DOMINO CLASSIC

full-image

BELLMAN Domino Classic Audio

 Moderni skaitmeninė bevielė vidinio ryšio sistema

Domino Classic siūlo daugumą skaitmeninės bevielės klausos sistemos privalumų už nerealiai mažą kainą. Šiuo metu, visa kaina iki 724 € vieną kartą per 5 metus yra kompensuojama Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos besimokantiems vaikams ir jaunimui nuo 7 iki 24 metų amžiaus. 

Plačiau apie aptarnavimo tvarką galite rasti TPNC tinklapyje. 

Domino Classic siūlo daugumą skaitmeninės bevielės klausos sistemos privalumų už mažą kainą. Ši sistema siūlo tokias savybes, kaip Aukšto skiriamumo Audio technologiją, bevielį plačiajuostis 128-bit koduotą skaitmeninį ryšį, įkraunamas baterijas, 10 kanalų skaitmeninį signalų apdorojimą, triukšmo slopinimą, 40-10000 Hz dažnių juostą ir dar daug ką, apie ką sužinosite perskaitę šį tinklapio puslapį.

Siūloma sistema tinka naudoti su bet kokios firmos klausos aparatais, jei jie turi teleritės režimą. Taip pat mūsų siūlomos skaitmeninės FM sistemos ypač gerai užsirekomendavo nešiojančiųjų kochlearinius implantus tarpe, kuriems kokybiškas, be pašalinių triukšmų garsas yra itin svarbus. Šiuo atveju FM sistemos jungiamos prie kalbos procesoriaus gamintojo pridedamu DAI laideliu, tuo pačiu, kuris naudojamas ir kalbos procesoriaus sujungimui su bet kokia kita audio aparatūra. Tiesiog prijunkite ir klausykitės.

Domino Classic pagrindinės savybės trumpai

Puikus garsas. Domino Classic naudoja naujausias bevieles plačiajuostes technologijas tam, kad pateiktų nepaprastai aiškų ir švarų garsą. Žema kaina. Domino Classic turi savybes, kurios randamos tik premium klasės produktuose, tačiau už stebėtinai priimtiną kainą. Kainą, kurią besimokantiems 100% kompensuoja valstybė! Kompensavimo tvarka sužinosite čia.

Bevielė Hi-fi įranga

a Gyvenant aktyviai, reikia turėti lanksčią ir universalią klausos sistemą, kuri pateiktų puikios kokybės garsą didelėje aplinkos garsų įvairovėje. Ar esate mokykloje ar darbe, ar lauke, ar namuose žiūrite TV, Domino Classic palaikys ryšį su Jūsų pasauliu ir visais jo garsais.

a

Aukšto skiriamumo audio

Domino Classic naudoja pilnai skaitmeninę plačiajuostę technologiją stereo garso transliavimui. Rezultatas: skaidrus, itin aiškus ir detalus garsas, be nepageidautino triukšmo, aidų patalpoje, be to, su įspūdinga garso dinamika. Tai reiškia, kad galėsite naudoti Domino Classic sistemą ir itin sudėtingose klausymui sąlygose.

Itin saugus ir patikimas

Domino Classic naudoja unikalią 128-bit skaitmeninio kodavimo technologiją. Tai reiškia, kad galėsite naudoti Domino Classic sistemą net konfidencialiuose susitikimuose, be to, keletas Domino sistemų galės veikti gretimose patalpose viena kitai nemaišydamos, nebus jokių trukdžių iš veikiančių elektros įrenginių, kas anksčiau buvo (ir išlieka) didelė problema naudojant tradicines analogines FM sistemas.

a

Pasiimkite į kelią

Domino Classic naudoja 2.4 GHz pasaulinį bevielio ryšio dažnių standartą, kaip kad Wi-Fi kompiuterių sistemos. Tai reiškia, kad Domino Classic galėsite naudoti bet kur pasaulyje. Ilgai tarnausiantis nešiojimo krepšelis įeina į Domino Classic komplektą, kartu su universaliu įkrovikliu ir tinklo šakutėmis Europai, Šiaurės Amerikai, Azijai ir Okeanijai.

a

Gražus ir patogus

Domino Classic naudoti yra itin paprasta. Visos funkcijos yra pasiekiamos vienu mygtuko paspaudimu, nėra jokių sudėtingų meniu. 
Įrenginys yra itin ergonomiškas, su maloniu liesti guminiu padengimu ir didelio kontrasto indikatoriais.

a

Mažas dydis. Didžiulis funkcionalumas

Abu Domino Classic įrenginiai tokio dydžio kaip nedidukas modernus mobilusis telefonas ir sveria po 74 gramus. Taigi imtuvas gali ramiai gulėti kišenėje, jos nenusverdamas. Abiejų Domino Classic įrenginių dydis 99 mm x 48 mm x 22 mm.

a

Kalbėkite visą dieną

Abu Domino Classic įrenginiai turi savyje įkraunamas ličio jonų baterijas kaip modernūs mobilieji telefonai. Taigi nereikės niekad rūpintis, kur įsigyti baterijų. Baterijos yra draugiškos gamtai ir po įkrovimo veikia 12 valandų intensyviai naudojant įrenginius. Pilnas įkrovimo laikas trunka tik 2.5 valandos. Tai reiškia, kad turėsite daugiau nei pakankamai energijos pamokoms, paskaitoms, susitikimams ir t. t.

Pramogos Jums priimtinu garsumu.

Ar suprantate visus žodžius žiūrėdami televizorių normaliu garsumu? Prijunkite Domino Classic siųstuvą prie TV ir mėgaukitės bevieliu plačiajuosčiu Hi-Fi stereo garsu, transliuojamu tiesiai Jums į ausis. Norite prisijungti prie pokalbio? Paspauskite “paspausk-kad-klausytis” mygtuką ir girdėsite pokalbį aplink Jus, pavyzdžiui namiškius ar klasės draugus, nenusiimdami ausinių ir neperjunginėdami klausos aparato režimų. Be to, pasirinksite, kiek norite girdėti siųstuvo garsą, o kiek aplinkinius.

Kaip Domino Classic veikia?

full-image

a

Namuose

Dabar namiškiams nereikės kelti balso ar suktis greta Jūsų, kad gerai juos suprastumėte. Pasikabinkite ant kaklo Domino siųstuvą ir girdėsite visus žodžius aiškiai ir garsiai. Domino Classic pateiks aiškią ir išvalytą nuo aplinkos triukšmo kalbą net ir triukšmingoje aplinkoje. 

full-image

a

Darbe

Ar būnate svarbiose pokalbiuose vykstančiuose aplink konferencijų stalą? Kai daugiau nei vienas žmogus kalba vienu metu yra iš tiesų sunku suprasti, kas yra sakoma. Domino Classic padės Jums girdėti geriau, tik padėkite siųstuvą arčiau tolimesnio kalbančiojo, o aplinkinius girdėsite kiek norėsite su imtuvo mikrofonu. 

full-image

a

Mokykloje

Sėdite klasės/auditorijos gale? Net jei mokytojas toli, Domino Classic leis girdėti mokytoją lyg jis sėdėtų šalia Jūsų - visiškai aiškiai ir be jokio triukšmo. Norite patyliukais pasišnekėti su bendraklasiais? Paprasčiausiai paspauskite “paspausk-kad-klausytis” mygtuką tam, kad girdėtumėt ir aplinkinius, ir mokytoją. Nereikės nusiimti ausinių ar klausos aparato, nereikės nieko judinti (perjunginėti programų, reguliuoti garso ar atjungti audio antgalio), viską atliksit nepastebimai, aplinkinių nė nepastebėti. 

full-image

a

Žiūrint televiziją

Prijunkite Jūsų Domino Classic siųstuvą prie TV, atsisėskite patogiai ir klausykitės aiškaus, detalaus garso stereo režimu (aišku, jei yra stereo programa). Su Domino Classic Jums nereikės garsinti televizoriaus, kaitalioti garsumo perjungiant programas. Geros naujienos Jūsų namiškiams, o gal ir kaimynams ;-))). Jei norite aptarti, ką matote su namiškiais, galite lengvai “sujungti” garsą iš TV imtuvo su aplinkos garsu, pasinaudodami vidiniu imtuvo mikrofonu.

full-image

a

Lauke

Vaikščiojant lauke kalba dažnai yra “nukreipta” nuo Jūsų, o dažnai yra atstumas tarp Jūsų ir pašnekovo. Kai dar prisideda transporto ar kitas aplinkinis triukšmas, būna labai sunku suprasti, kas šnekama. Domino Classic nuslopina trukdantį aplinkinį triukšmą ir laba efektyviai išsprendžia nuotolio problemą.

full-image

a

Su klausos aparatais

Domino Classic radikaliai pagerina Jūsų klausos aparatų galimybes ypač jei tenka klausytis nutolusius garsus. Prijunkite kaklo telekilpą prie imtuvo ir perjunkite savo klausos aparatą (-us) į teleritės režimą (jį turi absoliuti dauguma visų firmų klausos aparatų). Tada galėsite naudotis daugeliu Domino Classic privalumų, pavyzdžiui, paskaitose ar pamokose, t.t.
Taip pat galėsite naudotis Domino Classic žiūrėdami TV, klausydamiesi muzikos - labai komfortiškai ir pilnai bevieliu būdu. Jei norėsite, namiškiai net negirdės, ką klausote. Taip pat Domino Classic veiks kaip puikus didelių galimybių klausos aparato distancinis pultelis (net ir neturinčiuose bevielio ryšio pigesniuose modeliuose!) - su juo galėsite reguliuoti klausos aparatų garsumą ir tembrą, net neprisiliesdami prie jų.

full-image

Domino Classic jungtys

full-image

Techninės specifikacijos


Pagrindinės charakteristikos:
 • Dydis: Aukštis - 99 mm, plotis - 48 mm, storis - 22 mm
 • Svoris: 74 gramai
 • Mikrofonai: -  1 visakryptis mikrofonas siųstuve, 1 visakryptis mikrofonas imtuve
 • Baterijos tipas:  Įkraunama ličio jonų baterija
 • Veikimo laikas: iki 12 val
 • Įkrovimo laikas: iki 2,5 val

full-image

Įvesties signalai:
 • Vidinis visakryptis mikrofonas abiejuose įrenginiuose 
 • Išorinio garso šaltinio įvestis: 2.5 mm stereo jungtis (0 dBV maksimalus signalo stiprumas)
Išvesties signalai:
 • Ausinių lizdas: 3.5 mm stereo jungtis
 • Iškraipymai: 0.05% THD (elektriniai)
 • Dažninis diapazonas: 40-10 000 Hz
 • Tembro valdymas: 9 žingsniai
 • Garsumo valdymas: 9 žingsniai
 • Išėjimo galia: 100 mW (16 Ω apkrovimui).
Radijo komunikacija: 
 • Dažnis: 2.4 GHz, naudojami 3 dažniai
 • Veikimo nuotolis: 25 m patalpose, tiesia linija, 100 m lauke, tiesia linija
 • Charakteristikos
                 - Koduotas ryšys
                 - Automatinė kanalo paieška
                 - Neįtakoja ir nėra įtakojamas kitų radijo siųstuvų, veikiančių 2.4 GHz dažnių diapazone 

Akustinės specifikacijos: 

 • Didžiausias išeinančio garso stiprumas su BE9124 kanalinėm ausinėmis: 132 dB SPL
 • Didžiausias stiprinimas su BE9124 kanalinėm ausinėm (60 dB SPL įeinantis signalas):
                          57.5 dB @ 1kHz
                          56 dB aukštuose dažniuose
 • Iškraipymai
       Su BE9124: 0.08 % THD
       Su BE9122: 0.6 % THD 

Reikalavimai aplinkai: 

 • Veikimo temperatūra: nuo 0-35°C
 • Santykinis oro drėgnumas: 5-95% (nesikondensuojanti drėgmė) 
Maitinimas: 
 • Baterija: 3.7V ličio jonų baterija
 • Veikimo laikas: 8-12 valandos (standartinė baterija)
 • Siųstuvo įkrovimo laikas: 2.5 valandos (standartinė baterija)
 • Imtuvo įkrovimo laikas: 2.5 (standartinė baterija)

Priedai

Sistema suderinama su šiais Bellman Audio priedais:
 • BE2250 Papildomas imtuvas
 • BE9122 Stereo ausinės
 • BE9124 Stereo kanalinės ausinės
 • BE9125 Stetoklipai
 • BE9127 Prisegamas mikrofonas
 • BE9137 Jungiamųjų laidų rinkinys, 5 m (stereo), įskaitant suderintuvą iš 3.5 mm stereo telejungties į RCA 
 • BE9128 Kaklo telekilpa
 • BE9143 USB automobilinis įkroviklis

Atitinka saugos standartus

a


Įranga tenkina sekančius pasaulinius standartus: CE, FCC, RoHS, WEEE ir C-Tick

a

Ką rasite dėžutėje:

Pakuotėje (BE8017) yra viskas, ko užtenka normaliam sistemos darbui bei naudojimui auditorijoje/klasėje:
• BE2250 Imtuvas
• BE2270 Siųstuvas
• BE9147 Nešiojimo krepšelis
• BE9142 USB universalus įkroviklis su 4 tinklo antgaliais ES, JAV, Australijai ir     Kinijai
• BE9139 Įkrovimo kabelis
• BE9135 Kaklajuostės pakabinimui su saugiu užsegimu (2 vnt.)
• BE9124 Kanalinės ausinės
• Naudojimo instrukcija
• BE9128 Kaklo telekilpa

Siūloma sistema tinka naudoti su bet kokios firmos klausos aparatais, jei jie turi teleritės režimą. Taip pat mūsų siūlomos skaitmeninės FM sistemos ypač gerai užsirekomendavo nešiojančiųjų kochlearinius implantus tarpe, kuriems kokybiškas, be pašalinių triukšmų garsas yra itin svarbus. Šiuo atveju FM sistemos jungiamos prie kalbos procesoriaus DAI laideliu, tuo pačiu, kuris naudojamas ir kalbos procesoriaus sujungimui su audio aparatūra.

Kaina

Viso rinkinio kaina 724€, ji pilnai yra kompensuojama Techninės pagalos neįgaliesiems centras (TPNC) vaikams, paaugliams ir besimokantiems jaunuoliams iki 24 m. amžiaus, pateikus TPNC pažymą.

Kompensavimo tvarka

FM (vidinio ryšio sistemos pilnai (Bellman Audio Domino Classic) ar didžiąja dalimi (Bellman Audio Domino Pro) yra kompensuojamos Techninės pagalbos neįgaliesiems centro besimokantiems. Kompensavimo tvarką rasite čia.

Atsisiųskite: