PAŽANGŪS SILK PX

full-image

Silk

Paruoštas nešiojimui

Tegul balsas sklinda natūraliai

Vienas mažiausių pasaulyje klausos aparatų yra Silk. Beveik nepastebimas, nes dedasi tiesiai į ausies landą, labai minkštas ir patogus, tinkamas iškart nešioti. Kliniškai įrodyta, jog su šiuo aparatu daug paprasčiau klausytis. 

full-image

Skirtas dėvėti iškart

a Jokio laukimo! Tiesiog apsilankykite pas savo klausos specialistą, išbandykite Silk ir nešiokite. Lyginant su kitais įausiniais klausos aparatais nereikės laukti kol bus išlieta forma pagal jūsų ausį. Silikoninių įmaučių dėka klausos specialistas gali iškart aparatėlį pritaikyti naudojimui.

Silk klausos aparatai turi universalias savybes, kurios užtikrina puikią garso kokybę. Jo pažangus dvikryptis mikrofonas natūraliai sustiprina kalbą iš priekio ir slopina erzinančius garsus iš nugaros. Bevielio ryšio dėka galite patogiai pasireguliuoti aparatėlio garsą ir džiaugtis patogumu įvairių priedų pagalba.


Visiškam nešiojimo patogumui, labai mažas ir minkštas,    beveik nejaučiamas ir nematomas. Lanksčių silikoninių    įdėkliukų pagalba jausitės ypač patogiai

                                                                                                                                                                                                                                                             .

a

Mėgaukitės tikru garsu

Visur, kur yra didelis triukšmas: atviro tipo ofisai, restoranai, parduotuvės, bandymas palaikyti pokalbį reikalauja nemažai pastangų. Išgirsti viską kas sakoma gali būti sudėtinga net ir puikią klausą turinčiam žmogui.

Silk klausos aparatai gali su tuo kovoti. Jų inovatyvi SpeechMaster funkcija nuolat seka aplinką, automatiškai fokusuodamasi į jūsų pokalbio partnerį ir tuo pačiu sumažindama nepageidaujamus aplinkinius garsus.

Galėsite bendrauti visą dieną nesvarbu kokia aplinka jus suptų.

a

Silk aparatų spalvos jūsų patogumui

Jei nešiojate 2 klausos aparatėlius vienu metu jums gali būti svarbu jų nesumaišyti, todėl dešinysis aparatas gaminamas raudonos, o kairysis - mėlynos spalvos, kad visada juos atskirtumėte.

a

Lengvai keičiami antgaliukai

Klausos aparato antgaliukus lengvai užspauskite ir saugiai  dėkitės aparatėlį į ausį.

Silk techninės savybės

 • "Nematomi" CIC klausos aparatai
 • Momentinis pritaikymas: nereikia gaminti korpuso
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens 16, 24, 32, 48 kanalų garso apdorojimas
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Valdomi distanciniu būdu nemokama išmaniojo telefono programėle touchControl
 • Bevielis audio transliavimas naudojant easyTek priedą ir easyTek programėlę
 • Bevielis CROS/BiCROS - garso perdavimas iš kurčios ausies į girdinčią su CROS Pure priedu
 • Tinnitus terapija - ūžesio ausyse slopinimui nuo technologinio 2px lygio
 • Binauralinis OneMic kryptiškumas pagerina kalbos suvokimą, fokusuoja kalbą iš priekio, nuslopina triukšmą kitomis kryptimis
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą.
 • Užspaudžiami ventiliuojami kištukai - užtikrina ausies ventiliaciją, užtikrina malonu girdėjimą
 • Bevielis e2e ryšys tarp klausos aparatų
 • Kliniškai įrodytos mažesnės klausymosi pastangos ir geresnė klausa nei normaliai girdinčiųjų

Plačiau apie visas Primax platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Primax platforma.

Pažvelkite į Silk*

* pasirinkite lietuviškus subtitrus

full-image

Klausos aparatų priedai

Kasdieninėms situacijoms kaip televizoriaus žiūrėjimas, vaikų nuvedimas į darželį, įvairus susitikimai, bendravimas su draugais reikalauja skirtingų klausos sprendimų. Signia klausos aparatų priedų pagalba galite nepastebimai prisitaikyti garsumą savo klausai.

Audio stiprinimas

a

EasyTek technologija jūsų patogumui

Signia klausos aparatai gali atstoti stereo ausines. EasyTek priedą bevieliu bluetooth ryšiu galite jungti  prie daugelio jums svarbių įrenginių, turinčių šią funkciją - telefonų, kompiuterių, muzikos grotuvų. Šį įrenginį galite nešioti tiesiog ant kaklo ar pasislėpę po drabužiais. Daugiafunkcijinio mygtuko paspaudimu galite lengvai įjungti EasyTek funkcijas, atsiliepti į skambučius, persijungti programas, prisijungti per audiogrotuvų ar tv, pasidinti bei pasimažinti garsumą. Led apšvietimas, matomas tik jums, nurodo svarbią informaciją tokią kaip besibaigianti išsikrauti baterija

Su easyTEK prijungsite savo klausos aparatą prie iPhone, iPad, Android įrenginių bei įrenginių su Bluetooth ryšiu.

full-image

EasyTek priedai

a

TV siųstuvas

TV siųstuvas lengvai prisijungia prie televizoriaus nereikalaudamas bevielio ryšio. Tokiu būdu galite sustiprinti televizoriaus garsą tiesiai į savo klausos aparatą ir žiūrėti filmus ar savo mėgstamas laidas.

a

Mikrofonas - VoiceLink

VoiceLink bevieliu ryšiu prisijungia prie easyTek įrenginio. Kai mikrofonas duodamas pašnekovui, jis sustiprina balsą tiesiai į klausos aparatą. Tai ypač praverčia susitikimuose, esant sudėtingoms girdėjimo sąlygoms. Šiuo priedu galite atjungti aplinkos triušmą ir girdėti tik savo pašnekovą. 

a

EasyTek programa. Daugiau diskretiškumo, daugiau patogumo, daugiau galimybių

Su EasyTek programėle turėsite dar daugiau funkcijų bei diskretiškumo. 

EasyTek gali būti naudojama su išmaniaisiais telefonais Apple ar turinčiaus Android programinę įrangą. Su EasyTek programa turėsite galimybę sekti savo klausos įrenginį išmaniajame telefone. Galėsite pasididinti ar pasimažinti garsumą, patikrinti baterijos talpą ar įrenginį naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį. Klausos aparato nustatymus, garso, programų pakeitimus galėsite atlikti diskretiškai tiesiog savo išmaniąjame telefone tarsi rašytumėt sms žinutę.

Atsisiųsti easyTek galite naudojantis programėlėmis:

bans
Nuotolinis valdymas

a

EasyPocket

Aptaki pultelio forma, didelis ekranas ir patogūs klavišai leis lengvai naudotis pulteliu.

a

MiniPocket - diskretiškas valdymas

Tai idealus pasiūlymas norintiems patogaus, diskretiško valdymo klausos aparatams. Tam nereikia išmaniojo telefono ar didelio nuotolinio pultelio. Pakankai tvirtą ir lengvo valdymo MiniPocket pultelį galite nešiotis prisisegę prie raktų

TouchControl programa - diskretiškumas jūsų rankose

a Šią programą galite parsisiųsti į savo išmanųjį telefoną. Nepastebimai pasigarsinkite, pasitildykite savo klausos įrenginio garsą, pakeiskite balso tembrą; tam nereikės ieškoti mygtuko ant savo klausos įrenginio, viską galėsite atlikti savo mobiliąjame telefone.

a

Kliktelk, pritaikyk ir eik

Galimi skirtingų dydžių, itin minkšti silikoniniai gaubteliai paprastai "kliktelėjimu" užfiksuojami ant jūsų klausos aparatų. Jie patikimai randasi jūsų ausyse visiškai natūraliai ir puikiai tinka įvariausiems ausies kanalams - nėra būtinumo laukti kol bus pagamintas individualus korpusas, tiesiog ateinate nematomo klausos aparato pas mus ir išeinate tą pačią dieną su juo.

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

a

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.

Kainų lygis be kompensacijos: buvo 585€ - 1850€, dabar 510 € - 1600 €.

Su KLA-1-1 grupės kompensacija priemoka nuo 215€.

Atsisiųskite: