ĮKRAUNAMI STYLETTO CONNECT

full-image

Styletto Connect - įkraunamas su bluetooth ryšiu

Tai daugiau, nei "tik klausos aparatas"

Stilingas transliavimas

Styletto Connect griauna klausos aparatų, kaip būtinų medicininių įrenginių, įvaizdį. Jis labiau panašus į aukštų technologijų stilingą papuošalą. Pirmasis pasaulyje lieknas RIC (garsiakalbio ausies kanale) klausos aparatas apjungia išskirtinį dizainą ir belaidį Li-ion įkraunamumą, dabar ir su Bluetooth jungiamumu belaidžiam garso (balso, muzikos, kalbos) transliavimu iš bet kurio Bluetooth ryšį turinčio įrenginio. Sustiprintas atnaujintos Signia Nx technologijos su Nešiotojo Balso Apdorojimu (OVP) natūraliausiai skambančiam savo paties balsui, visų jūsų poreikių patenkinimui. Galimas pasirinkimas iš trijų technologinių lygių: 7, 5 ir 3. 

Klausos aparato naudotojas - stiliaus ikona

a
Manuelis Cortesas yra tikrai visapusiškai kūrybinga asmenybė: aktorius, fotografas, stiliaus ekspertas, kino režisierius. Jis tapo žinomas kaip Vokietijos televizijos laidos „Schrankalarm“ vedėjas ir stiliaus vadovų autorius. Savo garsenybės gyvenime jis nuolat yra judesyje. Jam nesvetimi ir smulkesni gyvenimo malonumai: mada, dizainas ir geras maistas.

Nuo 2012 m. „Manuel“ kentėjo nuo klausos susilpnėjimo, kurį sukėlė nelaimingas atsitikimas. Pradžioje klausos aparato dėvėjimo idėja jam buvo nepriimtina. Jo akyse klausos aparatai buvo "negražūs medicininiai prietaisai pagyvenusiems žmonėms".

Taip buvo iki tol, kol jis atrado naujus Signia Styletto Connect "papuošalus". Stilingas dizainas įkvėpė jį tiek, kiek ir novatoriškas funkcionalumas. Nuo tada jis nešioja aukštųjų technologijų įtaisus užtikrintas savimi, savo išvaizda ir kiekviena proga.

full-image

Dizaino konkursų laimėtojas* plius įkraunamumas gyvenimui be kompromisų

a „Tai, kuom aš apsirengęs, tai kokius aksesuarus aš dėviu - parodo mano požiūrį į save. 

Su „Styletto Connect“ aš galiausiai atradau klausos aparatą, atitinkantį mano stiliaus idėją. Aptakus dizainas, madingos spalvos, stilinga metalo išvaizda - tai kažkas, ką reikia pamatyti. Ir technologija taip pat palengvina mano gyvenimą: ličio jonų baterija turi pakankamai galios visą dieną praleisti su manimi. Su nedideliu kompaktišku įkrovikliu galiu patogiai įkrauti „Styletto Connect“, net kai einu. Ir jokių erzinančių baterijos keitimų.

Tačiau labiausiai man patinka tai, kad aparatai turi „Bluetooth“ ryšį. Nesvarbu, kur mano darbas mane nuveda, aš visiškai nepriklausomas ir visada prisijungęs prie savo pasaulio.
 
Nesvarbu, kur aš esu: ar keliaujau supančio miesto džiunglėse, ar tiesiog atsipalaiduoju: mano Styletto Connect puikiai tinka mano aktyviam gyvenimo stiliui. “

* Red Dot Dizaino Apdovanojimas 2019
iF Dizaino Apdovanojimas 2019

Aukščiausio lygio Bluetooth jungiamumas lengvam buvimui kartu

a „Žinoma, mano darbas yra toks, kad aš visada esu eigoje: fotografija Berlyne, vaizdo įrašų gamyba Hamburge arba reklama Miunchene. Gerai, kad „Styletto Connect“ yra integruotas „Bluetooth“ ryšys. Tokiu būdu aš visada būnu pasiekiamas telefonu ir galiu palaikyti ryšį su visais man svarbiais žmonėmis - nesvarbu, ar reikia aptarti reikalus su savo agentu, ar tiesiog bendraujant su draugais.

"Super kieta": Naudodamas „StreamLine Mic“, galiu bendrauti telefonu nenaudodamas rankų. Tai yra neįtikėtinai praktiška, pavyzdžiui, vairuojant! “.

Jis vis veikia ir veikia. Su įkrovimu eigoje - pilnam lankstumui

„Aš galiu gauti reikiamą galią visai ilgai darbo dienai, kai aš bėgu ryte. Ir tuo pačiu metu galiu transliuoti savo asmeninį grojaraštį tiesiogiai iš savo telefono į ausis - tai dar labiau skatina mane! Mano darbas nėra nuo devynių iki penkių. Dažnai po dienos, praleistos filmavimo aikštelėje, aš vis dar turiu vakaro renginių. Tada aš tikrai džiaugiuosi, kad galiu pasikliauti „Styletto Connect“. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina visos dienos dėvėjimą* įskaitant 5 valandas bluetooth garso transliavimo. Tiesiog įkraukite bateriją per naktį ir esate pasiruošęs eiti.

Ir geriausias dalykas yra tai, kad galiu pasiimti mažą, stilingą įkroviklį bet kur, jis telpa mano kišenėje. Taigi galiu įkrauti „Styletto Connect“ iki trijų kartų be kabelio, kai aš keliauju - tai tikrai puiku."

* Remiantis 16 valandų dėvėjimu per dieną

Susipažinkite su stiliumi:

full-image

a

Natūraliausiai skambantis savo paties balsas

„Nesvarbu, ar fotografuoju, darau prezentaciją ar vaidinu, mano darbe visada reikia kalbėti. Ir, žinoma, mano balsas taip pat turi skambėti gerai. Naudojant senus klausos aparatus jis dažnai skambėjo ir buvo nenatūralus, todėl buvo tikrai sunku sunku savo balsą kontroliuoti. „Styletto Connect“ reiškia, kad mano balsas man dabar yra visiškai natūralus. Tai daro ne tik mano darbą, bet ir asmeninį gyvenimą malonesnį! “

a

Aiškus kalbos suvokimas net ir triukšmingoje aplinkoje

„Jei Niujorkas yra miestas, kuris niekada nemiega, tada Berlynas yra miestas, kuris visada švenčia. Nesvarbu, kada ir kur, čia visada kažkas vyksta. Ir aš esu viso to viduryje - „Styletto Connect“ dėka. Nesvarbu, ar aš rengiu vakarėlį, klausausi koncerto, ar tiesiog susitinku su draugais bare, galiu lengvai sekti kiekvieną pokalbį - nesvarbu, kiek garsu yra aplink mane. Ir kai aš noriu pakeisti nustatymus tam tikram laikui, aš tiesiog naudoju „myControl“ programą savo mobiliajame telefone. Tai tikrai lengva ir aplinkiniams tiesiog atrodo taip, tarsi rašyčiau WhatsApp pranešimą. “

a

Tiesioginis transliavimas klausymo malonumui

„Mano gyvenimo būdas ne visada yra pilnas skubėjimo. Kartais reikia ir sulėtinti tempą. Man patinka mėgautis jaukiu vakaru ir žiūrėti naujausias serialo serijas su draugais. Anksčiau aš visuomet turėdavau garsiai įjungti televizorių, tačiau „StreamLine TV“ dėka dabar visus TV garsus girdžiu tiesiog ausyse. Taip pat galiu mėgautis savo mėgstama muzika su „Styletto Connect“. Tiesiog galiu užmerkti akis ir atsipalaiduoti.“

a

Patogumas ties jūsų pirštų galiukais


„MyControl App“ programėlė diskretiška ir patogi bei leidžia jums visiškai kontroliuoti jūsų „Signia“ klausos priemones. Prieinama „iOS“ ir „Android“ telefonams, programa siūlo pažangias nuotolinio valdymo parinktis, kad galėtumėte pakeisti nustatymus ir pritaikyti klausos aparatus pagal savo individualius pageidavimus.

myControl programėlę galima nemokamai atsisiųsti iOS ir Android įrenginiams iš App Store® or Google Play™.

bans

full-image

full-image

Būkite nepriklausomi su ličio-jonų įkraunamumu

Geriausias įkrovimo sprendimas klausos aparatų rinkoje

Ličio-jonų baterijų technologija yra prioritetinė daugelyje ūkio šakų: nuo asmeninės elektronikos iki elektrinių automobilių ir daugiau.

full-image

Galimi klausimai:

Kodėl ličio-jonų?

Lyginant su tradicinėmis baterijų technologijomis ličio-jonų baterijos:
  • ilgiau tarnauja,
  • jų bendras tarnavimo laikas ilgesnis,
  • trumpesnis įkrovimo laikas (įskaitant ir greito įkrovimo funkciją), ir
  • didesnis patogumas klausos aparatų naudotojui.
Kiek ilgai mano Styletto veiks?

Pilnai įkrauti du Styletto Connect aparatus užtruka iki 3 val. Pilnai įkrauti Stylettai veikia 16 val., įskaitant 5 transliavimo valandas. Greitojo įkrovimo metu per 30 minučių klausos aparatai įsikrauna 5 darbo valandoms. 

Bendras įkraunamos baterijos tarnavimo laikas

Visų ličio-jonų įkraunamų baterijų tarnavimo laikas / talpa su laiku mažėja.Toliau pateikiami palyginimai su naujos įkraunamos baterijos tarnavimo laiku. Esant normalioms naudojimo sąlygoms baterija išlaikys iki 80% savo pradinės talpos po 2 naudojimo metų.   

Ar mano ličio-jonų baterija tarnaus ilgiau, jei aš neįkrovinėsiu savo klausos aparatų kievieną naktį ir lauksiu iki kol jos pilnai išsikraus? 

Gilaus iškrovimo ciklai nėra būtini ličio-jonų baterijoms. Gera praktika yra įkrovinėti savo klausos aparatus kasnakt. 

Ar baterijos tarnavimo laikas sumažės jei aš naudosiu greitojo įkrovimo funkciją labai dažnai?

Ne. Dėka specialaus įkrovimo metodo, greitasis įkrovimas neturi jokių neigiamų pasekmių baterijos tarnavimo laikui. 

Ar saugu keliauti lėktuvu su ličio-jonų įkraunamais klausos aparatais?

Taip, yra saugu keliauti su tokiais klausos aparatais ir turėti su savimi įkroviklį. Taip pat yra saugu vežtis klausos aparatus ir/ar įkroviklį savo bagaže.

Signia siūlo didžiausią įkraunamų ličio-jonų klausos aparatų pasirinkimą su Bluetooth jungiamumu. Signia technologija yra labai patikima nepertraukiamam telefono skambučių, muzikos, TV garso ir kitų bluetooth įrenginių garso transliavimui.

full-image

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

a
Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę

Kainų lygis už dviejų Styletto Connect ir įkroviklio sistemą: buvo 2700€ - 4400€, dabar 1950 € - 3200 €.

Atsisiųskite: