ASMENINIS STIPRINTUVAS MINO

full-image

Bellman Audio Mino® (Bellman Klausos Aparato Alternatyva)

Jei Jūs manote, kad Jums nereikia ar tiesiog nenorite nešioti klausos aparato, mažas, paprastas ir patogus Bellman Audio Mino® įrenginys yra puiki alternatyva. Kadangi šis įrenginukas nesukuria pavojingų garso stiprumų, yra nebrangus, jį galima naudoti nesikreipiant į gydytojus (jei nenaudojami Stetoklipai). Mino gali tapti puikia staigmena - dovana Jūsų tėvams ar seneliams, o dėl savo funkcionalumo ir mažumo tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nenorintiems nuolat nešioti klausos aparatų.

Mino – mažas, funkcionalus, tačiau galingas

Gera klausa iškart

Ieškote “išimk ir naudok” sprendimo savo girdimumo problemoms išspręsti? Nenorite ar negalite nueiti pas gydytoją? Sprendimas yra. Mino – tai galingas asmeninis stiprintuvas. Su Mino girdėsite žodžius švariau nei bet kada anksčiau. Nereikia jokių tyrimų, jokių eilių, jokių pritaikymų. Aišku, puiku jei Jums Mino padovanotų tie, kurie Jus myli.

Gera išvaizda. Puikus garsas

Mino – pilnai skaitmeninis asmeninis stiprintuvas, kuris padeda geriau girdėti kasdieninėse situacijose. Mino pateikia aiškų, kaip krištolas, garsą net ir triukšmingoje aplinkoje. Ir nesvarbu, ar Jums reikia pagalbos girdint tik kartas nuo karto, ar Jūs nuolat nešiojate klausos aparatą, Mino įneš žymų skirtumą į Jūsų kasdieninį gyvenimą.

a

Lengva klausytis

Mino naudojamas intuityviai. Tiesiog padėkite jį ant stalo ar užsikabinkite ant kaklo ir kalba taps garsi ir aiški net ir triukšmingoje aplinkoje. Jūs galite klausytis per ausines, į ausį dedamas ausines, MicroSet rinkinuką ar per savo klausos aparatus telekilpos pagalba.

Mino savybės

  • Super diskretiškas. Mino yra tokio dydžio kaip modernus mobilusis telefonas ir gali būti diskretiškai “paslėptas” Jūsų kišenėje. 
  • Puikus garsas. Mino naudoja pilnai skaitmeninę Aukšto Audio skiriamumo (HDA - High Definition Audio) technologiją, taigi garsas yra itin aiškus ir švarus. 
  • Lankstus. Mino turi daug pažangių savybių, padedančių gerai girdėti net ir labai sudėtingose klausymuisi situacijose. 

Techniniai savybės

  • Pilnai skaitmeninio signalų apdorojimo technologija. 
  • Efektyvūs kryptiniai mikrofonai. 
  • Galinga įkraunama ličio jonų baterija. 
Dizainas toks, kad dėl plonumo ir lengvumo, Mino lengvai tilps į Jūsų kišenę. Mino ne tik išskirtinis asmeninis stiprintuvas, bet taip pat su MicroSet priedu, dar ir itin diskretiškas. Tai naujas būdas girdėti kitaip.  

a

MicroSet™ - pasikalbėkime su miestu

Gal geriau laikyti asmeninį stiprintuvą diskretiškai kišenėje, kad jūsų rankos būtų laisvos? MicroSet yra specialūs priedai tai įgyvendinti. Jie susideda iš mažo, prisegamo prie drabužių  mikrofono ir diskretiškos, pilnai ausyje pasislepiančios ausinės. Prisegamas mikrofonas efektyviai sumažins aplinkos triukšmą, taigi galėsite bendrauti neįsitempę.  

a

Aukšto skiriamumo Audio

Mino naudoja panašią technologiją kaip ir šiuolaikiniai CD/DVD grotuvai ir pateikia krištoliniai aiškią kalbą, „išvalytą“ nuo aplinkos triukšmo. Tai reiškia, kad galėsite nešioti Mino valandų valandas, nepavargdami nuo triukšmo. 

a

Džiaukitės TV ir muzika

Prijunkit Mino prie TV imtuvo ir džiaukitės puikiu stereo garsu kartu „taupydami“ Jūsų artimųjų ausis arba klausykitės savo mėgstamos dainos per Jūsų Hi-Fi sistemą ar MP3 grotuvą tokių garsumu, kokiu tik norite. 
Jei tuo metu paspausite „spausk-kad-klausytis“ mygtuką, girdėsite ir aplinkinius garsus, nenusiimdami ausinių (ar kito klausymosi priedo).

a

Fokusuokit garsą

Mino turi tiek visąkryptį, tiek ir skaitmeninį kryptinį („fokusuojantį“) mikrofonus. Su fokusuojančiu mikrofonu Jūs galite nukreipti Mino į žmogų, su kuriuo Jūs kalbate, kad aiškiau jį girdėtumėte, o aplinkinis triukšmas būtų nuslopintas. Su Mino Jūs galite perjunginėti mikrofonų režimus tarp visąkrypčio ir kryptinio vienu mygtuko paspaudimu.  

a

Kryptiniai mikrofonai itin efektyvūs triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, restorane su fonine muzika, aidinčiose patalpose arba žmonių susibūrime. 

a

Pasiimkite Mino į kiną

Mino turi pirmos klasės Teleritę. Lietuvoje jau atsiranda ir kuo toliau, tuo daugiau bus patalpų su įrengtomis telekontūrinėmis sistemomis. Tai reiškia, kad teleritės pagalba galėsite pagauti aiškų garsą, transliuojamą telekontūrine sistema, pavyzdžiui, teatre, bažnyčioje, koncertų salėje. Tik paspauskite „T“ simboliu pažymėtą mygtuką.

a

a

Pasiimkit Mino į kelionę

Daug keliaujate? Tada galite laikyti Mino ir visus priedus patogiame, saugiame kelioniniame krepšelyje (priedas).

Lengva baterija. Užtikrintas veikimas

Kaip ir visa kita,  Mino vidinė baterija nedaro kompromisų galiai dėl portabilumo. Ši baterija gali intensyviai veikti iki 30 valandų, o ją įkrauti trunka 4 valandos. Baterija ne tik lengva, bet ir draugiška aplinkai. Jei daug keliaujate, galite įsigyti ir Automobilinį įkroviklį - originalų švedų kompanijos Bellman & Symfon priedą.

Išplėskite savo klausos aparatų galimybes

Jei kai kuriose situacijose Jums nebeužtenka Jūsų klausos aparato galimybių, jas galite išplėsti prijungdami jį prie Mino diskretiškos kaklo telekilpos. Mino papildomai sustiprins kalbą ir veiks kaip praktiškas klausos aparato(-ų) garso ir tembro reguliatorius. Jūs taip pat galite prijungti Mino prie TV imtuvo ir sustiprinti TV garsą savo klausos aparate.

Galingas ir lankstus

Mino padės Jums geriau girdėti daugumoje kasdieninių situacijų. Žemiau nurodytos tipiškos Mino naudojimo situacijos.

a

Namuose

Klausykitės sau priimtinu garsumu neprašydami kitų kalbėti garsiau ar aiškiau. Tiesiog padėkite Mino šalia kalbančiojo. Mino efektyviai išryškins kalbą, pašalindamas trukdančius aplinkinius garsus. Rezultatas - aiški kalba be triukšmo. Taip pat siūlome daug Mino priedų. Nesinaudojantys klausos aparatais, pavyzdžiui, galės pasirinkti per ką klausytis: ausines, MicroSet priedą ar Stetoklipus.  

full-image

a

Būnant su draugais

Dauguma barų, kavinių ir restoranų yra gana triukšmingos vietos su grojančia garsia muzika ir daug žmonių, kalbančių vienu metu. Jei Jūs neprigirdite, tai galite lengvai pasijusti paliktas vienas tarp žmonių, nesuprasdamas iš ko aplinkiniai juokiasi. Su Mino reikia tik įjungti kryptinį mikrofoną ir aplinkinis triukšmas žymiai sumažės, todėl galėsite dalyvauti pokalbyje ir nevaidinti, kad ir Jums juokinga, o juoktis, nes iš tiesų juokinga.

full-image

a

Parduotuvėse

Apsiperkant mieste labai naudinga turėti Mino kišenėje, kad būtų laisvos rankos, o girdėtumėte gerai. MicroSet priedas yra specialiai sukurtas tokiems atvejams. Jis susideda iš mažo prisegamo prie drabužių mikrofono ir į ausį dedamos miniatiūrinės ausinės. Prisegamas mikrofonas sumažina aplinkinius triukšmus, taigi galite aiškiai girdėti pašnekovą ar pardavėją. 

full-image

a

Žiūrint TV

Kai prastai girdite nesunku padidinti televizoriaus garsą kad ir iki maksimumo, tačiau kažkodėl kiti šeimos nariai, o kartais netgi kaimynai, to netoleruoja... Su Mino nėra jokio reikalo garsinti TV imtuvo. Pagarsinkite Mino arba tiesiog prijunkite jį tiesiogiai prie televizoriaus, naudodami kabelių rinkinį, ir klausykitės stereo garso tokiu stiprumu kokiu tik reikia, taupydami savo artimųjų ausis. Jei norite kažką pasakyti ar išgirsti, ką artimieji Jums sako, tiesiog paspauskite „spausk-kad-klausytis“ mygtuką ant Mino tam, kad sumažintumėte jo garsą ir girdėtumėte aplinkinius garsus.

full-image

a

Su klausos aparatais

Jei Jums kai kuriose situacijose nebeužtenka klausos aparato(-ų), galite jį (juos) prijungti prie Mino stiprintuvo diskretinės kaklo telekilpos pagalba. Mino toliau stiprins garsą, be to veiks kaip klausos aparato(-ų) garsumo ir tembro reguliatorius, taip pat kaip kryptinis mikrofonas. Jūs taipogi galite prijungti Mino prie TV imtuvo tam, kad sustiprintumėte TV garsą savo klausos aparate(-uose).

full-image

Priedai

Gaukite maksimumą iš šio produkto. Pritaikykite jį prie savo poreikių. Pasirinkite tinkamus Jums priedus iš nurodytų žemiau. Visi priedai buvo sukurti Švedijoje Bellman & Symfon kompanijoje, bendradarbiaujant su žymiausiais pasaulio audiologais..

a

Prisegamas mikrofonas

Pridėkite mikrofoną prie garso šaltinio sudėtingose girdėjimui situacijose. Jis taip pat labai tinka kai norite nepastebimai nešiotis Mino kišenėje. 


Priedo Nr. BE9127

a

MicroSet

Prijunkite Microset™ ir naudokitės pačiu diskretiškiausiu ir technologiškiausiu Mino sprendimu. Rinkinį sudaro mikrofonas ir ausinė. Tiesiog įsidėkite Mino į kišenę, prisisekite mikrofoną ir ausinę įsikiškite į ausį. 

Priedo Nr. BE9129

a

Stetoklipai

Stetoklipai gali užtikrinti garso stiprumą net iki 140 dB, tiems, kas išties labai prastai girdi. Jie ypač patogūs ir paprastai užsidedami. 

Priedo Nr. BE9125

a

USB Auto kroviklis

Daug keliaujate automobiliu? Su automobiliniu krovikliu galite  lengvai įkrauti Mino mašinoje  tik per 2.5 valandos. Tinka ir Domino, ir Domino Classic FM sistemoms.

Priedo Nr. BE9143

a

Kaklo telekilpa

Su telekilpa Mino (Domino, Domino Classic, Maxi) tampa geriausiu Jūsų klausos aparato draugu. Tik prijunkite telekilpą ir perjunkite Jūsų klausos aparatą(-us) į „T“ režimą. 

Priedo Nr. BE9128

a

Vidinės ausinės

Mažos ir lengvos, su geru jautrumu ir puikia izoliacija nuo aplinkos triukšmo. Rūpestingai parinktos tam, kad užtikrintų didelį aiškumą ir detalumą.

Priedo Nr. BE9124

a

Laidų rinkinys

Naudokite laidų rinkinį įrenginio prijungimui prie TV imtuvo ar multimedijos įrangos ir mėgaukitės kokybišku stereo garsu. Tele-jungtis ir RCA adapteris taip pat yra rinkinyje.

Priedo Nr. BE9126 

a

Ausinės

Patogios užsidėti stereo ausinės, pateikiančios puikią garso kokybę. 

Priedo Nr. BE9122

a

Kelioninis krepšelis

Pusiau kietas, juodos drobės kelioninis krepšelis su sustiprinta išore. Puikiai tinka įsidėti Mino ir visus priedus. Optimalus kišenėlių išdėstymas ir aiškus, paprastas dizainas.

Priedo Nr. BE9147

PRIEDAI, IŠPLEČIANTYS KLAUSOS SPRENDIMŲ GALIMYBES

"Bellman & Symfon" siūlomų klausos sprendimų galimybės gali būti išplėstos specialiais priedais. Pavyzdžiui, apie įvykį galite būti perspėtas ne tik šviesa, bet ir vibracijomis, be to galite būti informuotas ne tik apie telefono ar durų skambutį, bet ir tada, kai durys ar langas yra atidaromas, ar kažkas įeina pro duris. Visi priedai yra lengvai įrengiami, o jų įjungimas į sistemą itin paprastas.

Atsisiųskite: