PREKĖS

full-image

UAB "Klausos technika"

UAB "Klausos technika" jūs galite įsigyti įvairių su klausos protezavimu, galvos ūžimo slopinimu, klausos apsauga bei priežiūra susijusių prekių gaminamų "Signia", "Egger", "GP", "Panasonic", "A&M" firmose. Taip pat siūlome "Bellman & Symfon" klausos sprendimus kurtiesiems, neprigirdintiesiems ir su nedidelėmis klausos problemomis susiduriantiems žmonėms.

a

Signia klausos aparatai

Tai vienas iš pasaulyje pirmaujančių gamintojų šioje srityje, siūlo platų prietaisų pasirinkimą įvairiems jūsų klausos poreikiams patenkinti. Tarp jų yra atsparių vandeniui ir dulkėms. Montuojami į ausį, už ausies standžiai arba atvirai.
Plačiau

a

Klausos sprendimai

Švedijos kompanijos Bellman & Symfon, kuri specializuojasi įvairių sprendimų žmonėms, turintiems klausos problemų srityje, gaminiai. Kalbama ne tik apie neprigirdinčiuosius, bet ir kurčiuosius. Bellman & Symfon siūlo bevielio ryšio sistemas ir produktus, skirtus perspėjimo signalams kurtiesiems, bendravimui skirtus asmeninius stiprintuvus, žadintuvus, etc.
Plačiau

a

Vidinio ryšio (FM) sistemos

Aidinčiose arba triukšmingose aplinkose klausos aparatai ne visada gali pilnai užtikrinti norimą garso kokybę. Tokių aplinkų pavyzdžiai: auditorija, mokyklos klasė, salė, bažnyčia ir kt. Tik patys geriausieji (deja, ir brangiausieji) klausos aparatai gali pilnai patenkinti jūsų lūkesčius. Tačiau sprendimas yra -  tai vidinio ryšio sistemos. Tokia sistema susideda iš siųstuvo, kurį turi kalbėtojas (pavyzdžiui mokytojas) ir imtuvo, kurį turi neprigirdintysis. Žmogaus balsas iš siųstuvo perduodamas į imtuvą bevieliu būdu, šiuo keliu eliminuojant patalpos akustiką ir triukšmus.
Plačiau

a

Klausos aparatų priežiūros priemonės


Tam, kad klausos aparatai ir jų priedai ilgai tarnautų jiems reikalinga speciali priežiūra. Siūlome visą eilę aktyvių ir pasyvių priežiūros priemonių valymui, dezinfekcijai, džiovinimui, patogesniam naudojimui.
Plačiau

a

Ausies įdėklai

Visų tipų standartiniai laikini ir individualiai gaminami įdėklai klausos aparatams. Siūlome pasigaminti itin aukštos kokybės ir įvairių formų ausies įdėklus, skirtus visų tipų klausos aparatams. Gaminama Vokietijoje Signia kompanijoje.
Plačiau

a

Ausų kamšteliai

Ausies apsaugos priemonės nuo triukšmo, slėgio (lėktuve) arba vandens. Žmonėms dirbantiems, arba dėl kitokių priežasčių turintiems praleisti ilgesnį laiko tarpą triukšmingoje aplinkoje yra reikalingi ausų kamštukai. Jų nenaudojant klausa silpsta, galvoje gali atsirasti nemalonūs ūžesiai (tinnitus) ir galiausiai žmogui gali netgi prireikti klausos aparato.
Plačiau

a

Maitinimo šaltiniai klausos aparatams

Specialūs maitinimo šaltiniai kasdieniam klausos aparatų naudojimui.
Plačiau