PRIEDAI NX, X IR AX APARATAMS

full-image

Programėlės ir įrenginiai Nx, X ir AX platformų klausos aparatams

Ryte vedate vaikus į mokyklą, susitinkant su draugais per peitų pertrauką, žiūrite TV vakare: kiekviena diena yra pilna labai skirtingų klausymo aplinkų ir įvairių pokalbių. Ar nebūtų patogu tiesiogiai transliuoti garsą į jūsų klausos aparatėlius, diskretiškai, niekam nepastebint juos valdyti ir lengvai įkrauti?

Individualizuokite savo klausymosi pojūčius progamėlių ir priedų pagalba!

Programėlės

Įsivaizduokite, kaip būtų patogu diskretiškai perjungti programas arba pakeisti garsumo lygius tiesiog palietus savo išmanųjį telefoną arba duoti bevielį mikrofoną kalbančiajam žmogui (pašnekovui triukšme, gidui ar mokytojai mokykloje), kad galėtumėte išgirsti kiekvieną žodį, garsiai ir aiškiai.

full-image

a

myControl programėlė

Pilna kontrolė jūsų rankose 

"MyControl" programėlė visiškai kontroliuoja naujus "Signia" klausos aparatus. Galima ją naudoti "iOS" ir "Android" telefonuose. Programėlėje siūlomos patobulintos nuotolinio valdymo galimybės, kad galėtumėte keisti nustatymus ir pritaikyti klausos aparatus pagal savo individualias nuostatas.

Programėlė taip siūlo visą eilę paruoštų automatinių nustatymų, taigi galite pasirinkti skirtingas klausymosi aplinkas tokias kaip "kavinė", "kino teatras" ar "pokalbis". Taip pat programėlė atvaizduoja jūsų kalbėjimo aktyvumą ir aplinkos triukšmo lygį laike kaip klausos sveikatos indikatorius. MyControl programėlė netgi naudoja išmaniojo telefono sensorius geriausiam girdimumui užtikrinti tuo metu, kai jūs judate, kad atsipalaiduotumėte ir jaustumėtės saugiai, nesvarbu kur bebūtumėt. Naujausią myControl programėlės versija galite atsisiųsti iš Apple App Store ir Google Play.

Atsisiųskite myControl programėlę

bans

a

touchControl programėlė:


Visiškas diskretumas jūsų delne.

Paverskite savo išmanųjų telefoną į diskretų klausos aparatų distancinio valdymo pultelį: "TouchControl" leidžia jums patogiai valdyti klausos aparatus pirštų galiukais. Keiskite klausos programas ir reguliuokite garsumą, tembrą, kad garsas atitiktų jūsų poreikius. Viskas, ko jums reikia, yra išmanusis telefonas.

Atsisiųskite touchControl programėlę:

bans

a

Programėlė Signia App

Jūs valdote. „Signia App“ programėlė suteikia jums viską, ko jums reikia, kad galėtumėt mėgautis savo klausos aparatais ir galėtumėt valdyti viską, pritaikydami juos pagal savo asmeninius poreikius ir nuostatas: garso transliaciją, nuotolinį valdymą ir nuotolinį palaikymą. Viskas ko jums reikia yra jūsų išmanusis telefonas.

Paprastai ir visiškai intuityviai naudojama, programėlė leidžia diskretiškai valdyti garsumą ir kitus nustatymus, net tuo pat metu transliuojant garsą tiesiai į ausis.

Ši programėlė pakeitė visas anksčiau buvusias Signia klausos aparatų valdymo programėles. Ji prisitaiko prie jūsų klausos aparato modelio ir jos funkcionalumas atitinka nešiojamo modelio funckionalumą.

bans

a

"Hearing Test" klausos testo programėlė: pasitikrinkite ar gerai girdite


Signia klausos patikros programėlė, kuri buvo sukurta audiologijos profesionalų, leidžia jums pasitikrinti savo klausą greitai ir lengvai.
Programėlė tikrina kiek gerai jūs galite atpažinti žodžius foniniame triukšme. Tai yra pagrįsta žinojimu, kad neprigirdintieji žymiai sunkiau supranta kalbą triukšmingoje aplinkoje, tokioje kaip restoranas ar geležinkelio stotis.

Atkreipkite dėmesį: šio testo rezultatai nepakeičia oficialios diagnostikos. Tiksli klausos patikra turi būti atliekama kvalifikuoto audiologijos specialisto.

bans
Patogūs priedai

Jūsų klausos aparatai leis jums "manevruoti" dienos metu, o priedai gali jums pridėti netgi daugiau lankstumo.

Palaikys jus prisijungusius ir pilnai kontroliuojančiais bet kokią situaciją

Nesvarbu, ar norite nuotoliniu būdu pakeisti nustatymus, ar tiesiogiai transliuoti garsą į klausos aparatus, ar pasinaudoti įkrovimo galimybe, Signia įvairūs stilingi, praktiški ir paprasti naudoti priedai palengvins jūsų kasdienį gyvenimą.

Audio transliavimas

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas puikiam garsui

"StreamLine" priedo televizoriui dėka, jūsų televizoriaus garsas gali būti tiesiogiai perduotas į klausos aparatus. Jūs netgi galite reguliuoti garsumą atskirai per "myControl" programėlę.

a

StreamLine Mic priedas: 4 viename

Laisvų rankų telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau aukštos kokybės stereo


"StreamLine Mic" pakeičia naujus "Signia" įrenginius į kai ką daugiau, nei pažangiausius klausos aparatus. Jie taip pat tampa laisvų rankų laisvų rankų įranga ir bevielėmis ausinėmis, kurios priima aukščiausios kokybės stereo kokybės garsą iš bet kurio "Bluetooth" įrenginio - mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių.

aLaisvų rankų mobilaus telefono ausinės pilnam patogumui bendraujant telefonu. 


Jūs galite priimti telefono skambučius net neištraukdami telefono iš kišenės.

aPora bevielių stereo ausinių su aukščiausia transliavimo kokybe.

Tai yra idealus sprendimas, jei norite transliuoti į klausos aparatus telefono skambučius, muziką, garso knygas ir dar daugiau, tiesiai į savo ausis iš bet kurio įrenginio su "Bluetooth" ryšiu.

a

Belaidis mikrofonas geriausiam kalbos supratimui net pačiose sudėtingiausiose klausai situacijose

"StreamLine Mic" taip pat veikia kaip nuotolinis mikrofonas, kuris padės jums net pačiose sudėtingiausiose klausos situacijose, pvz.: susitikimuose su daugeliu žmonių ar triukšmingoje mokyklos klasėje. Kalbančiojo balsą galėsite tiesiogiai perduoti į klausos aparatus net iš 20 metrų atstumo. Todėl girdėsite garsiai ir aiškiai, tarsi šnekantysis stovėtų šalia tavęs ir kalbėtų tiesiai į ausį. Moksleiviams, studentams ir lankantiems paskaitas nereikės nei FM ar vidinio ryšios sistemos tam kad girdėtų gerai net ir klasėse/auditorijose su prasta akustika.

Be to su Signia myControl programėle galėsite distanciniu būdu valdyti jūsų StreamLine Mic mikrofoną.