slides/ban-1280-4.jpg

DRĖGMĖ IR KLAUSOS APARATAI

full-image

Saugokite savo klausos aparatus nuo karščio, drėgmės ir vandens

Vasara reiškia karštą orą, prakaitą ir maudymąsi. Tačiau tai gali būti ir pražūtingas laikas jūsų klausos aparatams. Štai kaip apsaugoti savo klausos aparatus ir kaip „Signia“ klausos aparatai atlaiko aplinkos poveikį. 

Jūsų vasarą tikrai bus prakaito, nesvarbu, ar atostogausite, ar ne. Jei atsidursite prie baseino ar paplūdimyje, taip pat turėtumėt pasirūpinti apsauga nuo saulės, vandens ir šilumos. Tokiu metu jūsų klausos aparatai gali kelti nerimą ar net paranoją. Daug kas gali atsitikti, ypač jei jūsų klausos aparatai sušlaps ar perkais. 

Atsargumas yra pagrindinis jūsų ginklas kovojant su šiais pavojais, tačiau taip pat galite pasidomėti patvaresnėmis klausos pagalbos priemonėmis. Šiame straipsnyje bus kalbama apie tai, kaip apsaugoti klausos aparatus nuo aplinkos poveikio ir kaip jų atnaujinimas ateityje gali padėti jums išvengti tam tikrų problemų.

Kaip saugoti jūsų klausos aparatus vasarą

Nesvarbu, ar planuojate kelionę į paplūdimį, ar visažiniai sinoptikai žada karštas dienas, čia yra keletas būdų, kaip galite pasirūpinti savo klausos aparatais vasaros mėnesiais. Yra nemažai dalykų, kurie gali pakenkti klausos aparatams, tačiau daugelio jų galima išvengti.
  • Investuokite į džiovintuvą. Vasarą reiškia šilumą ir drėgmę, o paprasčiausiai per naktį išdžiovinti klausos aparatus gali nepakakti. Džiovintuvas gali būti geras būdas užtikrinti, kad jūsų klausos aparatai nebus paveikti drėgmės. Tiesiog įmeskite juos dienos pabaigoje į aktyvų džiovintuvą ir eikite ilsėtis. Arba bent jau kasnakt klausos aparatus įdėkite į dėžutę su džiovinimo tabletėmis
  • Įsitikinkite, ar turite saugojimo dėžę. Nors esate įpratę dėti savo klausos aparatus visur, kur atrodo saugu, jums gali būti naudingas specialiai skirtas saugojimo dėklas. Jis apsaugos jūsų klausos aparatus nuo smėlio ir vandens, kurio kurie būtinai „atsitinka“, jei einate į paplūdimį. 
  • Nepalikite klausos aparatų saulėje. Jei planuojate maudytis, būtinai išimkite klausos aparatus, tačiau palikti juos saulėje ne ką geriau... Palepinkite juos savo namo ar viešbučio kambaryje, jei galite.
  • Po naudojimo visada išvalykite savo klausos aparatus. Jūsų ausys surenka gana daug prakaito, ir jūsų klausos aparatai jo taip pat gaus. Dienos pabaigoje būtinai nušluostykite ir išvalykite klausos aparatus. 
  • Venkite palikti klausos aparatus automobilyje. Visi žinome, kaip pavojinga palikti augintinius ar vaikus karštuose automobiliuose, bet kaip su klausos aparatais? Jūsų transporto priemonė gali labai stipriai įkaisti, todėl padėkite klausos aparatus bent jau uždarame mašinos skyrelyje, o ne ant tiesioginių saulės spindulių. O geriausiai pasiimkite su savimi uždaroje hermetiškoje dėžutėje.
  • Po maudynių gerai nusausinkite ausis. Atvėsę, prieš įdėdami klausos aparatus dar kartą patikrinkite ausis. Papurtykite galvą, nusausinkite ausis ir naudokite alkoholio ar salicilo rūgšties tirpalą tam kad išstumtumėt bet kokius vandens likučius.
  • Profesionaliai išvalykite savo klausos aparatus. Po didelių kelionių ar artimo vandens ar smėlio susidūrimo su klausos aparatais pagalvokite apie vizitą pas savo klausos aparatų specializaciją. Kitaip tariant: leiskite profesionalui juos patikrinti ir sutvarkyti. Jei yra smėlio ar vandens pažeidimų, jie žinos, ką daryti.

Li-Ion baterijų privalumai

Jei naudojate klausos aparatus su vienkartinėmis baterijomis, tikriausiai suprantate, kokių rūpesčių cinko-oro baterijos sukelia. Savo klausos aparato gyvenimo metu jų išgyvenate nemažai, be to keičiamų baterijos riboja jūsų klausos aparato dizainą. Baterija turi tilpti viduje, o jos skyrelis turi būti pakankamai didelis ir lengvai atidaromas, o tai „išaugina“ klausos aparato dydį. 

Palyginimui, daugelis įkraunamų klausos aparatų yra mažesni, kompaktiškesni ir mažiau pažeidžiami vandens. Esant mažiau angų, mažiau yra galimų vandens papuolimo į vidų vietų. Tai yra didžiulis pranašumas vasarą, kai prakaitas ir vanduo kelia rimtų rūpesčių. 

Įkraunami klausos aparatai yra geresni ir žiemos mėnesiais. Cinko-oro baterijos, kai yra paveikiamos šalto, drėgno oro, gali neveikti kaip iš jų tikimasi, o tai gali sukelti rimtų problemų atšiaurią žiemą juos nešiojantiems žmonėms. Pavyzdžiui šaltyje mažėje jų talpa ir jos gali netikėtai nustoti veikti ar bent jau jų tarnavimo laikas sutrumpės. Dėl sušalusių rankų taip pat yra sunku pakeisti baterijas. Taigi įkraunami klausos aparatai suteikia pranašumą kiek vasaros tiek ir žiemos mėnesiais.

Atsparus vandeniui =/= neperšlampamas (Water-Resistant =/= Waterproof)

Priešingai paplitusiai nuomonei, nėra tokio daikto, kaip tikrai neperšlampamas klausos aparatas. Tarp atsparumo vandeniui ir vandens nepralaidumo yra rimtas skirtumas, todėl svarbu skirti šiuos terminus. Nors klausos aparatai, turintys apsaugą nuo vandens žalos, yra patvaresni, tai nereiškia, kad turėtumėte visaip jais rizikuoti, jei galite jiems padėti nepatekti į pavojingas sąlygas.

Pavyzdžiui, jei nusiprausite su klausos aparatais duše, greičiausiai atspariems vandeniui klausos aparatėliams nieko blogo nenutiks. Tačiau ilgas jų panardinimas į baseiną ar ekskursija paplūdimyje gali jiems padaryti tam tikros žalos. Vandeniui atstumiančios dangos ir ličio jonų baterijos jūsų klausos aparatus daro patvaresnius, tačiau nepadaro jų visiškai nepralaidžių vandeniui. Visada turėtumėte pagalvoti apie klausos aparatus, prieš imdamiesi veiklos sudėtingesnėje aplinkoje.

Saugaus-vasarai klausos aparato išsirinkimas

Jei jums ką tik diagnozavo pablogėjusią klausą arba jei norite patobulinti savo klausos aparatus, galbūt ieškote vandens nepraleidžiančių variantų. „Signia“ turi daugybę klausos aparatų modelių, iš kurių daugelis atitinka IP68 atsparumo dulkėms ir vandeniui standartą. Mūsų asortimente yra nemažai klausos aparatų atsparių vandens poveikiui. Tiesą sakant, kiekviename „Signia“ klausos aparate yra hidrofobinė danga. Ji atstumia vandenį ir nešvarumus ir neleidžia jiems patekti į jūsų klausos aparatus. Nors tai ir nesustabdo visų galimų vandens pažeidimų, tačiau gali apsaugoti nuo prakaito ir nešvarumų. Kartu su apsauginiais filtrais ant mikrofonų ir garsiakalbių tokia danga garantuoja, kad jūsų klausos aparatas ilgai tarnaus, aišku, jei būsite atsargūs ir juos gerai prižiūrėsite.

Jei ieškote kažko patvaresnio, pirmas pasirinkimas gali būti įkraunami, vandeniui atsparūs klausos aparatai. Pavydžiai: Pure Charge & Go yra itin funkcionalus ir mažas įkraunamas klausos aparatas, įskaitant nano dangą, esančią visuose „Signia“ modeliuose. Motion Charge & Go – tradicinis, tvirtas ir patogus klausos aparatas. Jei ieškote kažko tobulesnio, „Styletto Connect“ yra madingas klausos aparatas, kuris yra tiek pat tvirtas.

Daugelis žmonių, yra aktyvūs ir nuolat save tobulinantys, taigi jiems reikia klausos aparato, galinčio neatsilikti nuo jų. Mes, kartu su „Signia“, siekiame patenkinti jūsų lūkesčius.