DOMINO PRO

full-image

BELLMAN Audio Domino Pro – Plačiajuostė skaitmeninė FM sistema


Bellman Audio Domino – revoliucinė asmeninė girdėjimo sistema, kuri naudoja unikalų garso apadorojimą ir bevielę plačiajuostę technologiją tam, kad padėtu Jums suvokti kalbą sunkiose girdėjimui situacijose. Domino Jums pateiks kristališkai švarų stereo garsą be jokių pašalinių triukšmų ar švilpimo – ir niekas kitas negalės to perklausyti.

Jokio skirtumo ar Jūs turite problemų laikas nuo laiko išgirsti tam tikrus garsus ar Jūs jau naudojate nuolat klausos aparatą(us), - ši sistema padarys didelius teigiamus pokyčius Jūsų gyvenime.

Siūlomos sistemos tinka naudoti su bet kokios firmos klausos aparatais, jei jie turi teleritės režimą. Taip pat mūsų siūlomos skaitmeninės FM sistemos ypač gerai užsirekomendavo nešiojančiųjų kochlearinius implantus tarpe, kuriems kokybiškas, be pašalinių triukšmų garsas yra itin svarbus. Šiuo atveju FM sistemos jungiamos prie kalbos procesoriaus gamintojo pridedamu DAI laideliu, tuo pačiu, kuris naudojamas ir kalbos procesoriaus sujungimui su bet kokia kita audio aparatūra. Tiesiog prijunkite ir klausykitės.

a


Lengva naudoti

Domino unikalus dizainas daro sistemos naudojimą praktiškai intuityviu. Visos esminės funkcijos yra pasiekiamos vienu mygtuko paspaudimu ir jokių komplikuotų meniu, kuriuose galima būtų “pasiklysti”.

Aukščiausia kokybė

Domino yra sukurtas Bellman & Symfon kompanijoje Švedijoje ir yra platinamas su 2 metų pasauline garantija.

Kupinas pažangiausių savybių

a

Aukšto skiriamumo audio.  Domino naudoja pilnai skaitmenines technologijas stereo garsui transliuoti. Rezultatas – "kristališkai" skaidrus stereo garsas pasižymintis ypatingu aiškumu ir detalumu.

a

Bevielio ryšio Saugus kodavimas. Domino naudoja unikalią skaitmeninio kodavimo technologiją. Rezultatas – visiškai švarus garsas be jokių iškraipymų ir jokių triukšmų, tokių įprastų ir nervinančių analoginio ryšio FM sistemose. 

a

Pasiruošęs kelionėm. Domino naudoja 2.4GHz globalų ryšio standartą. Tai reiškia, kad Domino gali būti legaliai naudojamas bet kur pasaulyje. Kelioninis krepšelis ir įkroviklio adapteriai visoms pasaulio šalims yra standartinėje pakuotėje.

a

Lengvas prijungimas. Domino yra pasiruošęs veikti po vieno mygtuko paspaudimo ir lygiai taip pat lengvai jį galite prijungti prie TV imtuvo, Stereo sistemos ar MP3 grotuvo.

a


Valdomas per atstumą mikrofonų fokusavimas. Skamba sudėtingai, bet tai paprasta ir patogu, - siųstuvas ir imtuvas turi po du mikrofonų režimus: kryptinį ir visakryptį. Visakryptis, - “girdėk aplinką, visus”, kryptinis, - “girdėk vieną” (mokytoją ar kalbantį draugą). Visi keturi mikrofonai yra lengvai valdomi iš imtuvo, paspaudžiant vieną mygtuką.

full-image

a

Skirtumas

Domino gali pagerinti Jūsų klausą visoje eilėje gyvenimiškų situacijų.

a

Kaip Domino veikia

Domino sistema susideda iš siųstuvo ir imtuvo turinčių unikalius mikrofonus.

Kaip tai veikia? Garsas yra “pagaunamas” siųstuvo arba imtuvo ir iškrat paverčiamas skaitmeniniais duomenimis. Kalba yra išryškinama, o erzinantis foninis triukšmas pašalinamas.Tada garsas yra transliuojamas koduotu kanalu į imtuvą. Siųstuvas taip pat turi ir lizdą aukšto skiriamumo stereo signalui iš TV, MP3 grotuvo ar stereo sistemos.Maksimali kontrolė. Imtuvas sustiprina garsą ir pasiunčia jį į Jūsų ausines ar indukcinę kilpą. Naudodamiesi imtuvu Jūs taip pat galite itin paprastai kontroliuoti visas abiejų įrenginių funkcijas.

SISTEMOS VALDYMAS

full-image

a

Mokykloje


Sėdite klasės ar auditorijos gale? Šurmulys ar prasta patalpų akustika trukdo suprasti mokytoją ar dėstytoją, nors ir naudojatės klausos aparatais? Net jei mokytojas ar dėstytojas yra toli, su Domino Jūs galite jį girdėti taip lyg jis sėdėtų greta Jūsų. Skaitmeninis radio ryšio kanalas perkelia garsą iš mokytojo ar dėstytojo siųstuvo tiesiogiai į Jūsų imtuvą. Kalba švari, skaidri, aiški, be jokių pašalinių trukdžių. Jei Jūs norite bendrauti su bendraklasiu/bendrakursiu, kuris yra šalia, - paprasčiausiai įjunkite vidinį kryptinį ar visakryptį mikrofoną ir bendraukite su juo. Net jei dėvite klausos aparatą, nereikės nieko jame maigyti ar perjunginėti.

a

Darbe

Kartais vyksta intensyvios diskusijos už konferencijų stalo? Tuo metu kai vienu metu kalba daugiau nei vienas žmogus išgirsti kas pasakyta tampa itin sunku. Domino padeda išgirsti kalbą iš daug didesnio atstumo, jums padėjus mikrofoną arčiau garso šaltinio. Tam, kad papildomai sumažintumėte triukšmą ir išryškintumėte kalbą, pasukite siųstuvo mikrofonus į kalbantįjį ir perjunkite jį į kryptinį režimą imtuvo pagalba.

a

Restorane

Restoranai yra viena iš vietų, kur žmonės ateina ne tik pavalgyti, bet ir praleisti laiką kartu. Pokalbiai, kartu su fone grojančia muzika, gali sukelti sunkumų sekti pokalbį prie savo staliuko.
Domino kryptinio mikrofono režimas sumažina triukšmą aplink jus ir fokusuoja garsą todėl galite girdėti norimus garsus ir diskutuoti su savo draugais.

a

Automobilyje

Kelionė automobiliu yra viena iš sunkiausių akustinių aplinkų garso suvokimui. Be kelio, vėjo ir variklio keliamo triukšmo keleiviai sėdi atsisukę į priekį, todėl juos itin sunku išgirsti ypač sėdint ant užpakalinės sėdynės.Tiesiog duokite siųstuvą asmeniui, kurį norite girdėti ir iškart pajusite žymiai pagerėjusį kalbos suvokimą.

a

Žiūrint televizorių

Prijunkite Domino siųstuvą prie TV imtuvo, įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės tobulu stereo garsu. Nebėra poreikio didinti TV garsą, kas galėtų dirginti namiškius ar kaimynus.
Jeigu norite aptarti su savo partneriu žiūrimą filmą, vieno mygtuko paspaudimu galite lengvai sumaišyti garsą iš imtuvo vidaus mikrofono ir siųstuvo perduodamo televizijos garso.

a

Ką rasite dėžutėje

Su siųstuvu ir imtuvu Bellman Audio Domino pakuotėje rasite viską ko Jums reikia.

 • BE2210 Imtuvas
 • BE2230 Siųstuvas
 • BE9141 lgaamžis, patogus ir apsaugantis kelioninis krepšelis
 • BE9142 Universalus įkroviklis su 4 tinklo antgaliais skirtingom šalim
 • BE9139 Įkrovimo kabelis, USB (2)
 • BE9136 Prisegamas mikrofonas
 • BE9137 Stereo kabelių rinkinys 1.5 m su adapteriu 3.5 mm lizdas į RCA jungtį
 • BE9135 Kaklajuostė su saugumo užraktu 
 • BE9128 Kaklo telekilpa
 • BE9124 Įausinės stereo ausinės
 • Naudojimo instrukcija
 • Kišeninis naudojimo gidas


Viskas įskaičiuota

Ar naudositės sistema patys ar ją dovanosite, Domino gausite su viskuo, ko jums reikia, visą prabangų paketą. Pasirinkite Domino, kaip jūsų asmeninę klausos sistemą ir atraskite, kaip lengvai galite pagerinti savo klausą. 

Pasaulinė garantija

Domino yra sukurta Bellman & Symfon, Švedija pateikiama Jums su dviejų metų pasauline garantija.

a

 Prisegamas mikrofonas

Dar geresniam kalbos išskyrimui. Specialiai sukurtas Domino sistemai tam, kad dar labiau pagerintų kalbos suvokimą ypač sudėtingose girdėjimui situacijose. Tiesiog prisekite jį prie kalbančiojo drabužių. 

a

Ausinės

Diskretiškai išvaizdai. Stereo ausinės, lengvos, didelio jautrumo ir puikiai izoliuojančios nuo aplinkinio triukšmo. Specialiai parinktos Domino, pateikiančios itin švarų ir detalų garsą. 

a

 Kabelių rinkinys

“Hi-fi” garsui. Naudokitės jais prijungdami Domino prie TV imtuvo, MP3 grotuvo ar bet kokios kitos audio įrangos ir mėgaukitės aukštos kokybės stereo garsu. Rinkinyje yra tele kabeliai ir RCA adapteris. 

full-image

a

Kaklo telekilpa

Klausos aparatui. Aukštos kokybės lengvam klausymuisi naudojant Jūsų klausos aparatą. Tiesiog įjunkite kaklo telekilpą į Domino imtuvo lizdą, laisvų rankų įrangą ar MP3 grotuvą ir perjunkite klausos aparatą į „T“ režimą.

a

Universalus USB Įkroviklis

Puikiai tinka keliaujant. Lengvas ir mažas USB įkroviklio rinkinys leis įkrauti Domino FM sistemą kad ir kur Jūs bebūtumėt. Yra jungtys JAV, ES, JK, Australijai ir Kinijai. 

     

a

 Ilgaamžis kelioninis krepšelis

Visada apsaugos Domino. Kieto viršaus kelioninis krepšelis skirtas sudėti Domino sudedamąsias dalis ir jas apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Itin lengvas ir ilgaamžis.

Techninės specifikacijos

a


Dydis ir svoris


Aukštis: 99 mm; 
Plotis: 48 mm; 
Gylis: 22 mm; 
Svoris: 69 g (kiekvienas).

Įvesties signalai
 • Mikrofonas: vidiniai mikrofonai (visakryčiai ir kryptiniai)
 • Išorinio garso šaltinio lizdas: 2.5 mm stereo jungtis (0 dBV maksimalus signal stiprumas)
Išvesties signalai
 • Ausinių lizdas: 3.5 mm stereo jungtis
 • Iškraipymai: ne daugiau 0.05% THD (elektriniai)
 • Dažnių diapazonas: 40-10 000 Hz
 • Tembro reguliatorius: +/- 10 dB, nukritimo dažnis 1.6 kHz
 • Maksimali išėjimo galia: 100 mW (16 Ω apkrovimui)
Radio ryšys
 • Dažniai: 2.4 GHz, 3 kanalai
 • Atstumas: 25 metrai, tiesia linija, be kliūčių. Sienos, gelžbetonis ir metalas sumažina veikimo nuotolį 
 • Charakteristikos:
            - Koduotas ryšio kanalas
            - Automatinė kanalo paieška
            - Netrukdo kitiems radio siųstuvams, veikiantiems 2.4 GHz dažnių ruože

Energijos šaltinis
 • Baterijos: 3.7V Li-Ion įkraunamos baterijos
 • Nepertraukiamo veikimo laikas: 8 valandos (standartinė baterija)
 • Siųstuvo įkrovimo laikas: 2.5 valandos (standartinė baterija)
 • Imtuvo įkrovimo laikas: 2.5 hours (standartinė baterija)
Papildoma informacija
 • Naudojimui patalpose
 • Atitinka reikalavimus:
          CE, FCC, RoHS, WEEE

Atsikirai įsigyjami priedai
 • BE9122 Didelės stereo ausinės
 • BE9124 Įausinės ausinės
 • BE9125 Stetoklipai
 • BE9126 Stereo kabelių rinkinys, 5m
 • BE9127 Išorinis mikrofonas, 5m
 • BE9128 Kaklo telekilpa
 • BE9143 USB automobilinis įkroviklis
 • BE1360 SCART jungtis

Privalumai apžvalga

Bellman Audio Domino sistema turi visą eilę savybių, kurių neturi dauguma, o kai kurių jokia šiuo metu siūloma kitų gamintojų FM sistema. Pirmiausiai tai yra skaitmeninis duomenų perdavimas tarp siųstuvo ir imtuvo. Tai reiškia, kad ryšio kokybė priėmimo zonoje visada yra ideali: jokių iškraipymų ar pašalinių triukšmų, nepriklausomai nuo atstumo tarp siųstuvo ir imtuvo, bei patalpose esančių elektrinių įrenginių. Kita labai naudinga savybė yra tai, kad imtuvas turi ir savo mikrofoną su atskiru garso reguliatoriumi. Naudotojas gali pats reguliuotis kokiu garsu nori girdėti iš siųstuvo ateinantį signalą ir kokiu garsu nori girdėti aplinką (neperjungiant klausos aparatų ir naudojant juos “grynos” teleritės režime). Iš principo imtuvą galima naudoti ir kaip asmeninį stiprintuvą net nesant ar esant neįjungtam siųstuvui. Be to ir siųstuvas ir imtuvas turi du mikrofonų režimus: kryptinį, kai priimamas aiškiai be trukdžių ir pašalinių garsų priešais esančio žmogaus balsą (siųstuve pvz.: mokytojo balsą); visakryptį, kai girdimi aplinkos garsai ir jaučiama patalpų akustika.  Valdymas, režimų perjungimas yra intuityvūs ir lengvai suprantami. Valdymas vykdomas keletu mygtuku, kurie atlieka tik po vieną funkciją.  Išskirtinė savybė: iš imtuvo galite per atstumą perjungti siųstuvo mikrofono režimus. Dar viena išskirtinė savybė: imtuve galima reguliuoti ne tik imtuvo ir siųstuvo signal garsumą, bet ir tembrą!

 Sistemos darbo kokybe įsitikinti yra labai nesunku, nes į komplektą įeina ir ausinės. Jas prijungus vietoje telekilpos galima išbandyti sistemą ir gerai girdintiems asmenims arba galima naudoti sistemą ir be klausos aparatėlių. Neprigirdinčiųjų klasėms galima užsakyti Bellman Audio Domino imtuvų rinkinius: vienas siųstuvas veikia su aštuoniais imtuvais, o gretimose klasėse esančios sistemos viena kitai netrukdo: yra galimybė keletą skirting dažnių kanalų, be to skirtingas koduotes. Kanalo perjungimas atliekamas keletu mygtukų paspaudimu, kai siųstuvo pasiunčiamą signalą imtuvas ar imtuvai atpažįsta patys ir patys persijungia į atitinkamą kanalą. Siūloma sistema tinka naudoti su bet kokios firmos klausos aparatais, jei jie turi teleritės režimą. Taip pat mūsų siūlomos skaitmeninės FM sistemos ypač gerai užsirekomendavo nešiojančiųjų kochlearinius implantus tarpe, kuriems kokybiškas, be pašalinių triukšmų garsas yra itin svarbus. Šiuo atveju FM sistemos jungiamos prie kalbos procesoriaus DAI laideliu, tuo pačiu, kuris naudojamas ir kalbos procesoriaus sujungimui su audio aparatūra.

Kaina

Kelioninis krepšelis, ausinės, mikrofonas, kabelių rinkinys, pakrovėjas, telekilpa… Viskas yra ir už tą pačią kainą, - 865€, iš jų 724€ kompensuojama Techninės pagalos neįgaliesiems centras (TPNC) vaikams, paaugliams ir besimokantiems jaunuoliams iki 24 m. amžiaus, pateikus TPNC pažymą.

Kompensavimo tvarka

FM (vidinio ryšio sistemos pilnai (Bellman Audio Domino Classic) ar didžiąja dalimi (Bellman Audio Domino Pro) yra kompensuojamos Techninės pagalbos neįgaliesiems centro besimokantiems. Kompensavimo tvarką rasite čia.

Atsisiųskite: