ĮKRAUNAMI STILINGIEJI STYLETTO

full-image

Pristatome Styletto

TAI NE TIK KLAUSOS APARATAS.
TAI GYVENIMAS SU STILINGU AUKŠTŲ TECHNOLOGIJŲ ĮRENGINIU.

a
Nešiokite jį išdidžiai, pasitikėdami savimi.Styletto iš Signia yra daugiau nei "vien" klausos aparatas, - tai aukštų technologijų papuošalas. 

Lieknas, stilingas ir su išmaniosiomis technologijomis, Styletto keičia įprastą klausos aparatų išvaizdą ir požiūrį į juos.

Styletto naudoja Signia Nx technologiją, įskaitant savo paties balso atpažinimą ir slopinimą (3, 5, 7 technologiniai lygiai). Galimas penkių technologinių lygių: 7, 5, 3, 2 ir 1. 

a

Būkite stilingi

Tyro dizaino, sudėtingos formos, stilingos ir  grakščios Styletto linijos, rafinuotas pritaikymas ir nuolatinis natūralios klausos klausos pojūtis reiškia, kad jūs iškart pajusite skirtumą, vos tik jį pasirinksite.

Pareiškimas

Ikoniška brangakmenio estetika, Styletto keičia žaidimo taisykles klausos aparatų technologijų pasaulyje. 

Išreikškite savo individualų stilių, pasirinkdami vieną iš trijų elegantiškų spalvų derinių: "Tamsaus granito ir sidabro", "Kosmoso mėlynumo ir rožinio aukso" arba "Sniego baltumo ir rožinio aukso".

Parodykite savo nepriklausomumą

"Styletto" dėvėtojams patinka produktas, kuris ne tik atrodo žymiai lieknesnis nei įprastas klausos aparatas, bet ir yra pasirengęs aktyviam gyvenimo būdui, pavyzdžiui, savaitgalinėms išvykoms ir dažnoms kelionėms. Kur beeitumėte, Styletto keliauja su jumis. Ir keliauja ir keliauja ir keliauja - pilnai įkrautas visą dieną*. Be to, su mažučiu, kišeniniu nešiojamu įkrovikliu jis leidžia jums naudoti aparatėlį dar papildomai tris dienas be jokio elektros tinklo.  

*naudojant 16 valandų per dieną.

Papuoškite gyvenimą stilingomis aukštosiomis technologijomis, pajuskite natūraliausią klausos pojūtį

Naudojant Nx Signia technologinę platformą, Styletto suteikia natūraliausią klausos pojūtį.   

Tai apima aukščiausią kalbos supratimą triukšmingoje aplinkoje ir savo balso apdorojimą (OVP) natūraliai skambančiam savo balsui. 

"Styletto" leidžia jums mėgautis tikro gyvenimo klausymosi patirtimi visose situacijose. Nesvarbu, ar tai intymus pokalbis, ar diskusija su gerų draugų grupe, garsiai girdite kiekvieną balsą natūraliai, įskaitant ir savo paties balsą. "Styletto" leidžia jums lengvai suprasti pokalbio partnerį net itin triukšmingose vietose, pavyzdžiui, populiariame restorane.

full-image

a


Gyvenkite pilnavertį gyvenimą


Nesvarbu ar tai būtų privatus pokalbis, ar diskusija draugų grupėje, Styletto leidžia jums mėgautis kiekvienu balsu aukščiausia raiška ir kokybe, įskaitant ir jūsų pačių balsą savo paties balso apdorojimo sistemos (OVP) dėka.

aAiškiai išskirkite kievieną balsą

Gera kompanija nusipelno būti girdima. Styletto Kalbos Kokybės technologija leidžia jums girdėti atsipalaidavus, padėdama suprasti pašnekovą aiškiai netgi ir labai triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui restorane.  

aPritapkite gyvenimo simfonijoje

Ar klausotės maištingos gyvos muzikos, ar klausantis savo mylimųjų, Styletto Garso Aiškumo sprendimai leis jums girdėti natūraliai visose situacijose.

a


Nebesileiskite blaškomas pašalinių garsų.

Styletto praturtina jūsų gyvenimą prislopindamas išblaškančius garsus - įskaitant tinnitus (spengimą ausyse). Raminanti terapija ir vandenynų bangų garsai leidžia jums pamiršti kasdienio gyvenimo stresą. Styletto esanti "Išpjovos Terapija" gali netgi nejuntamai nuslopinti toninį spengimą ausyse (tinnitus), kad visos jūsų patirtys būtų taikingos.

a


Patogumas ties jūsų pirštų galiukais

Diskretiška ir patogi TouchControl 
programa leidžia diskretiškai ir patogiai keisti klausos aparato nustatymus turint išmanųjį telefoną 

Arba naudokite diskretišką, intuityvų ir patogų valdymo pultelį miniPocket - patikimą ir lengvai naudojamą, pakankamai mažą, kad būtų nešiojamas vietoje rakto pakabuko.

touchControl programėlę galima nemokamai atsisiųsti iOS ir Android įrenginiams iš App Store® or Google Play™.

Atsisiųskite TouchControl programėlę:

bans
Būkite nepriklausomi su ličio-jonų įkraunamumu


Geriausias įkrovimo sprendimas klausos aparatų rinkoje

Ličio-jonų baterijų technologija yra prioritetinė daugelyje ūkio šakų: nuo asmeninės elektronikos iki elektrinių automobilių ir daugiau.

full-image

Galimi klausimai:

Kodėl ličio-jonų?

Lyginant su tradicinėmis baterijų technologijomis ličio-jonų baterijos:
  • ilgiau tarnauja,
  • jų bendras tarnavimo laikas ilgesnis,
  • trumpesnis įkrovimo laikas (įskaitant ir greito įkrovimo funkciją), ir
  • didesnis patogumas klausos aparatų naudotojui.
Kiek ilgai mano Styletto veiks?

Pilnai įkrauti du Styletto aparatus užtruka iki 3 val. Pilnai įkrauti Stylettai veikia 19 val. Greitojo įkrovimo metu per 30 minučių klausos aparatai įsikrauna 5 darbo valandoms. 

Bendras įkraunamos baterijos tarnavimo laikas

Visų ličio-jonų įkraunamų baterijų tarnavimo laikas / talpa su laiku mažėja.Toliau pateikiami palyginimai su naujos įkraunamos baterijos tarnavimo laiku. Esant normalioms naudojimo sąlygoms baterija išlaikys iki 80% savo pradinės talpos po 2 naudojimo metų.   

Ar mano ličio-jonų baterija tarnaus ilgiau, jei aš neįkrovinėsiu savo klausos aparatų kievieną naktį ir lauksiu iki kol jos pilnai išsikraus? 

Gilaus iškrovimo ciklai nėra būtini ličio-jonų baterijoms. Gera praktika yra įkrovinėti savo klausos aparatus kasnakt. 

Ar baterijos tarnavimo laikas sumažės jei aš naudosiu greitojo įkrovimo funkciją labai dažnai?

Ne. Dėka specialaus įkrovimo metodo, greitasis įkrovimas neturi jokių neigiamų pasekmių baterijos tarnavimo laikui. 

Ar saugu keliauti lėktuvu su ličio-jonų įkraunamais klausos aparatais?

Taip, yra saugu keliauti su tokiais klausos aparatais ir turėti su savimi įkroviklį. Taip pat yra saugu vežtis klausos aparatus ir/ar įkroviklį savo bagaže.  

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

a
Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.  

Kainų lygis už dviejų Styletto ir įkroviklio sistemą: buvo 1800€ - 2200€, dabar 1250 € - 1550 €*


* Gaminami 1 ir 2 technologinių lygių. Aukštesnių lygių (3, 5, 7) gaminami Styletto Connect .

Atsisiųskite: