EKONOMINIAI

full-image

Prisijunk ir džiaukis gyvenimu.


Gerai tinkantis turintiems vidutinį klausos netekimą, Fast klausos aparatėlis suteikia gerą klausymosi įspūdį. Pakankamai galingas, bet lieknas, jis pasislepia už jūsų ausies kriauklės tam, kad užtikrintų gerą klausą visos dienos metu. Plius jame yra patogus žingsninis garso reguliatorius, kuriuo galite greitai ir patogiai nusistatyti sau patinkantį garsumą maloniam klausymuisi. 

Pasinerkite į gyvenimo džiaugsmus


Ar tai įdomi diskusija su mylimu žmogumi, ar tai patinkančios muzikos garsai, gyvenimas yra kupinas žodžių ir garsų, kurie pabrėžia jo turtingumą ir yra skirti dalintis. Ir tai yra kažkas, ko nė vienas neturėtų prarasti! Su Signia klausos aparatais jūs ir neturite to daryti. Net ir su tikrai priimtinos kainos klausos aparatais, jūs turėsite galimybę džiaugtis kokybišku garsu ir atsipalaiduoti.
 • Puikūs kiekvienam pokalbiams vienas su vienu.
 • Tinkantys bendravimui namuose.

full-image

Atraskite Fast klausos aparatus:

Techninės savybės:
 • 4 kanalų garso apdorojimas
 • 3 tyrimais parinkti garso profiliai, tinkantys daugumai vidutinio klausos netekimo atvejų
 • Automatinis, visad veikiantis žemų dažnių triukšmo slopinimas
 • Adaptyvus ir efektyvus klausos aparato aparato švilpimo slopinimas

full-image

SUPRASTI POKALBĮ

(1) Koncentruokitės į tai, kas iš tiesų svarbu.
Fast mikrofonas yra puikiai pozicionuotas ir pagauna visus garsus, kurie turi būti sustiprinti.

LENGVAS VALDYMAS

(2) Visi pasirinkimai ant jūsų pirštų galiukų.
Patogiai įdėtas ir lengvai naudojamas klavišinis jungiklis leidžia pasirinkti norimą klausos aparato garsą greitai ir paprastai.  

GARSO PERDAVIMAS

(3) Jūsų galinga jungtis į gyvenimą.
Puikiai tinkantis vidutiniam klausos netekimui. Permatomi rageliai leidžia išgauti didelį stiprinimą ir užtikrina nešiojimo komfortą. 


(4) Tiesiog sukurtas jums.
Lankstus, diskretiškas ir patogus standartinio pritaikymo vamzdelis gali būti lengvai pritaikytas jūsų ausiai.   

GERAI APSAUGOTAS

(5) Kompaktiškas ir patogus.
Fast lieknas, ergonomiškas korpusas pasislepia diskretiškai už ausies ir leidžia komfortiškai jaustis visos dienos metu. 

(6) Patvarus, tvirtas ir patikimas.
Fast korpusai buvo išbandyti ir testuoti pačiose sunkiausiose aplinkose ir yra atsparūs drėgmei, prakaitui, dulkėms ir nešvarumams tam, kad būtų patikimi kasdieniniame gyvenime.

full-image

Sukurtas grąžinti šypseną jūsų veidui.

Geras sprendimas žmonėms, kuriems reikia didelio stiprinimo. Fun klausos aparatai apjungia didelę galią ir puikų nešiojimo komfortą, taigi jums belieka atsipalaiduoti ir aiškiai girdėti visos dienos metu. Galimi du užausiniai modeliai, parenkami priklausomai nuo klausos netekimo dydžio. Fun modeliuose yra patogus žingsninis garso reguliatorius, kuriuo galite greitai ir patogiai nusistatyti sau patinkantį garsumą maloniam klausymuisi.    

Priimkite Jums suteiktą gyvenimo pilnatvę.

Nesvarbu ar klausotės muzikos, bendraujate su senais draugais ar tiesiog ilsitės ir mėgaujatės gamtos garsais, viskas ką girdite praturtina jūsų gyvenimą ir leidžia sąveikauti su aplinka. Ir tai yra kažkas, ko nė vienas neturėtų prarasti! Su Signia klausos aparatais jūs ir neturite to daryti. Net ir su tikrai priimtinos kainos klausos aparatais, jūs turėsite galimybę džiaugtis kokybišku ir detaliu garsu ir atsipalaiduoti.
 • Puikūs kiekvienam pokalbiams vienas su vienu.
 • Tinkantys bendravimui namuose.

full-image

Atraskite Fun klausos aparatus:

Techninės savybės:
 • 6 kanalų garso apdorojimas
 • 4 tyrimais parinkti garso profiliai, tinkantys daugumai klausos netekimo atvejų
 • Automatinis, visad veikiantis žemų dažnių triukšmo slopinimas
 • Adaptyvus ir efektyvus klausos aparato aparato švilpimo slopinimas

full-image

SUPRASTI POKALBĮ

(1) Koncentruokitės į tai kas iš tiesų svarbu.
Fun mikrofonas yra puikiai pozicionuotas ir pagauna visus garsus, kurie turi būti sustiprinti, taigi gilinkitės į pokalbio turinį, o ne į savo girdėjimą.

LENGVAS VALDYMAS

(2) Visi pasirinkimai ant jūsų pirštų galiukų.
Patogiai įdėtas ir lengvai naudojamas klavišinis jungiklis leidžia pasirinkti norimą klausos aparato garsą greitai ir paprastai.  

GARSO PERDAVIMAS

(3) Jūsų galinga jungtis į gyvenimą.
Puikiai tinkantys vidutiniam - dideliam klausos netekimui. Permatomi rageliai leidžia išgauti didelį stiprinimą ir užtikrina nešiojimo komfortą. Kombinacijoje su specialiu vamzdeliu, kurio ilgis gali būti tiksliai parinktas pagal jūsų ausies kriauklės dydį ir specialiais itin minkštais įvairaus dydžio antgaliukais, Fun aparatėlis siūlo puikų sprendimą patogiam klausos aparato nešiojimui.    

GERAI APSAUGOTAS

(4) Patvarus, tvirtas ir patikimas.
Fun korpusai buvo išbandyti ir testuoti pačiose sunkiausiose aplinkose ir yra atsparūs drėgmei, prakaitui, dulkėms ir nešvarumams tam, kad būtų patikimi kasdieniniame gyvenime.

SUKURTAS OPTIMALIAM PRITAIKYMUI

(5) Nešiojimo ir valdymo komfortas.
Fun klausos aparatus yra lengva užsidėti. Ergonomiško korpuso dėka, Fun klausos aparatėliai pasislepia diskretiškai už ausies ir leidžia komfortiškai jaustis visos dienos metu. 

full-image

Nes gyvenimas yra sukurtas dalintis.

Run klausos aparatai leidžia mėgautis klausa visos dienos metu. Lengvi ir labai patogiai pasislepiantys du galingi užausiniai (BTE tipo) Run modeliai yra skirti turintiems gilesnį klausos netekimą. Du įausiniai momentinio pritaikymo modeliai, naudojantys itin minkštas įmautes, tinkančias daugumai ausų, leis po pirmo vizito išeiti iš specialisto kabineto su beveik nematomu įausiniu klausos aparatu. Visi Run klausos aparatų modeliai bus itin greitai pritaikyti tiesiog pirmojo vizito metu, tiek klausos tyrimą, tiek ir klausos aparatų reguliavimą atliekant tiesiog mobilaus telefono ir Run aparatėlių pagalba! O nešiojant, kokia bebūtų situacija, Run jums užtikrins puikią garso kokybę.

Pridėkite magišką kibirkštėlę savo gyvenimui.


Ramus upelio čiurlenimas, kūdikio čiauškėjimas ar subtilus draugo juokas - gyvenimas yra pilnas malonumų, kurie sužadina šypseną mūsų veiduose. Su Run klausos aparatais iš Signios, jūs galėsite džiaugtis kievienu gyvenimo stebuklu. Todėl kad, kai ateina laikas dalintis magiškais momentais, Run yra geras jūsų kompanjonas.  
 • Puikiai tinka kiekvienam pokalbiui,
 • Namuose, nesvarbu ar yra tylu ar vaikai laksto aplinkui,
 • Žmonių minioje, triukšmingoje aplinkoje, restorane ar turguje.

full-image

Atraskite Run klausos aparatus.

Detalės

Techninės savybės

 • 8 kanalų garso apdorojimas
 • 6 tyrimais parinkti garso profiliai, tinkantys daugumai klausos netekimo atvejų
 • Reguliavimas, jo tikslinimas mobiliuoju telefonu
 • Triukšmo slopinimas
 • Užausiniame "P" modelyje kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja kalbą iš prieko, nuslopina garsus kitomis kryptimis)
 • Momentinio pritaikymo įausiniai modeliai
 • Adaptyvi švilpimo slopinimo sistema

Galimi du modelių tipai:

a

Prigludęs užausinis pritaikymas:

Run užausiniai aparatėliai patogiai slepiasi už ausies.

a

Absoliučiai diskretiškas:

Run įausiniai modeliai dėvimi tiesiogiai ir itin diskretiškai ausyje.

Užausinių Run modelių valdymas ir savybės

full-image

SUPRASTI POKALBĮ

(1) Koncentruokitės į tai kas iš tiesų svarbu.
Run BTE kryptiniai mikrofonai, pagauna garsus, kurie turi būti sustiprinti. Jie fokusuojasi į garsus ateinančius iš priekio, prislopindami visą triukšmą kitomis kryptimis.

GARSO PERDAVIMAS

(2) Jūsų galinga jungtis į gyvenimą.
Puikiai tinkantys vidutiniam - dideliam klausos netekimui, permatomi rageliai leidžia išgauti didelį stiprinimą ir užtikrina nešiojimo komfortą.Kombinacijoje su specialiu vamzdeliu, kurio ilgis gali būti tiksliai parinktas pagal jūsų ausies kriauklės dydį, ir specialiais itin minkštais įvairaus dydžio antgaliukais, Run aparatėlis siūlo puikų sprendimą patogiam klausos aparato nešiojimui.  


LENGVAS VALDYMAS

(3) Visi pasirinkimai ant jūsų pirštų galiukų.
Klavišinis jungiklis ant Run (taip pat Fun ir Fast) BTE korpuso leidžia jums lengvai ir greitai prisitaikyti garsumą, jei aplinkos garsinė situacija pasikeičia.

full-image

GREITAS PAKEITIMAS

(4) Atgal į garsų pasaulį trimis paprastais žingsneliais.
Run/Fun/Fast BTE klausos aparatų baterijos durelės gali būti lengvai atvertos ir uždaromos, todėl jūs galite pakeisti klausos aparatui skirtą bateriją greitai ir lengvai, kaip žemiau parodyta paveiksliukuose.

full-image

GERAI APSAUGOTAS

Patvarus, tvirtas ir patikimas.
Run korpusai buvo išbandyti ir testuoti pačiose sunkiausiose aplinkose ir yra atsparūs drėgmei, prakaitui, dulkėms ir nešvarumams, tam kad būtų patikimi kasdieniniame gyvenime.

SUKURTI OPTIMALIAM TIKIMUI

Nešiojimo ir valdymo komfortas.
Ergonomiško korpuso dėka, Run klausos aparatėliai pasislepia diskretiškai už ausies ir leidžia komfortiškai jaustis visos dienos metu. Be to klausos aparatėliai yra lengvai valdomi ir prižiūrimi.

Įausinių Run Click-ITE modelių valdymas ir savybės

full-image

GIRDĖKITE GERIAU 

(1) Garsesnis ir aiškesnis garsas.

Garsai yra surenkami mikrofono, sustiprinami ir garsiakalbiu išspinduliuojami tiesiog į ausies būgnelį, leisdami jums girdėti aiškiau.

PUIKUS NEŠIOJIMO KOMFORTAS

(3) Malonus nešiojimo pojūtis. 
Ventiliacinis kanalėlis gaubteliuose leidžia orui cirkuliuoti ausyje, o jums natūraliau priimti garsą. 

PAPRASTA ĮSIDĖTI IR IŠSIIMTI 

(2) Patogus išėmimo šiaudelis.

Diskretiškas, tačiau patogus ištraukimo šiaudelis leidžia lengvai išsitraukti jūsų klausos aparatą iš ausies.

(4) Greitas, patogus įsidėjimas.
Lengvai pakeičiami gaubteliai yra pagaminti iš super-minkšto silikono, kuris paprastai prisitvirtina prie klausos aparato. Nepaprastai patogus ir greitas pritaikymas. Gaubteliai yra 4 skirtingų dydžių, taigi tiks beveik bet kuriai ausiai.

BATERIJŲ KEITIMAS

(5) Baterijos skyrelis
Lengvai atveriamas, todėl galite lengvai ir paprastai pakeisti klausos aparatams skirtą bateriją. 

Kainų lygis be kompensacijos: buvo 180-280€, dabar 160-240€.

Atsisiųskite: