PAŽANGŪS PURE PX

full-image

Pure Primax - miniatiūrinis RIC be jokių kompromisų funkcionalumui

Patogumas

Pure klausos aparatai sukuria visišką patogumą. Įkraunamas, todėl nereikės keisti baterijų, turi IP67 aplinkos poveikio standartą, todėl atsparus drėgmei, dulkėms bei purvui, kas užtikrina didesnį aparato patikimumą.

full-image

a

Pajuskite tikrą garsą

Triukšmingi pokalbiai, atviri ofisai, apsipirkinėjimas, pietūs restorane ar lauko kavinėje vargina net ir nesiskundžiančius klausa.

Pure klausos aparatai padeda to išvengti. SpeechMaster funkcija nuolat seka aplinką, išskirdama dominuojančius bei slopindama aplinkinius garsus. Jūsų nevargins aplinkinis triukšmas, galėsite koncentruotis tik į savo pašnekovą.

Tinkantis verslui

a

Pokalbiai pakeliui į darbą

Jūsų pokalbiui su kolega trukdo stoties pranešimai, pravažiuojantys traukiniai, eismo gaudesys. Pure klausos įrenginys leis nepertraukiamai dalyvauti pokalbyje. Speech master funkciją išryškins Jūsų pašnekovo balsą, nuslopins aplinkos keliamą triukšmą bei aplinkinius balsus.

Nesvarbu ką planuojate, kur vyksta pokalbis su Signia Pure galėsite viską kontroliuoti bei aktyviai dalyvauti jame.

a

Palengvins bendravimą ofise

Dirbdami šiuolaikiniame, atviros ervės ofise susidūriate su tikrais iššukiais - telefono skambučiais, kolegų pašnekesiai, vykstančiais toje pačioje erdvėje. Pure SpeechMaster funkcija išskirs pašnekovo balsą iš kitų garsų, triukšmo slopinimo funkcija sumažins ofiso šurmulį.

Jei jūsų aplinkoje girdisi aidas ir sunku suvokti kas yra sakoma, EchoShield programa jį nuslopins, girdėsit švaresnį garsą bei jausite girdėjimo komfortą pokalbio metu.

Vėjo slopinimas

Susitinkate su draugais lauko kavinėje ir jūsų pokalbį užgožia vėjas? Pure aparato WindSheeld funkcija sumažins vėjo keliamą triukšmą, o kryptiniai mikrofonai sustiprins jūsų draugų balsus, pagerins kalbos suvokimą.

a

Tiems, kas myli muziką

HD music muzikinė programa atkuria puikią garso kokybę nesvarbu ar esate muzikantas ir grojate pats, ar klausotės dainų per savo muzikinį centra, ar dalyvaujate mėgstamo atlikėjo koncerte.

Pure techninės savybės

 • Distancinis valdymas. Pure gali būti diskretiškai valdomas touchControl App programa
 • Bevielis e2e ryšys tarp klausos aparatų
 • Kryptiniai mikrofonai pagerina kalbos suvokimą, fokusuoja kalbą iš priekio, sumažina triukšmą, nuslopina triukšmą kitomis kryptimis
 • IP67 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Baterijų skyrelis leidžia lengvai įjungti bei išjungti aparatą
 • Valdymo mygtukas lengvams programų pakeitimui, garso lygio keitimui
 • Mini garsiakalbis - galimi 4 skirtingi ilgiai bei garso lygiai S, M, P ir HP
 • Twin phone - pertransliuoja telefono garsą iš vienos ausies į kitą
 • Bevielis CROS/BiCROS - garso perdavimas iš kurčios ausies į girdinčią su CROS Pure priedu
 • Tinnitus terapija - ūžesio ausyse slopinimui nuo technologinio 2px lygio
 • Keičiamas korpusas 
 • Veikia su easyTEK, easyPocket priedais
 • Galimi technologiniai lygiai: 1px, 2px, 3px, 5px, 7px, plačiau apie jų savybes skyriuje: Primax platforma.

Pažvelkite į Pure

full-image

full-image

Nepraleiskite nieko svarbaus, net jei viena ausimi negirdite

full-image

full-image

Žmonėms, negirdintiems viena ausimi, klausimasis yra ypač sudėtingas dalykas kasdieninėse situacijose. Suprasti kalbą triukšme reikalauja daug pastangų. Sprendimas yra Signia bevielė CROS/BiCROS funkcija, padedanti girdėti ir suprasti kalbą.

Gatvėje, ofise, bendraujant su draugais garsai ir kalba yra nesuprantami ar negirdimi ypač jei skilda į negirdinčią ausį. Nuolatinis bandymas pasukti galvą į sklindančius garsus yra nepatogus, ypač vairuojant. Be to kalbos supratimas net ir šiuo atveju yra gana ribotas. Signalo perdavimas bevieliu ryšiu iš negirdinčios ausies į girdinčią padeda šią problemą išspręsti.

Klausos aparatų priedai

Kasdieninėms situacijoms kaip televizoriaus žiūrėjimas, vaikų nuvedimas į darželį, įvairus susitikimai, bendravimas su draugais reikalauja skirtingų klausos sprendimų. Signia klausos aparatų priedų pagalba galite nepastebimai prisitaikyti garsumą savo klausai.

Audio stiprinimas

a EasyTek technologija jūsų patogumui 

Signia klausos aparatai gali atstoti stereo ausines. EasyTek priedą bevieliu bluetooth ryšiu galite jungti  prie daugelio jums svarbių įrenginių, turinčių šią funkciją - telefonų, kompiuterių, muzikos grotuvų. Šį įrenginį galite nešioti tiesiog ant kaklo ar pasislėpę po drabužiais. Daugiafunkcijinio mygtuko paspaudimu galite lengvai įjungti EasyTek funkcijas, atsiliepti į skambučius, persijungti programas, prisijungti per audiogrotuvų ar tv, pasidinti bei pasimažinti garsumą. Led apšvietimas, matomas tik jums, nurodo svarbią informaciją, tokią kaip besibaigianti išsikrauti baterija

Su easyTEK prijungsite savo klausos aparatą prie iPhone, iPad, Android įrenginių bei įrenginių su Bluetooth ryšiu.

full-image

EasyTek priedai

a

Mikrofonas - VoiceLink

VoiceLink bevieliu ryšiu prisijungia prie easyTek įrenginio. Kai mikrofonas duodamas pašnekovui, jis sustiprina balsą tiesiai į klausos aparatą. Tai ypač praverčia susitikimuose, esant sudėtingoms girdėjimo sąlygoms. Šiuo priedu galite atjungti aplinkos triušmą ir girdėti tik savo pašnekovą. 

EasyTek programa. Daugiau diskretiškumo, daugiau patogumo, daugiau galimybių

a Su EasyTek programėle turėsite dar daugiau funkcijų bei diskretiškumo.

EasyTek gali būti naudojama su išmaniaisiais telefonais Apple ar turinčiaus Android programinę įrangą. Su EasyTek programa turėsite galimybę sekti savo klausos įrenginį išmaniajame telefone. Galėsite pasididinti ar pasimažinti garsumą, patikrinti baterijos talpą ar įrenginį naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį. Klausos aparato nustatymus, garso, programų pakeitimus galėsite atlikti diskretiškai tiesiog savo išmaniąjame telefone tarsi rašytumėt sms žinutę.

Atsisiųsti easyTek galite naudojantis:

bans
Nuotolinis valdymas

a

EasyPocket

Aptaki pultelio forma, didelis ekranas ir patogūs klavišai leis lengvai naudotis pulteliu.

a

TouchControl programa - diskretiškumas jūsų rankose

Šią programą galite parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Nepastebimai pasigarsinkite, pasitildykite savo klausos įrenginio garsą, pasikeiskite programas ar balso tembrą; tam nereikės ieškoti mygtuko ant savo klausos įrenginio, viską galėsite atlikti savo mobiliąjame telefone.

TouchControl programėlę galite atsiųsti

bans
Klausos aparato krovimas


eKroviklis - eCharger


Kartais klausos aparato baterijos išsikrauna netinkamu laiku. Ekroviklis pakrauna, išdžiovina jūsų klausos aparatą per naktį, todėl kitą dieną vėl galėsite puikiai girdėti.

Signia turi visą liniją klausos aparatų, kuriuos galima pakrauti, tereikia įstatytį aparatą į kroviklį ir palikti per naktį.

Pakraunami Primax aparatai turi pažangias technologijas, suteikiančias galimybę geriau girdėti triukšmingose aplinkose - miesto triukšme, kavinėse ar vaikų žaidimų aištelėse.

Privalumai:

a

Saugo gamtą


Ekroviklis sutaupo iki 52 ir daugiau baterijų per metus neteršdamas aplinkos. Nereikia dažno baterijų keitimo.

a

Patikimas


Įkroviklis išdžiovina ir pakrauna klausos aparatą iki 18 valandų naudojimui.

a

Patogus

Po 6 valandų krovimo eKroviklio indikatorius praneša, jog klausos aparatas paruoštas naudojimui.

a

Mašininis adapteris eKrovikliui

Su mašininiu adapteriu jūs galite naudotis eKrovikliu važiuodami mašina taip pasikraudami savo klausos aparatą.

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

a

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.

Kainų lygis be kompensacijos - buvo nuo 765 € iki 2000 €, dabar 675 € - 1750 €.

Su KLA-1-1 grupės kompensacija priemoka nuo 390€.  
Su KLA-1-3 grupės kompensacija priemoka nuo 305€.
Su KLA-3-1 grupės kompensacija priemoka nuo 505€.

Atsisiųskite: