JŪSŲ SIGNIA ASISTENTAS

full-image

Signia asistentas Jūsų asmeninis klausos specialistas

Jūsų klausa yra asmeninė – nuo mėgstamų garsų iki individualių poreikių kiekvienoje akustinėje situacijoje. Naujasis Signia asistentas yra jūsų asmeninis klausos specialistas, leidžiantis jums visapusiškai įsitraukti į gyvenimą ir išgirsti, kas jums svarbu ir dirbantis Jums 24/7 režimu.

a

"Signia" asistentas gyvena "Signia App" programoje, kuri pasiekiama tiek "iOS", tiek "Android" išmaniesiems telefonams.

Naudodamas dirbtinį intelektą (DI), Signia asistentas išmoksta jūsų pageidavimus, tam kad suteiktų jums kuo asmeniškesnę klausos patirtį ir padėtų jums sudėtingose situacijose, nes tyrimai parodė, kad net 93% nešiotojų yra patenkinti savo klausos aparatais sudėtingose klausymosi situacijose, kai naudoja Signia asistentą.

Asistentas lydi jus kiekviename jūsų klausos kelionės žingsnyje, padidindamas Jūsų pasitikėjimą savimi ir leisdamas jums jaustis labiau kontroliuojančiam savo klausą.

a

Labai protingas asistentas

Signia asistentą yra labai paprasta naudoti, nes tikroji magija vyksta fone. Įkvėptas to, kaip žmogaus smegenys sprendžia kylančius iššūkius, jo labai pažangus giliųjų dirbtinio neuro tinklo dirbtinis intelektas nuolat ugdo naujus įgūdžius, kad geriau jus palaikytų. Jis išmoksta jūsų pageidavimus sukurti optimalų sprendimą, pritaikytą jūsų individualiems klausos poreikiams. Naudojantis juo, jūsų nuasmeninti koduoti duomenys, įskaitant audiogramą, klausos aparatų sureguliavimą, esamą tuo metu Jūsų garsinę aplinką ir Jūsų nurodytas pastabas bus siunčiami internetu į nutolusį serverį su apsimokančių dirbtinių neuro tinklų DI, kuris, remdamasis viso pasaulio Xperience platformos naudotojų indėliu į Jūsų aparatus momentaliai atsiųs tikėtiniausią konkrečios problemos sprendimą ir juos perprogramuos. Jūs įvertinsite, ir jei netiks, DI pasiūlys kitą sprendimą, o pakeitimams jums tikus, toks Jūsų sprendimas padės DI toliau mokytis ir vis tiksliau siūlyti sprendimus kiek Jums tiek ir kitiems šios klausos aparatų platformos vartotojams.

a

Lengviau pradėti

Per pirmuosius susitikimus su mumis Klausos technikos ofise, gausite daug naujos informacijos apie klausos aparatus. Tačiau Jūs gi negalite prisiminti kiekvienos smulkmenos iki to laiko, kai grįšite namo iš apsilankymo pas mus.

Naujojo "Signia" asistento dėka galite atsipalaiduoti ir jaustis saugiai žinodami, kad visa esminė informacija visada yra prieinama per kelias sekundes išmaniajame telefone lengvai suprantamų vaizdo įrašų ir trikčių šalinimo vadovų pavidalu.

Signia asistentas suteikia jums:

  • Nustatymus, pritaikytus Jūsų asmeninėms nuostatoms, kad kiekvienoje gyvenimo situacijoje būtų dar aiškesnis garsas ir geriausias įmanomas kalbos supratimas   
  • Atsakymus į Jūsų klausimus apie tai, kaip elgtis su klausos aparatais, kad galėtumėte lengvai prisiminti kiekvieną susitikimo su mumis metu aptartą informaciją
  • Labai intuityvų 24/7 palaikymą, kai Jums to reikia
  • Pasitikėjimą ir kontrolę Jūsų kelyje į vis geresnę klausą

Asistentas gyvena "Signia App" programoje , kuri pasiekiama tiek "iOS", tiek "Android" išmaniesiems telefonams.

Atsisiųskite dabar:

bans