PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Klausos aparato priežiūra ir priežiūros priemonės

Įsigijus klausos aparatą negalima užmiršti jo priežiūros. Neprižiūrimas prietaisas gali greitai sugesti: skleisti nekokybišką garsą, šnypšti arba išvis nustoti veikti. Didžiausi klausos aparatų priešai yra drėgmė, purvas, riebalai ir prakaitas. Klausos aparatas drėgmės gauti gali nebūtinai su juo išsimaudžius ežere ar palindus po dušu, užtenka pasivaikščioti rūke, pastovėti virtuvėje šalia garuojančio puodo ar sušilus gražią vasaros dieną. Nešvarios, purvinos arba riebaluotos rankos taip pat kenkia Jūsų prietaisui. Nešvarumai užkemša mikrofonų angas, gali pakenkti garsiakalbiui ir klausos aparato mikroprocesoriui, taip ryškiai sutrumpindami prietaiso veikimo laiką.


Tačiau visų bėdų galima išvengti, tinkamai prižiūrint klausos aparatą ir naudojant specialias priežiūros priemones. Prietaisus būtina reguliariai džiovinti ir valyti, pakeisti sieros filtrus, laiku pakeisti standartinius įdėklus, o individualius plauti. Rekomenduojame kas kelis mėnesius apsilankyti pas savo klausos protezavimo specialistą, kuris profesionaliai gali įvertinti dabartinę Jūsų klausos aparato būklę.  Visas reikalingas klausos aparatų priežiūros priemones rasite Klausos Technikos parduotuvėse Vilniuje ir Kaune, ten esantys klausos protezavimo specialistai Jums padės ir patars kaip ir kokiomis priemonėmis tinkamai prižiūrėti savo klausos aparatą, norint kad jis Jums tarnautų ilgai ir nesusiduriant su didesnėmis problemomis.

Žemiau rasite nuorodas į puslapius, aprašančius aktyvias ir pasyvias klausos aparatų priežiūros priemones ir bendrus klausos aparatų naudojimo patarimus.