slides/ban-1280-17.jpg

AKCIJOS

MŪSŲ KLIENTAMS

Visiems mūsų klientams, perkantiems iš mūsų klausos aparatus, mes suteikiame galimybę išbandyti klausos aparatus savo aplinkoje bent savaitę laiko nemokamai. Tam reikia atvykstant turėti asmens dokumentą sutarties sudarymui ir pinigų užstatui. Klausos aparatams patikus, užstatas yra įskaitomas kaip apmokėjimo dalis, o klausos aparatams nepatenkinus jūsų lūkesčių, visas užstatas yra grąžinamas. 

Visiems mūsų klientams, perkantiems iš mūsų klausos aparatus, mes dovanojame klausos aparatų baterijų ir bazinių priežiūros priemonių, kurių užteks pusei metų. 

Mūsų klientams tiesiogiai iš mūsų įsigijusiems klausos aparatą ar klausos aparatus, mes visada taikome bent 10% nuolaidą naujų klausos aparatų įsigijimui.

Klausos aparatų pakartotinis pritaikymas, nustatymų koregavimas, pavyzdžiui įpratus prie garso ir norint girdėti geriau, ar jų reguliavimas pagal mūsų klientų pastabas, iš mūsų įsigijusiems klausos aparatus, visada yra nemokamas. 

PRATĘSIAMAS NUOLAIDŲ SEZONAS: KARANTINO METU IR BENT MĖNESĮ PO JO


Kadangi mūsų klientams dabar sunku mus pasiekti, be to sunku gauti siuntimą klausos aparatų kompensavimui, mes pratęsiame nuolaidų sezoną iki karatino pabaigos ir bent mėnesį po jo!  

Nuolaidos populiariausiems tradiciniams klausos aparatams:
 

Baziniai, 8-12 kanalų

PROMPT užausiniai modeliai, normali kaina 350 Eur akcija su 25% nuolaida (-90€) kaina 260€ (kaina be VLK kompensacijos).
 
INTUIS 3 RIC 312 garsiakalbio ausies kanale naujas modelis, normali kaina 600 Eur akcija su 25% nuolaida (-150€) kaina 450€ (kaina be VLK kompensacijos). 

INTUIS 3 užausiniai modeliai, normali kaina 550 Eur akcija su 27% nuolaida (-150€) kaina 400€ (kaina be VLK kompensacijos).

full-image

Įkraunamų klausos aparatų akcija


1 Nx technologinius lygis jums siūlo 16 kanalų garso apdorojimą; 4 laisvai pasirenkamas girdėjimo programas, arba galite naudoti 1-ą, universalią; išplėstą dinaminį diapazoną, - bet kokio garsumo garsui be iškraipymų; automatinį kalbos ir triukšmo valdymą, „Speech master“ sistemą; automatinius kryptinius mikrofonus; dažninio suspaudimo funkciją, leidžiančią girdėti garsus dažnių diapazone, kur klausos nėra likę; na ir pažangų bluetooth jungiamumą su jūsų mobiliais telefonais.  

3 Nx technologinis lygis siūlo 24 kanalų garso apdorojimą; 6 laisvai pasirenkamas girdėjimo programas, arba galite naudoti 1-ą, universalią; išplėstą dinaminį diapazoną, - bet kokio garsumo garsui be iškraipymų; automatinį kalbos ir triukšmo valdymą, „Speech master“ sistemą; automatinius kryptinius mikrofonus, įskaitant siaurajuosčio kryptiškumo funkciją triukšme, leidžiančią girdėti už gerai girdintį žmogų; dažninio suspaudimo funkciją, leidžiančią girdėti garsus dažnių diapazone, kur klausos nėra likę; pažangų bluetooth jungiamumą su jūsų mobiliais telefonai; automatinį vėjo triukšmo slopinimą vėjuotoje aplinkoje; aštrių garsų glotninimą (peilių, šakučių, indų barškėjimo, etc. prislopinimą); TwinPhone funkciją, kai prisidėjus telefoną prie vienos ausies jo garsas bus retransliuojamas į kitą ausį geresniam pašnekovo girdimumui; apsimokymo funkcija, kai klausos aparatas atsižvelgia į nešiotojo veiksmus (garso ir tembro reguliavimą konkrečioje aplinkoje) ir pats save persiprogramuoja ir taip prisitaiko prie nešiotojo, be jokių papildomų vizitų pas specialistą; 3D klasifikatorius, kuris naudoja ne tik garsinius duomenis situacijos atpažinimui: 3D klasifikatorius analizuoja daugiamatę informaciją: nešiotojo balso aktyvumą, judesio duomenis, akustinius aplinkos duomenis, naudotojo reakciją; ne o svarbiausia,  - OVP: savo paties balso atpažinimą ir jo atskirą apdorojimą, kad nešiojančiojo balsas skambėtų natūraliai, beje iki šiol siūlomą tik Signia kompanijos!

Naujausia X platforma papildomai be minėtų savybių visuose lygiuose siūlo integruotus akustinius-judesio jutiklius klausos aparate, tam kad geriau suprastų, ką nešiojantysis tikrai turi išgirsti ir leidžia subalansuotai girdėti ir aplinką ir pašnekovą vienu metu. X platformos klausos aparatai neturi garso klasifikavimo į girdėjimo situacijas, bet seka aplinką ir prisitaiko prie juos sklandžiai, nuolat, natūraliai, dirbtinio intelekto pagalba. Taigi: visais atvejais išgirsite ir atpažinsite garsą, girdėsite kokybišką kalbėtojo balsą triukšme atsklidusį iš bet kurios krypties, lengvai suprasite vieną ar kelis pokalbio partnerius net ir triukšme

full-image

Nuolaidos įkraunamų klausos aparatų sistemoms (du klausos aparatai su įkrovikliu)


16 kanalų klausos aparatai, 1 NX ir 1 X technologinis lygmuo 

STYLETTO 1 X  x 2 + nešiojamas įkroviklis, normali kaina 1750 Eur  akcija su 20% nuolaida (-350€) kaina 1400€ (kaina be VLK kompensacijos). Xperience platforma

Motion CHARGE&GO 1NX  x 2 + įkroviklis, normali kaina 1680 Eur  akcija su 20% nuolaida (-340€) kaina 1340€ (kaina be VLK kompensacijos).Nx platforma

PURE CHARGE&GO 1 X x 2 + įkroviklis, normali kaina 1700 Eur  akcija su 20% nuolaida (-340€) kaina 1360€ (kaina be VLK kompensacijos). Xperience platforma.

full-image

24 kanalų klausos aparatai, 3 NX ir 3 X technologinis lygmuo. 

STYLETTO 3 CONNECT x 2 + įkroviklis, normali kaina 2350 Eur  akcija su 25% nuolaida (-590€) kaina 1760€ (kaina be VLK kompensacijos). Nx platforma

STYLETTO 3 X  x 2 + nešiojamas įkroviklis, normali kaina 2500 Eur  akcija su 20% nuolaida (-500€) kaina 2000€ (kaina be VLK kompensacijos). Xperience platforma

Motion CHARGE&GO 3NX x 2 + įkroviklis, normali kaina 2500 Eur  akcija su 20% nuolaida (-500€) kaina 2000€ (kaina be VLK kompensacijos). Nx platforma

PURE CHARGE&GO 3 X x 2 + įkroviklis, normali kaina 2400 Eur  akcija su 20% nuolaida (-480€) kaina 1920€ (kaina be VLK kompensacijos). Xperience platforma.

full-image

VISIEMS  KITIEMS  MODELIAMS  IKI  KARANTINO PABAIGOS 

Perkant 1-ą klausos aparatą jam taikoma -10% nuolaida, perkant du: -15% nuolaida ABIEMS!  

Klientams, kurie turi teisę į VLK kompensaciją ir pateikus tinkamus dokumentus, nuolaidos SUMUOJASI su čia pateiktomis, jei klausos aparatas atitinka VLK nustatytus techninius reikalavimus tai kompensavimo grupei. Konsultuokitės su mūsų specialistais dėl šios papildomos nuolaidos, bei visiškai nemokamo, be jokios priemokos, individualaus ausies įdėklo (-ų), kompensuojamo VLK, padarymo. Plačiau apie VLK kompensavimo sistemą rasite mūsų tinklapyje: kompensuojami klausos aparatai.