STILINGIEJI STYLETTO X

full-image

Tai daugiau negu klausos aparatas. Tai visavertis girdėjimo pojūtis.

Mūsų naujasis Styletto X sujungia apdovanojimus pelniusį dizainą ir galimybę įkrauti klausos aparatus su krištolinio skaidrumo garsu tam, kad Jūs galėtumėte visuomet girdėti tai kas Jums yra svarbu.

Tapkite naujos eros dalimi

a

Styletto X pakeičia pasenusį ir atgyvenusį klausos aparatų įvaizdį  - šis technikos stebuklas atrodo tarsi ypatingai modernus aksesuaras. 

Originalus dizainas, rafinuota forma, grakščios linijos ir nepakartojama garso kokybė lemia tai, jog Jūs pajusite didžiulį skirtumą vos tik užsikabinę jį už ausies.   

a

Signia Xperience technologija. Girdėk tai kas svarbu Tau.

Styletto X patenkina visus Jūsų klausos poreikius naudodamas naują revoliucinį Signia Xperience mikroprocesorių švariam garsui ir geriausiam kalbos suvokimui, net ir esant triukšmingoje aplinkoje. Mūsų unikalūs akustiniai-judesio davikliai leidžia Styletto X optimizuoti savo veikimą pagal Jūsų poreikius kiekvienoje skirtingoje situacijoje. 

Net 82% klausos aparatų nešiotojų teigia, kad Xperience klausos aparatai leidžia geriausiai suprasti kalbą visose skirtingose situacijose. Taigi Jūs galite girdėti  tai kas yra svabu Jums nesvarbu ar tuo metu esate triukšmingoje parduotuvėje ar restorane, bėgiojate, o gal tiesiog ramiai leidžiate laiką su draugais ar šeima namie. Pasiruoškite nuo šiol girdėti viską.

a
Daugiau informacijos apie Signia Xperience platformą galite rasti mūsų puslapyje : Xperience platforma.

Būkite nepriklausomi nuo laidų ir keičiamų elementų, belaidis pakvovimas, kad ir kur bebūtumėte!

a Styletto X įkrovimo dėkliukas yra pirmasis pasaulyje klausos aparatams skirtas įkroviklis palaikantis belaidę Qi įkrovimo technologiją, kuri leidžia Jums tiesiog padėti dėkliuką ant įkrovimo kilimėlio, nekaišiojant papildomų laidų. 

Kad ir kur keliautumėte Styletto X yra su Jumis. Styletto X įkrovimo dėkliukas suteikia Jums net 3 pilnas nepriklausomas dienas, per kurias nereikės papildomai įkrauti nešiojamos klausos aparato įkrovimo dėžutės. 

Būkite prisijungęs prie visų kitų savo įrenginių.

a Styletto X taip pat siūlo kokybiškiausią „Bluetooth“ ryšį, todėl Jūs galite lengvai ir tiesiogiai transliuoti telefono skambučius, muziką ir aukštos kokybės garso įrašus ar TV garsą į klausos aparatus. Naudodamiesi Styletto X, Jūs nepraleisite nė akimirkos, kai reikės palaikyti ryšį su draugais ar kolegomis, mėgautis mėgstama muzika, neatsiliksite nuo naujausių Holivudo kino juostų ir TV serialų. 

Jungiamumas taip pat reiškia lengvą ir diskretišką nuotolinį valdymą su naująja „viskas viename“ programėle „Signia App“.

Techninės savybės išsamiai

Styletto X - plačiais žingsniais į ateitį


 • Itin platus pritaikymo diapazonas: nepaisant mažo dydžio tinka praktiškai bet kuriam klausos netekimo laipsniui ir pobūdžiui
 • Mano Garso technologija
 • Dinaminis Garsų Žemėlapio apdorojimas: jokių diskretinių situacijų, momentinis ir nuolatinis prisitaikymas prie aplinkos, natūraliausia klausa
 • Integruoti akustiniai-judesio jutikliai: puikus garsas net judant
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Išplėstas dinaminis diapazonas natūralesniam stiprių garsų girdėjimui
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens galimas 16, 24, 32 arba net 48 kanalų signalo apdorojimas
 • Tikslus pritaikymas Connexx klausos aparatų pritaikymo programa
 • Adaptacija prie nešiotojo: valdant klausos aparatus jie patys keičia savo nustatymus pagal nešiotojo poreikius
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • TwinPhone funkcija - telefono signalas aiškiai perduodamas iš vieno klausos aparato į kitą
 • Distancinis valdymas. Styletto gali būti diskretiškai valdomi nemokama Signia App programėle
 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • Siaurajuostis kryptiškumas (užtikrina kryptiškumą geresnį už natūralios klausos)
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui didesniam patikimumui
 • Vidinė baterija suteikia patogų ir ilgą naudojimosi laiką - aparatėlį galite įkrauti kol miegate ir visą dieną naudotis, įskaitant TV, telefono ar muzikos transliavimą į klausos aparatėlį
 • Modernaus dizaino integruotą bateriją turintis įkroviklis,galintis aparatus įkrauti dar 3 kartus
 • Belaidis Qi įkrovimas
 • Greito įkrovimo funkcija: pusvalandis, penkioms valandoms darbo
 • Galimi 1X, 2X, 3X, 5X, 7X technologinai lygiai

Pažvelkite į Styletto X

full-image

Priedai Jūsų klausos aparatams

Styletto X įkrovimo dėkliukas

a Naujas modernus ir patogus Styletto X įkroviklis suteikia Jums visišką nepriklausomybę. Pamirškite keičiamus elementus ir jų paieškas. Tiesiog įdėkite klausos aparatus į dėkliuką naktį ir ryte jie vėl bus pasiruošę darbui. 

Vykstate į kelionę ir baiminatės, jog galite neturėti kur įkrauti klausos aparatus? Signia Styletto X įkroviklis turi integruota maitinimo elementą, ir neprijungę prie tinklo Jūs galėsite klausos aparatus įkrauti dar 3 papildomus kartus.

Net jeigu pamiršote įkrauti Styletto X per naktį, įdėjus juos į įkroviklį 30 minučių Jūs jau galite džiaugtis penkiomis valandomis nepakartojamos garso kokybės pojūčiu. Pilnas įkrovimas trunka apie 4 valandas. 

Patogaus ir ergonomiško dizaino dėkliukas tikrai ras vitą Jūsų rankinėje ar kišenėje.

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkoje

a Šios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę (žemiau).  

Programėlė Signia App

Jūs valdote. „Signia App“ programėlė suteikia jums viską, ko jums reikia, kad galėtumėt mėgautis savo klausos aparatais ir galėtumėt valdyti viską, pritaikydami juos pagal savo asmeninius poreikius ir nuostatas: garso transliaciją, nuotolinį valdymą ir nuotolinį palaikymą. Viskas ko jums reikia yra jūsų išmanusis telefonas.

Paprastai ir visiškai intuityviai naudojama, programėlė leidžia diskretiškai valdyti garsumą ir kitus nustatymus, net tuo pat metu transliuojant garsą tiesiai į ausis.

full-image

Atsisiųskite Signia App programėlę

bans

a StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į X klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami Signia App programėlę.

Plačiau: priedai Nx aparatams.

a StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai Nx aparatams.

a miniPocket priedas


Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a Ūžesys galvoje - Tinnitus?

Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

Stilius visiems amžiams. Susipažinkime iš arčiau:

Kainų lygis už sistemą (du klausos aparatai ir įkroviklis) : 1750 € - 3900 €

Atsisiųskite:

Styletto X naudojimas vaizdžiai, lietuviškai: