskas ko reikia, tai išmanusis telefonas.


Per myControl programėlę naujieji klausos aparatai jums siūlo pilną jungiamumą puikios kokybės garso transliavimui iš įvairiausių garso šaltinių ir distancinį valdymą - viskas ties jūsų pirštų galiukais. 

Prisijunkite prie valdymo patogumo.

a

Telefonas

Transliuokite telefono garsą tiesiai iš savo Apple  telefono (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) į savo klausos aparatus visiškam komfortui. 

a

Muzika

Klausykitės savo mėgiamos muzikos, tiesiogiai transliuojamos į jūsų klausos aparatus iš savo Apple išmaniojo telefono (ir su StreamLine Mic priedu  iš Android telefonų) visiškam komfortui. 

a

TV

Su StreamLine TV priedu jūsų televizoriaus garsas bus tiesiogiai transliuojamas į jūsų klausos aparatus. Pradėti transliavimą ar pasireguliuoti garsumą galėsite naudodamiesi myControl programėle. 

a

Nuotolinis valdymas

MyControl programėlė leis jums keisti klausos aparatų nustatymus distanciniu būdu bei suasmeninti klausos aparatus, kad jie atitiktų jūsų individualius poreikius. Viskas ko tam reikia - išmanusis telefonas. Jei jūs jo neturite, miniPocket rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas suteiks jums labai patogų ir intuityvų distancinį klausos aparatų valdymą.

Mėgaukitės harmoningu garsu.

a

Paties balso girdėjimas

Daug klausos aparatų naudotojų nemėgsta to, kaip skambą jų pačių balsas: jis jiems skamba per garsiai ir nenatūraliai.

Pirmieji pasaulyje Nx platformos klausos aparatai išsprendžia šią problemą: jų OVP (paties balso apdorojimo) sistema pateikia natūralų jūsų balsą kartu su optimaliu visų kitų garsų girdėjimu taip užtikrindama malonius, natūralius klausos pojūčius. 

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos, naujieji klausos aparatai leidžia jums girdėti kalbą aiškiai visose klausymosi situacijose, naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Pokalbis judant

3D klasifikatorius užtikrina pažangią automatinę kontrolę visose situacijose leisdamas jums mėgautis puikia klausa. Tam, kad užtikrintų optimalią klausą netgi tada kada judate, klausos aparatų nustatymai yra automatiškai pritaikomi naudojant myControl programėlės judesio duomenis. 

a

Aiškus ir skaidrus garsas 

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje. 

Techininės savybės

 • Pure 312 mažiausias užausinis klausos aparatas su pilnu Nx platformos funkcionalumu
 • Pure 13 ilgiausiai be baterijos keitimo transliavimo ir binauralinio ryšio režimu veikiantis klausos aparatas rinkoje
 • Itin platus pritaikymo diapazonas: nepaisant mažo dydžio tinka praktiškai bet kuriam klausos netekimo laipsniui ir pobūdžiui
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Išplėstas dinaminis diapazonas natūralesniam stiprių garsų girdėjimui
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens galimas 16, 24 , 32 arba net 48 kanalų signalo apdorojimas
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Adaptacija prie nešiotojo: valdant klausos aparatus jie patys keičia savo nustatymus pagal nešiotojo poreikius
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Distancinis valdymas. Pure gali būti diskretiškai valdomi TouchControl ir myControl programėlėmis
 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • Siaurajuostis kryptiškumas (užtikrina kryptiškumą geresnį už natūralios klausos)
 • 3 D klasifikatorius su mobilaus telefono sensorių pagalba užtikrina puikią klausą net judant
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Baterijos skyrelis leidžia lengvai įjungti bei išjungti klausos aparatą
 • Valdymo klavišinis mygtukas funkcijų rankiniam valdymui
 • Keičiamas korpusas
 • Galimi 1NX, 2NX, 3Nx, 5Nx, 7Nx technologinių lygių

Plačiau apie visas Nx platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Nx platforma.

Pure 13 Nx išvaizda

bans
Vaizdas
bans
Dydis
bans
Spalvos
Pure 312 Nx išvaizda

bans
Vaizdas
bans
Dydis.
bans
Spalvos
Priedai jūsų klausos aparatams

a

myControl programėlė


Pilna kontrolė jūsų rankose

myControl programėlė padeda pilną jūsų Signia Nx klausos aparatų kontrolę po jūsų pirštų galiukais. Galima nemokamai iOs ir Android telefonams, programėlė siūlo pažangias distancinio valdymo savybes, taigi jūs galite pakeisti nustatymus ir personalizuoti jūsų klausos aparatus pagal savo individualius pasirinkimus.   

full-image

Atsisiųskite myControl programėlę

bans

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui 

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į Nx klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami myControl programėlę.


Plačiau: priedai Nx aparatams.

a

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai Nx aparatams.

a

miniPocket priedas
Diskretiškas valdymas


Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Patogūs antgaliai

Galimi skirtingų dydžių, itin minkšti silikoniniai gaubteliai paprastai "kliktelėjimu" užfiksuojami ant jūsų klausos aparatų. Jie patikimai randasi jūsų ausyse, visiškai natūraliai ir puikiai tinka įvariausiems ausies kanalams - patikima ir patogu.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.

Kainų lygis be kompensacijos: buvo 1035€ - 2150€, dabar 720 € - 1870 €.

Su KLA-1-1 grupe kompensacija priemoka nuo 260€.
Su KLA-1-3 grupe kompensacija priemoka nuo 325€.
Su KLA-3-1 grupe kompensacija priemoka nuo 565€.

Atsisiųskite: