KLAUSOS APARATŲ LIZINGAS

Klausos aparatai lizingu

Jums būtinai reikia klausos aparato(-ų), tačiau šiuo momentų negalite sau leisti jų įsigyti? Mes siūlome sprendimą. UAB „Klausos technika“ yra sudariusi sutartį su UAB „Mokilizingas“, todėl galime pasiūlyti įsigyti jums reikiamus klausos aparatus lizingo būdu. Sutartis yra sudaroma tiesiog pas mus ofisuose. Lizinguojant klausos aparatus galioja visos mūsų siūlomos sąlygos: nemokamas klausos aparatų išbandymas, perkant dovanojame baterijų ir priežiūros priemonių pusmečiui, nemokamai reguliuojame klausos aparatus, o, jei reikia, atliekame klausos tyrimus tikslesniam klausos aparatų parinkimui ir pritaikymui.   

full-image

KOKIŲ DOKUMENTŲ REIKIA PERKANT LIZINGU?

Sudaryti lizingo sutartį galite pateikę savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą:
  • LR pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi LR (gali būti su kitos šalies pilietybės įrašu).
  • Pensininkai, kurie gauna pareigūnų ir karių, taip pat teisėjų valstybinę pensiją – pensininko pažymėjimą;
Jei esate statutinis tarnautojas arba ūkininkas, paprašysime Jūsų pateikti keletą papildomų dokumentų. Jei esate statutinis tarnautojas, mums reikės:
  • Statutinio tarnautojo pažymėjimo;
  • Jūsų banko sąskaitos įplaukų išrašo (patvirtinto banko spaudu) už paskutinius 4 mėn. (rekomenduojame pateikti išrašą už 6 mėn. pajamas) arba pažymos iš darbovietės apie paskutinių 4 mėn. pajamas (rekomenduojame pateikti pažymą apie 6 mėn. pajamas).
Išrašą galite gauti prisijungę prie savo el. bankininkystės. Instrukciją, kaip tai padaryti, rasite paspaudę ant savo banko pavadinimo apačioje. Jei esate ūkininkas, paprašysime Jūsų:
  • Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimo;
  • Pajamų deklaracijos už praėjusius metus su VMI pažyma;
  • Balanso, pelno (nuostolio) ataskaitos arba pinigų pirkimo pardavimo žurnalo (jei nesudaromas balansas), arba ūkio veiklos rezultatų ataskaitos už praėjusius metus ir pasibaigusius einamųjų metų ketvirčius.

Įsigijimas išsimokėtinai

Taip pat siūlome galimybę be pabrangimo įsigyti klausos aparatus išsimokėtinai per 2 mėnesius, pradžioje sumokant pusę įsigyjamų klausos aparatų kainos.