KLAUSOS APARATAI

full-image

Klausos aparatai

UAB "Klausos technika" atstovauja SIGNIA kompaniją Lietuvoje. Pas mus galite įsigyti ir prisitaikyti šio, didžiausio pasaulyje klausos aparatų gamintojo, technikos. SIGNIA šiuo metu gamina vien Signia prekinio ženklo virš penkiolikos klausos aparatų šeimų, kurių kiekviena susideda iš visos eilės klausos aparatų.  Signia gaminių gamoje rasite 5 - 25 klausos aparatų modelius bet kokiam neprigirdėjimo laipsniui ir bet kokiam stiliui: pačių mažiausių, pilnai kanale telpančių ir individualiai gaminamų klausos aparatėlių; patogiausių atviros ausies klausos aparatų; spalvingų jaunimui ir vaikams skirtų modelių,  itin galingų užausinių ir įausinių klausos aparatų. Tokio klausos aparatų modelių pasirinkimo nesiūlo joks kitas gamintojas, jokia kita firma, todėl mūsų klientai turi didžiausias galimybes pasirinkti sau tinkamiausią sprendimą kainos, savybių, tipo, dydžio ir kitais požiūriais. Tuo pačiu tikslu mes visiems klientams siūlome galimybę išbandyti klausos aparatą savo įprastoje aplinkoje, t.y. žmogus kurį laiką, nerizikuodamas savo pinigais, gali nešioti sureguliuotą klausos aparatą ir tik tada nuspręsti ar jis jam tinkamas, o tik po to jį įsigyti (arba ne).

Kaip rinktis

Kadangi mes siūlome patį didžiausią klausos aparatų modelių ir jų savybių kiekį bei spektrą, lengvesniam klausos aparato pasirinkimui pateikiame klausos aparatų klasifikaciją pagal kainas ir nuo to, neatsiejamai, technologines savybes (ekonominiai, baziniai, pažangūs), pažangių klausos aparatų platformas, su išsamiais į naudotoją orientuotais aprašymais, ir lenteles, apibūdinančias daugumos SIGNIA gaminamų klausos aparatų šeimų esmines savybes. 

Pasirinkimas

Nerasite pasaulyje dviejų žmonių su vienodu klausos netekimu ir vienodais poreikiais, todėl nėra ir klausos aparato, kuris vienodai gerai tiktų absoliučiai visiems. Signia Jums siūlo labai platų klausos aparatų funkcijų, savybių ir stilių pasirinkimą. Pasirinkite klausos aparatų šeimą ir sužinosite kokias savybes ji Jums gali pasiūlyti. Neabejokite, kad kiekvienoje iš SIGNIA klausos aparatų šeimų atsiras 1-4 modeliai, kurie tiks jūsų klausos protezavimui. Mes galime padėti Jums pasirinkti. Jei norite tiksliau sužinoti kokie klausos aparatai Jums tinka, jų privalumus ir skirtumus, kainas ir įsigijimo sąlygas, maloniai kviečiame atvykti pas mus. Tinkamam klausos aparato pritaikymui, apmokymui kaip juo naudotis gali prireikti ir 2 valandų, tačiau ir Jūs ir, mes būsime tikri, kad tinkamai parinktas ir suderintas klausos aparatas bus ilgai ir komfortiškai nešiojamas ir “nešiojamas” tikrai ne stalčiuje. Išankstinis registravimasis viename iš mūsų ofisų yra būtinas.

Augmented Xperience platforma

X platformos klausos aparatų šeimos:

Nx platformos klausos aparatų šeimos

Ekonominės - Vidutinės klasės klausos aparatai

Klausos aparatų naudojimo patarimai vaizdžiai:

full-image

Na ir susipažinkite su vidiniu klausos aparatų gyvenimu ;) (anglų kalba):