ĮDĖKLAI KLAUSOS APARATAMS

Įdėklai Klausos Aparatams

Klausos aparato dalis, kuri yra kišama į pačią ausies angą yra vadinama įdėklu. Netinkamai parinktas arba pasenęs įdėklas gali spausti ausį, iš jos kristi, klausos aparatas gali skleisti garsius ir nemalonų cypimą primenančius garsus jam susižadinant. Dėl šių priežasčių žmogus gali pradėti rečiau nešioti klausos aparatą arba visai atsisakyti jį naudoti.


Mes siūlome platų standartinių įdėklų pasirinkimą įvairaus dydžio ir formos ausims, taip pat Vokietijoje 3D spausdinimo būdu gaminame individualius ausies įdėklus, išlietus pagal konkrečią žmogaus ausį. Pagaminus tokį įdėklą, jis tvirtai ir patogiai laikysis nešiotojo ausyje, aparatėlis nustos žadintis, cypti ir skleisti net aplinkiniams girdimus nemalonius garsus. Taip pat individualus įdėklas yra gerokai patvaresnis ir ilgaamžiškesnis - kietas įdėklas gali tarnauti net iki 5 metų, o maksimalus standartinių įdėklų naudojimo terminas yra vos 3 mėnesiai!

Atvykus pas mus, mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamiausią Jūsų ausiai standartinį arba individualų įdėklą siekiant, kad Jūs klausos aparatu galėtumėte naudotis nejausdami diskomforto, baimės, jog galite jį pamesti ir nekenčiant nuo nemalonaus, dažnai net aplinkinius erzinančio cypimo.