ĮKRAUNAMI PURE CHARGE&GO NX

full-image

Pure Charge&Go Nx

Vienintelis įkraunamas klausos aparatėlis su natūraliai skambančiu savo paties balsu 

a Belaidis įkrovimas

Klausos aparatėlis kraunasi automatiškai, kai įstatote jį į kroviklį ir nustoja jį ištraukus. Be to, klausos aparatėliai yra ir išdžiovinami.

Mažas ir diskretiškas

Aparatėlis visiškai diskretiškai slepiasi už ausies savo aptakaus dizaino dėka. Turi natūraliausio savo paties balso funkciją ir sukuria auštos kokybės garsą, gali jungtis su daugeliu kitų įrenginių.

Tinkamas įvairaus lygio klausos netekimui

Pure Charge&Go klausos aparatas skirtas tiek lengvo, tiek gilaus klausos netekimo laipsniams bei suteikia natūraliausius gyvenimo garsus.

Ilgas veikimo laikas

Dėka pakraunamos, didelės talpos ličio baterijos, galėsite mėgautis išskirtine garso kokybę bei ilgu naudojimosi laiku.

full-image

Girdėkite natūraliausia savo paties balsą, tokį, kokį davė gamta

Džiaugiatės naujai aplankytu miestu, muziejumi ar paroda ir norite tai aptarti su savo draugais ar artimaisiais? Signia klausos aparatėliai leis mėgautis jus supančio pasaulio garsais. 


Pure Charge&Go išlaiko balansą tarp jūsų natūralaus balso skambėjimo ir supančios aplinkos garsų. Tai suteiks patį natūraliausią girdėjimo komfortą ir puikią garso kokybę net jei vystate aplankyti naujas vietas.

full-image

Džiaukitės tiesioginiu telefonų pokalbių, muzikos, TV garso transliavimu.

Transliuokite savo mėgstamą koncertą, TV laidą ar serialą tiesiogiai į savo ausis, diskretiškai reguliuokite garsumą, kad jis atitiktų to momento garso poreikius ar išgirskite automobilio navigacijos sistemos patarimus kur ir kaip reikia važiuoti - viskas ko reikia, tai išmanusis telefonas.


Per myControl programėlę naujieji klausos aparatai jums siūlo pilną jungiamumą puikios kokybės garso transliavimui iš įvairiausių garso šaltinių ir distancinį valdymą - viskas ties jūsų pirštų galiukais. 

Prisijunkite prie valdymo patogumo

a

Telefonas

Transliuokite telefono garsą tiesiai iš savo Apple  telefono (ir su StreamLine Mic priedu iš Android telefonų) į savo klausos aparatus visiškam komfortui. 

a

Muzika

Klausykitės savo mėgiamos muzikos, tiesiogiai transliuojamos į jūsų klausos aparatus iš savo Apple išmaniojo telefono (ir su StreamLine Mic priedu  iš Android telefonų) visiškam komfortui. 

a

TV

Su StreamLine TV priedu jūsų televizoriaus garsas bus tiesiogiai transliuojamas į jūsų klausos aparatus. Pradėti transliavimą ar pasireguliuoti garsumą galėsite naudodamiesi myControl programėle. 

a

Nuotolinis valdymas

MyControl programėlė leis jums keisti klausos aparatų nustatymus distanciniu būdu bei suasmeninti klausos aparatus, kad jie atitiktų jūsų individualius poreikius. Viskas ko tam reikia - išmanusis telefonas. Jei jūs jo neturite, miniPocket rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas suteiks jums labai patogų ir intuityvų distancinį klausos aparatų valdymą.

Mėgaukitės harmoningu garsu

a

Savo paties balso girdėjimas

Dauguma nešiojančių klausos aparatus yra nepatenkinti savo pačių balso skambėjimu - jis skamba per garsiai ir nenatūraliai. 

Pirmieji pasaulyje Nx platformos klausos aparatai išsprendžia šią problemą: jų OVP (paties balso apdorojimo) sistema pateikia natūralų jūsų paties balsą kartu su optimaliu visų kitų garsų girdėjimu, taip užtikrindama malonius, natūralius klausos pojūčius

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos naujieji klausos aparatai  leidžia aiškiai girdėti kalbą  visose klausymosi situacijose naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Pokalbis judant

3D klasifikatorius užtikrina pažangią automatinę kontrolę visose situacijose leisdamas jums mėgautis puikia klausa. Tam, kad užtikrintų optimalią klausą, netgi tada kada judate, klausos aparatų nustatymai yra automatiškai pritaikomi naudojant myControl programėlės judesio duomenis. 

a

Aiškus ir skaidrus garsas

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje.

Techninės savybės

 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Platus pritaikymo diapazonas: nepaisant mažo dydžio tinka praktiškai bet kuriam klausos netekimo laipsniui ir pobūdžiui
 • Distancinis valdymas. Pure Charge&Go gali būti diskretiškai valdomi TouchControl ir myControl programėlėmis
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • TwinPhone funkcija - telefono signalas aiškiai perduodamas iš vieno klausos aparato į kitą
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Vidinė baterija suteikia patogų ir ilgą naudojimosi laiką - aparatėlį galite įkrauti kol miegate ir visą dieną naudotis, įskaitant TV, telefono ar muzikos transliavimą į klausos aparatėlį.
 • Klavišinis valdymo mygtukas rankiniam programų keitimui
 • Keičiamas korpusas
 • Mini imtuvas puikiam garso perdavimui - galimas 4 skirtinų ilgių bei galingumų (S, M, P ir SP)
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos
 • Nėra baterijų durelių bei kontaktų, tvirtas korpusas.

full-image

Pure Charge&Go spalvų gama

full-image

Klausos aparatų priedai

a

myControl programėlė

Visa kontrolė Jūsų rankose


MyControl programėlės dėka galėsite pilnai valdyti savo klausos aparatą pirštų galiukais. Programėlė skirta Apple ir išmaniesiems telefonams, turinties Android operacinę sistemą. Ja naudojantis galėsite keisti programas bei nustatymus ar personalizuoti įrenginį pagal Jūsų klausos poreikius.

Atsisiųsti myControl programėlę galite

bans

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui 

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į Nx klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami myControl programėlę.

a

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

a

MiniPocket priedas

Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Patogūs antgaliai

Galimi skirtingų dydžių, itin minkšti silikoniniai gaubteliai paprastu "kliktelėjimu" užfiksuojami ant jūsų klausos aparatų. Jie patikimai randasi jūsų ausyse, visiškai natūraliai ir puikiai tinka įvairiausiems ausies kanalams - patikima ir patogu.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse.

Kainų lygis už sistemą (du klausos aparatai ir įkroviklis): buvo 2500€ - 4200€, dabar 1380 € - 3100 €.

Už du klausos aparatus komplekte su bevieliu įkrovėju.

Su KLA-1-1 grupe kompensacija už sistemą priemoka nuo 1025€.
Su KLA-1-3 grupe kompensacija už sistemą priemoka nuo 860€.
Su KLA-3-1 grupe kompensacija už sistemą priemoka nuo 1520€.

Atsisiųskite: