PAŽANGŪS SILK NX

full-image

Silk Nx.

Mažiausi ir natūraliausio garso paruošti nešiojimui momentinio pritaikymo klausos aparatai. 

Nesvarbu, ar jūs leidžiate laiką su ypatingais savo gyvenimo žmonėmis, ar susitinkate su nepažįstamu žmogumi, naujausi Signia Silk klausos aparatai leis jums užtikrintai jaustis, kad jų niekas net nepastebės, kad naudojate klausos aparatus.

Vieni iš mažiausių pasaulyje klausos aparatų, Silk yra parengti iškart nešioti, nes jie turi labai minkštas silikonines rankoves, kurios leidžia aparatą patogiai paslėpti jūsų ausyje. Gerai atrodyti ir gerai girdėti niekada nebuvo taip greita ir paprasta.

a

Absoliutus diskretumas

Signia naujieji Silk klausos aparatai yra 20% mažesni už ankstesnius Silk Px klausos aparatus, kas daro juos praktiškai nematomus ausyje.

Kliktelkit, įsidėkite ir eikite į pasaulį

Skirtingų dydžių ir tipų silikoninės rankovės paprasčiausiai kliktelint užsideda ant Silk klausos aparatėlių ir tvirtai ir patikimai laikosi ausyje ir nereikalauja specialaus korpuso pagaminimo, ko reikia kitiems įausiniams klausos aparatams. Nereikia laukti kol jie bus pagaminti, - tiesiog momentaliai yra pritaikomi prie jūsų ausies ir jūs galite tą pačią dieną išeiti su nauju nematomu klausos aparatu.

Aiškus spalvinis kodavimas

Spalvininis raudonos spalvos dešinei ir mėlynos spalvos kairei ausims leidžia jums įsidėti teisingai klausos aparatus. 

full-image

Puikiai tinka telefono pokalbiams ir muzikos klausymui

Skirtingai nuo užausinių klausos aparatų, Silk mikrofonai pagauna garsą ausies kanalo viduje. Tai leidžia kalbėtis telefonu ar klausytis muzikos natūraliu būdu, taip kaip esate įpratę. Jūs netgi galitės naudotis uždedamomis ausinėmis.

Naudojimasis Silk klausos aparatais yra toks natūralus, kad net užmiršite, kad juos iš viso turite.

full-image

Natūralus krištolinio skaidrumo garso srautas

Nesvarbu, ar tai perkrauta gatvė, atviro išplanavimo biuras ar užpildytas restoranas, kur yra didelis aplinkos triukšmas, pokalbiai tokiose aplinkose reikalauja koncentracijos ir didelių pastangų.

Signia klausos aparatai tinkamai išsprendžia šiuos iššūkius, atkartodami natūralų garsą. Jie patys automatiškai sutelkia dėmesį į tai, kas svarbu, pvz., į jūsų pokalbio partnerį, filtruodami nepageidaujamą foninį triukšmą. Tuo būdu labiausiai girdite, tai ką norite išgirsti. Visą dieną. Kiekvienoje situacijoje.

Patogus diskretiškas valdymas

a

Nuotolinis valdymas

TouchControl programėlė leis jums keisti klausos aparatų nustatymus distanciniu būdu bei suasmeninti klausos aparatus, kad jie atitiktų jūsų individualius poreikius. Viskas ko tam reikia - išmanusis telefonas.

Jei jūs jo neturite, miniPocket rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas suteiks jums labai patogų ir intuityvų distancinį klausos aparatų valdymą.

Mėgaukitės harmoningu garsu

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos, naujieji klausos aparatai leidžia jums girdėti kalbą aiškiai visose klausymosi situacijose, naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Aiškus ir skaidrus garsas 

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje.

Silk techninės savybės

 • "Nematomi" CIC klausos aparatai
 • Momentinis pritaikymas: nereikia gaminti korpuso
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens 16, 24, 32, 48 kanalų garso apdorojimas
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Valdomi distanciniu būdu nemokama išmaniojo telefono programėle touchControl
 • Bevielis CROS/BiCROS - garso perdavimas iš kurčios ausies į girdinčią su CROS Silk priedu
 • Tinnitus terapija - ūžesio ausyse slopinimui
 • Binauralinis OneMic kryptiškumas pagerina kalbos suvokimą, fokusuoja kalbą iš priekio, nuslopina triukšmą kitomis kryptimis visuose technologiniuose lygiuose!
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą.
 • Užspaudžiami ventiliuojami kištukai - užtikrina ausies ventiliaciją, užtikrina malonu girdėjimą
 • Bevielis e2e ryšys tarp klausos aparatų
 • Kliniškai įrodytos mažesnės klausymosi pastangos ir geresnė klausa nei normaliai girdinčiųjų
Plačiau apie visas Nx platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Nx platforma.

full-image

Klausos aparatų priedai

a

touchControl programėlėTouchControl programa - diskretiškumas jūsų rankose

Paverskite savo išmanųjį telefoną į klausos aparatėlių distancinį pultelį: touchControl programėlė leis jums ptogiai kontroliuoti savo klausos aparatus tiesiog pirštų galiukais. 

Keiskite girdėjimo programas, garsumą, prisitaikykite garso tembrą, taip kad malonu būtų klausytis; tam nereikės ieškoti mygtuko ant savo klausos klausos aparatų (ant jų tiesiog jo nėra), viską galėsite atlikti savo mobiliąjame telefone.

Šią touchControl programėlę galima atsisiųsti iš  Apple App Store ir Google Play.

a

MiniPocket - diskretiškas valdymas

Tai idealus pasiūlymas norintiems patogaus, diskretiško valdymo klausos aparatams. Tam nereikia išmaniojo telefono ar didelio nuotolinio pultelio. Pakankai tvirtą ir lengvo valdymo MiniPocket pultelį galite nešiotis prisisegę prie raktų,

a

Kliktelk, pritaikyk ir eik

Galimi skirtingų dydžių, itin minkšti silikoniniai gaubteliai paprastai "kliktelėjimu" užfiksuojami ant jūsų klausos aparatų. Jie patikimai randasi jūsų ausyse visiškai natūraliai ir puikiai tinka įvariausiems ausies kanalams - nėra būtinumo laukti kol bus pagamintas individualus korpusas, tiesiog ateinate nematomo klausos aparato pas mus ir išeinate tą pačią dieną su juo.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

Kainų lygis be kompensacijos: buvo 990€ - 2000€, dabar 540 € - 1740 €.

Su KLA-1-1 grupės kompensacija priemoka nuo 245€.

Atsisiųskite: