STANDARTINIAI

Standartiniai ausies įdėklai

Tradiciniams "storo vamzdelio" klausos aparatų pritaikymui yra skirti dviejų tipų standartiniai ausies įdėklai. Pagal formą yra skirstomi į "alyvuogės formos" ir "grybuko" formos. Abiejų tipų standartinai įdėklai skirti laikinam klausos aparato bandymui ar nešiojimui iki įsigyjant daug patogesnius ir ilgaamžiškesnius individualius ausies įdėklus. Standartiniai "storo vamzdelio" pritaikymui skirti ausies įdėklai tarnauja iki 3 mėnesių, po to jie sukietėja, keičia spalvą (dėl prakaito, ausies sieros) ir turi būti keičiami naujais.


Pas mus galite įsigyti 5 dydžių alyvuogės formos ir 6 dydžių grybuko formos įdėklų. Įdėklo dydis ir tipas yra parenkami individualiai pagal konkrečios ausies kanalo formą ir dydį.  

Alyvuogės formos standartiniai įdėklai

full-image

Grybuko formos standartiniai ausies įdėklai

full-image

Ploni vamzdeliai

Esant nedideliam-vidutiniam ar aukštų dažnių klausos netekimui, yra galimas pilnai atviros, pusiau atviros ar uždaros ausies pritaikymas naudojant plonus vamzdelius "LifeTube" arba "ThinTube", priklausomai nuo modelio. Tokiu būdu yra užtikrinamas daug natūralesnis garsas, o klausos aparatas gerai paslepiamas už ausies ir yra ne ką daugiau matomas, nei įausiniai klausos aparatai. ploni vamzdeliai taip pat yra parenkami pagal ausies kriauklės dydį ir yra 6 ilgių. Pavyzdžiai yra parodyti žemiau. 

bans
bans
bans
bans
bans
bans
Plonų vamzdelių ir garsiakalbio ausies kanale (RIC) aparatų antgaliukai

Antgaliukai, jungiami prie RIC antgalio, momentinio pritaikymo įausinio klausos aparato ar plono vamzdelio taip pat yra bent 16 dydžių ir tipų ir yra parenkami specialisto pagal klausos netekimo laipsnį ir pobūdį. Keletas pavyzdžių parodyti žemiau. Įsigyjant pakeitimui tikį antgalį būtina kreiptis į klausos specialistą ar turėti klausos aparato pritaikymo metu parinktą pavyzdį, jei kreipiamasi į kitą mūsų ofisą. 

full-image

bans
bans
bans
bans
bans
bans
bans
bans