ASMENINIS STIPRINTUVAS MAXI

full-image

Bellman® Audio Maxi Skaitmeninis asmeninis stiprintuvas

Bellman® Audio Maxi yra modernus bendravimo įrenginys, naudojantis pažangias skaitmenines technologijas kalbos ir muzikos sustiprinimui. Maxi yra specialiai sukurtas žmonėms, kuriems reikalingas lengvai, intuityviai valdomas įrenginys su dideliais valdymo mygtukais ir aiškiomis indikacijomis. Maxi yra intuityvus ir draugiškas vartotojui, be to pateikia puikią garso kokybę.

a

 Aukščiausios kokybės garsas

Maxi stiprintuvo skaitmeniniu būdu sustiprintas garsas yra aiškus ir malonus. Įrenginys pilnai išnaudoja skaitmeninės technologijos privalumus kalbos išryškinimui bei nemalonaus aplinkos triukšmo ir švilpimo sumažinimui – visa tai užtikrina aukštą garso kokybę. Dėl unikalių mikrofono tarpinių, Maxi itin jautrus mikrofonas yra efektyviai apsaugotas nuo valdymo, šnaresio, trinties į drabužius keliamų triukšmų.  

Lengvas naudojimas

Bellman Audio Maxi buvo sukurtas visų pirma galvojant apie valdymo ir naudojimo paprastumą. Unikalaus dizaino dėka Maxi yra naudojamas visiškai intuityviai. Visos pagrindinės jo funkcijos yra pasiekiamos vienu mygtuko paspaudimu ir nėra jokių sudėtingų meniu, kuriuose būtų galima  “pasimesti”. Šiame įrenginyje ergonominis dizainas yra derinamas su kontrastingomis spalvomis, dideliais liečiamaisiais mygtukais ir minkštomis medžiagomis kas daro Maxi idealiu pagalbininku neprigirdintiems žmonėms, kuriems reikia lankstumo, kokybės ir lengvai naudojamo įrenginio.  Bellman® Audio Maxi valdymas

full-image

Bellman Audio Maxi priedai

Siūloma visa eilė Bellman Audio Maxi priedų, kurie žymiai išplečia šio gaminio funkcionalumą, paverčia šį asmeninį stiprintuvą tikru namų audio/pramogų centru. Su pačiu asmeniniu stiprintuvu yra pateikiamos vienos iš dviejų tipų ausinių: diskretinės ausinės, dedamos į ausies kanalą ir kitos – didesnės dedamos ant ausų – Jums rinktis. Kiti priedai yra atskirai užsakomi pagal žmogaus poreikius. Žemiau apie juos.

a

Į ausį dedamos ausinės

Mažos ir diskretiškos skirtos Bellman Response - diskretiškai išvaizdai. 

Itin lengvos, labia jautrios ir su gera išorinio triukšmo izoliacija. Užtikrina aukštą garso aiškumą ir detalumą.     

Modelis BE9124
Dažnių diapazonas: 60 Hz - 22 kHz
Impedansas: 16 Ω

a

Ausinės su lankeliu

Mažos ir diskretiškos skirtos Bellman Response. Diskretiškai išvaizdai. 

Itin lengvos, labai  jautrios ir su gera išorinio triukšmo izoliacija. Užtikrina aukštą garso aiškumą ir detalumą.     

Modelis BE9124
Dažnių diapazonas: 60 Hz - 22 kHz
Impedansas: 16 Ω

a

Stetoklipai


Modelis BE9125 

Impedansas: 60 Ω
Spalva: juoda
Svoris: 36g

Didelei galiai. Tiems, kam ausinių galios neužtenka. Jie taip pat yra labai patogūs dėvėti, užsidėti ir nusiimti. 

a

Kaklo telekilpa

Modelis BE9128 

Impedansas: 5 Ω
Jungtis: 3,5 mm
Svoris: 30 g

Klausos aparatui. Aukštos kokybės lengvam klausymuisi naudojant Jūsų klausos aparatą. Tiesiog įjunkite kaklo telekilpą į Maxi lizdą, laisvų rankų įrangą ar MP3 grotuvą ir perjunkite klausos aparatą į „T“ režimą.

full-image

a

Išorinis mikrofonas

Modelis BE9127 

Kryptiškumas: visakryptis
Spalva: juoda 
Kabelio ilgis: 5 m

a

Jūsų mobilumui specialiai sukurtas Maxi priedas. Lengvai įrengiamas sprendimas mono TV klausymuisi: padėkite mikrofoną netoli TV imtuvo ir klausykitės. 

Atsisiųskite: