INDIVIDUALŪS

Individualūs ausies įdėklai


AB “Klausos technika” siūlo pasigaminti itin aukštos kokybės ir įvairių formų individualius ausies įdėklus. Visi įdėklai gaminami Vokietijoje Signia kompanijoje. 

Kaip įdėklai gaminami? Pirmiausiai mes nuimame ausies kanalo formą, naudodami greitai stingstančią polimerizuojančią medžiagą, kuri yra įpurškiama į ausies kanalą (jis turi būti švarus). Medžiaga sustingsta per maždaug 5 minutes ir pavirsta į tamprią formą, primenančią gumą. Tada ausies antspaudas yra išimamas iš ausies. Vėliau atspaudas yra skenuojamas erdviniu skeneriu iScan, o ausies kanalo erdvinis vaizdas (kompiuterinė rinkmena) internetu yra nusiunčiamas į Signia gamybos padalinį. Ten, atitinkamai apdorojus rinkmeną pagal užduotą (kliento pasirinktą) formą, įdėklas yra … išspausdinamas. Procesas panašus į rašalinio spausdintuvo spausdinimo procesą, tik tiek, kad naudojamas ne rašalas, o polimeras. Taip sluoksnis po sluoksnio (kiekvienas 16 mikronų storio) formuojamas įdėklas. Rezultatas itin tikslus įdėklas (paklaida 0,1 mm, o ploniausios vietos gali būti 0,6 mm storio). Visus kietus įdėklus užsakome su kietais rageliais, taigi įdėklo šlangelei praradus lankstumą reikia keisti tik ją, ką žmogus gali pasidaryti pats. Be tikslumo privalumo taip pat yra naudojamos aukštos kokybės medžiagos bei įdėklų formų įvairovė. Keletą jų (toli gražu ne visas) galite pamatyti iliustracijose žemiau.

bans
Standartinis pilnos ausies
bans
Standartinis ausies kamštelis
bans
Žnyplių formos
bans
Skeleto formos
bans
Lankelio formos
bans
Palengvintas pilnos ausies
bans
Palengvintas kamštelis
bans
Kamštelis su palaikymu
Individualaus įdėklo forma specialisto yra parenkama pagal ausies formą ir klausos netekimo laipsnį bei paties kliento pageidavimus, jei jis, pavyzdžiui, nori mažiau matomos formos.

Individualūs įdėklai yra gaminami ir minkšti - jie trumpiau tarnauja, bet yra būtini vaikučiams, kad jie žaisdami nesusižeistų ausies kanaliukų bei turintiems gilų klausos netekimą, nes minkšti įdėklai geriau priglunda prie ausies ir leidžia išgauti didesnį "super galingo" klausos aparato stiprinimą be susižadinimo rizikos.

Kieti individualūs ausies įdėklai tarnauja apie 5 metus, minkšti suaugusiems - apie vienus ar kelis metus, vaikams trumpiau, nes jų ausytės auga. 


Individualūs ausies įdėklai yra gaminami tiek tradiciniam "storo vamzdelio" klausos aparato pritaikymui, tiek ir garsiakalbio ausies kanale (RIC) klausos aparatams bei aparatų pritaikymui su plonais vamzdeliais (vadinamais "LifeTube" arba "ThinTube").