TELECARE - DISTANCINIS REGULIAVIMAS

full-image

Signia TeleCare

 Lyderiaujanti distancinė mūsų pagalba Jums

full-image

Distancinis klausos aparatų tikslusis reguliavimas

Būkite patenkinti savo Signia klausos aparatais kur bebūtumėt. Su TeleCare mes galime padėti jums išspręsti iškilusias problemas greitai ir per atstumą. TeleCare taip pat suteikia galimybę distancinio reguliavimo metu bendrauti su specialistais tiesiogiai garsu, žinutėmis ar video skambučio pagalba.   
 
TeleCare suteikia unikalią galimybę spręsti klausos aparatų problemas ten kur jos iškyla. Klausos aparatus distanciniu būdu galima reguliuoti ten kur jų veikimas jūsų netenkina: namuose bendraujant su namiškiais ar klausant televizoriaus, restorane, lauke, darbe, etc. Ir galite iškart pajusti ir įvertinti rezultatą! Nereikia vėl vykti pas klausos aparatų specialistus.

Pastaba: klausos aparatų reguliavimo tikslumas ir galimybės priklauso nuo klausos aparatų modelio. Baziniams klausos aparatams reguliavimo galimybės yra „bazinės“: grubesnis atskirų dažnių garsumo, tembro reguliavimas, pagrindinės ir papildomų programų pakeitimas. Klausos aparatams su bluetooth ryšiu (pvz.: Nx ar X platformų aparatai) galimybės yra tos pačios, kaip ir reguliuojant pas mus ofise. T. y. galimas pilnas pritaikymas, naujų programų įdiegimas ir bet kokių savybių keitimas, tikslinimas, tiesiog ten kur tuo metu esate. 

full-image

Bendravimas žinutėmis

Galime bendrauti su jumis tiesiog jūsų telefone. Nereikės vykti pas mus, pagalba „atvyks“ tada kada jums to reikės. Taip pat jūsų išsakytų problemų sprendimas bus momentinis, iškart pakeičiant jūsų klausos aparato reguliavimą. 

full-image

Kasdienis girdėjimo kokybės vertinimas

Su TeleCare jūs galite kasdieną įvertinti klausos aparatų darbo kokybę. Galite įvertinti įvairiausias aplinkas, gyvenimo situacijas. Esant blogam vertinimui, jūsų klausos specialistas gaus žinutę, taip pat matys jūsų vertinimo progresą (ar regresą). Galėsite rašyti savo komentarus, paaiškinančius savo vertinimus, taip pat galėsite užsakyti „virtualų vizitą“ pas specialistą, klausos aparatų distanciniam reguliavimui, kuris bus žymiai greitesnis, žinant su kokiomis problemomis ir kokiose situacijose jūs susiduriate.

full-image

Klausymo pamokos

Galėsite susipažinti su savo klausos aparatais savo aplinkoje. Galėsite palyginti savo klausos aparato veikimą įvairiose situacijose. Tai leis jums lengviau apsispręsti kokį klausos aparatą išsirinkti. 

Tam, kad galėtumėte naudotis Signia TeleCare paslaugomis, turite būti mūsų klientas, turėti ne senesnį, nei 5 metų Signia klausos aparatą, bei išmanų telefoną su Android arba Apple operacine sistema. Tada belieka atsiųsti Signia App universalią programėlę (nuorodos pateikiamos žemiau) ir kreiptis į mus dėl distancinio reguliavimo. Alternatyviai galite kreiptis į mus telefonu ar elektroniniu paštu ir mes į jūsų nurodytą telefoną atsiųsime nuorodą į Signia App programėlę, o ją įdiegus, TeleCare prisijungimo kodą. 

bans