ĮKRAUNAMI MOTION CHARGE&GO X

full-image

Motion Charge&Go X

Signia Motion X įkraunami klausos aparatai perkels jūsų efektyvumą į naują lygį. Būkite nuostabūs su naujaisiais Motion Charge&Go X klausos aparatais! Ne tik išgirskite, kas jums svarbu, bet ir būkite visiškai nepriklausomi, kad pasiektumėte savo gyvenimo tikslus. Štai kodėl "Motion X" klausos aparatuose  yra integruotos aukštųjų technologijų funkcijos, tokios kaip "Bluetooth" telefono skambučių ir muzikos transliavimas tiesiai į ausis tinkamu garso lygiu jums asmeniškai. Ir šie aptakūs šiuolaikiniai universalūs klausos aparatai yra įkraunami, vienu įkrovimu leidžiantys juos naudoti net iki 61 valandos! Daugiau jokių erzinančių baterijų keitimų, kai jos nusibaigia tada, kada mažiausiai to tikitės, - tiesiog leiskite klausos aparatams įsikrautikol jūs miegate ir jie bus pasirengę tarnauti jums visą dieną. Štai kodėl šie galingi maži įrenginiai taip pat turi pavadinimą "Charge&Go".

full-image

Jie turi revoliucinę jutiklių technologiją, kuri netgi atpažįsta, ar judate, ar ne, užtikrindama, kad judėdami per dieną patirsite ir išgirsite viską, kas vyksta aplink jus.

a

Motion X šeimoje yra pilnai įgyvendinta Signia Xperience technologija. Su ja:

• Klausykite visų garsų, kurie jūsų klausai teikia malonumą 
• Aiškiai girdėkite bet kurioje situacijoje, kad ir kur eitumėt 
• Būkite aktyviu kiekvieno pokalbio dalyviu(e).

Plačiau apie Xperience platformą rasite mūsų tinklapyje: Xperience plaforma.   

Esminės savybės labai trumpai:

bans
Bluetooth garso transliavimas
bans
Įkraunami su ilgu tarnavimo laiku
bans
Automatinis prisitaikymas prie bet kurios situacijos
bans
Dirbtinio intelekto asistentas
Techninės savybės išsamiau

Motion X Charge&Go – tradicinių, patikimų, laiko patikrintų klausos aparatų šeima bet kokiam klausos netekimui ir bet kokiam amžiui su pilnu X platformos funkcionalumu:
 • Itin platus pritaikymo diapazonas: tinka bet kuriam klausos netekimo laipsniui ir pobūdžiui
 • Mano Garso technologija
 • Dinaminis Garsų Žemėlapio apdorojimas: jokių diskretinių situacijų, momentinis ir nuolatinis prisitaikymas prie aplinkos, natūraliausia klausa
 • Integruoti akustiniai-judesio jutikliai: puikus garsas net judant
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Išplėstas dinaminis diapazonas natūralesniam stiprių garsų girdėjimui
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens galimas 16, 24, 32 arba net 48 kanalų signalo apdorojimas
 • Adaptacija prie nešiotojo: valdant klausos aparatus jie patys keičia savo nustatymus pagal nešiotojo poreikius
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Nauja: specialūs algoritmai kalbos suvokimui pagerinti esant žymiam klausos netekimui. Veikia panašiai kaip smegenys efektyviausiai išnaudodami likutinę klausą.
 • TwinPhone funkcija - telefono signalas aiškiai perduodamas iš vieno klausos aparato į kitą
 • Distancinis valdymas. Motion X gali būti diskretiškai valdomi nemokama Signia App programėle
 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir su priedu iš visų Bluetooth telefonų
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • Siaurajuostis kryptiškumas (užtikrina kryptiškumą geresnį už natūralios klausos)
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui, - didesniam patikimumui
 • Vidinė baterija suteikia patogų ir ilgą naudojimosi laiką - aparatėlį galite įkrauti kol miegate ir visą dieną (ar net kelias) naudotis, įskaitant TV, telefono ar muzikos transliavimą į klausos aparatėlį.
 • Darbo laikas su vienu pilnu įkrovimu (nurodyta su 5 h Bluetooth transliavimu ir be): Motion X 21-24 val., Motion P X 27-30 val., Motion SP NET 57-61 val.
 • Modernaus dizaino įkrovikliai ne tik įkrauna klausos aparatus, nes ir juos išdžiovina.
 • Motion P ir Motion SP galimi įkrovikliai su integruota UV dezinfekavimo funkcija.
 • Greito įkrovimo funkcija: pusvalandis, šešioms valandoms darbo.
 • Valdymo klavišinis mygtukas funkcijų rankiniam valdymui
 • Keičiamas korpusas
 • Galimi 1X, 2X, 3X, 5X, 7X technologinių lygių

Būk puikus su teisingu savo pasirinkimu

Kadangi kiekvieno klausos poreikiai yra skirtingi, Motion X klausos aparatų šeimoje yra įvairių modelių, kad atitiktų skirtingus klausos praradimo laipsnius, nuo labai mažo iki gilaus, kam skirtas "Super Galingas" klausos aparatas kompensuojantis gilų klausos netekimą:

Motion Charge&Go X

full-image

Mažas įkraunamas užausinis klausos aparatas, kuris yra lengvai naudojamas ir patogus dėvėti. Panašus savo mažu dydžiu į 312 baterijos įrenginius, naujasis "Motion Charge&Go X" yra žavus mažučiukas klausos aparatas, derinantis aptakų dizainą su įkraunamumu ir "Bluetooth" garso transliavimu. Jis yra lanksčiai pritaikomas nedideliam – vidutiniam klausos netekimui, yra paprastas naudoti ir patogus dėvėti, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo ir tvirtumo – Motion Charge&Go X yra viskas viename. Tiesiog įkraukite jį ir naudokite visą dieną: 21-24 veikimo valandos vienu įkrovimu.

Motion Charge&Go P X

full-image

Šis galingas įkraunamas klausos sprendimas kiekvienai situacijai yra aptakus naujo dizaino "Motion Charge&Go P X su "Bluetooth" garso transliavimu. Mažesnis nei jo pirmtakai, nepakenkdamas įspūdingai galiai, naujasis "Motion Charge&Go P X" apjungia savyje visas naujausias "Signia Xperience" klausos technologijas su visišku ličio jonų įkrovimo patogumu, todėl erzinantys baterijų keitimai jam yra dalykas iš praeities. Šis galingas klausos sprendimas kiekvienai situacijai su integruota telerite užtikrina, kad nepriklausomai nuo to, kaip praleidžiate savo dieną, galėsite viską atlikti efektyviausiai. Vienu įklrovimu šis modelis tarnaus jums 27-30 valandų.

Motion Charge&Go SP X

full-image

Šis revoliucinis įrenginys sujungia "Super Galią" su super funkcijomis. Tai pilnas paketas visiems, turintiems sunkių ir gilių klausos praradimą, nes jūs taip pat gausite "Bluetooth" garso transliavimą, įkraunamumą ir inovatyvius specialiai giliam klausos netekimui pritaikytus garso apdorojimo algoritmus.  Tai pirmasis pasaulyje įkraunamas "Super Galingas" klausos aparatas. Su šio modeliu  panaikinamas atotrūkis tarp "Super Galios" ir "super" funkcijų. Novatoriškas "Motion Charge&Go SP X" Ultra galingas įrenginys siūlo pilną savybių paketą tiems, kurie nori pilnai išnaudoti visas savo galimybes, nepaisant didelio klausos praradimo. Su "Bluetooth" ryšiu, ličio jonų įkraunamumu ir integruota telerite, jis siūlo naują klausos ir valdymo galimybių pasaulį, kuris iki šio modelio nebuvo pažįstamas tiems, kurie turi įprastus „Super Galingus“ (XP, SP, UP) klausos aparatus. Taip pat pirmą kartą šiuos aparatuose buvo įgyvendinti neuromokslu pagrįsti specialūs algoritmai kalbos suvokimui pagerinti esant žymiam klausos netekimui. Jie veikia panašiai kaip smegenys efektyviausiai išnaudodami likutinę klausą. Vyšnaitė ant torto: fantastiškos 57-61 veikimo valandos su vienu įkrovimu.   

Visuose modeliuose yra kompaktiškas įkroviklis su galimybe atnaujinti jį į džiovinantį, valantį ir dezinfekuojantį UV spinduliais ("Dry&Clean") įkroviklį.

full-image

Naujoviškas "Signia Motion X" aptakių, modernių, įkraunamų įrenginių ir nuo jų neatsiliekantis įkroviklių asortimentas leis jums nugalėti bet kasdieninius kokius iššūkius. 

Būkite šauniu - visą dieną, kiekvieną dieną.

Apie įkroviklius vaizdžiai:

Motion X įkroviklio naudojimas:

Motion P X ir Motion SP X įkroviklio naudojimas:

Motion P X ir Motion SP X įkroviklio su UV dezinfekcija naudojimas:

Be to, naudokitės papildomomis Signia siūlomomis galimybėmis TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkoje

Šios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę (žemiau).  


Programėlė Signia App


Jūs valdote. „Signia App“ programėlė suteikia jums viską, ko jums reikia, kad galėtumėt mėgautis savo klausos aparatais ir galėtumėt valdyti viską, pritaikydami juos pagal savo asmeninius poreikius ir nuostatas: garso transliaciją, nuotolinį valdymą ir nuotolinį palaikymą. Viskas ko jums reikia yra jūsų išmanusis telefonas.

Paprastai ir visiškai intuityviai naudojama, programėlė leidžia diskretiškai valdyti garsumą ir kitus nustatymus, net tuo pat metu transliuojant garsą tiesiai į ausis.

full-image

Atsisiųskite Signia App programėlę:

a

Būkite nuostabūs kiekvienoje situacijoje


Su "Signia" "Motion X" klausos aparatais taip pat galite naudotis profesionalia pagalba 24/7 režimu. Naudodamiesi a galite bendrauti su visad jums padėti pasiruošusiu asistentu "Signia Assistant",  kad optimizuotumėte klausos aparatus, kad jie skambėtų tiksliai taip, kaip norite, kad jie skambėtų kiekvienoje situacijoje, nuo ramaus pasivaikščiojimo parke, klausantis paukščių, iki vakarienės judriame restorane ir visapusiškai įsitraukus į pokalbį. Revoliucinis Signia asistentas veikia kaip jūsų klausos priežiūros specialistas kišenėje, kad padėtų jums būti puikiais, kai ir kur jums reikia. Didžioji 87% klausos aparatų nešiotojų renkasi naudotis tokiu padėjėju. Plačiau: Jūsų Signia Asistentas.

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į X klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami Signia App programėlę.

Plačiau: priedai Nx aparatams.

a

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai Nx aparatams.

a

miniPocket priedas


Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus?Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

Atsisiųskite naudojimo instrukcijas:

Kainų lygis už sistemą (du klausos aparatai ir įkroviklis): 1470 € - 3750 €.

Su VLK vaikų kompensacijomis (KLA-1-1, KLA-1-2, KLA-1-3, KLA-1-4) Motion Charge&Go 1X sistema (du klausos aparatai ir įkroviklis) - nemokamai!

Motion Charge & Go X naudojimo instrukcija vaizdžiai:

Kaip pakeisti Motion Charge&Go X SP ragelį:

Kaip pakeisti Motion Charge&Go P ragelį į ploną vamzdelį ThinTube:

Kaip sužinoti Motion Charge&Go serijinį numerį:

Kaip pakeisti Motion Charge&Go ploną vamzdelį ThinTube į ragelį:

Kaip įjungti ir išjungti Motion Charge&Go P ir SP klausos aparatus (“ON” – įjungtas, “OFF” - išjungtas):

Kaip įjungti ir išjungti Motion Charge&Go X klausos aparatus (“ON” – įjungtas, “OFF” - išjungtas:

Kaip užsidėti Motion Charge&Go X klausos aparatus su ThinTube plonu vamzdeliu:

Kaip užsidėti Motion Charge&Go P ir SP klausos aparatus su rageliu ir individualiu įdėklu:

Kaip nusiimti Motion Charge&Go X klausos aparatus su ThinTube plonu vamzdeliu:

Kaip nusiimti Motion Charge&Go P ir SP klausos aparatus su rageliu ir individualiu įdėklu: