PASYVIOS

Pasyvios Klausos Aparatų priežiūros priemonės

a

Džiovinimo tabletės

UAB „Klausos technika“ galite įsigyti CEDIS džiovinimo tablečių. Jos ištraukia iš klausos aparatėlio susikaupusią per dieną drėgmę. 

Tablečių naudojimas yra paprastas. Išimkite vieną tabletę iš sandarios pakuotės. Popieriaus dengiančio tabletės viršų nuplėšti nereikia. Tabletę įdėkite į sandarų,švarų, užsukamą indelį. 
Vakare į indelį su ten esančia džiovinimo tablete įdėkite klausos aparatą, o indelį užsukite. Tam, kad džiovinimas būtų efektyvesnis, galite atidaryti baterijos skyrelį.

Specialius džiovinimui skirtus indelius taip pat galite įsigyti pas mus.  

Vienos džiovinimo tabletės, džiovinant vieną klausos aparatą paprastai užtenka dviems - trims mėnesiams. Džiovinimo tabletė negali atlikti savo darbo tada, kai jos spalva iš oranžinės pasikeičia į baltą. Tada laikas keisti tabletę kita.

a

Plovimo tabletės

Ausies įdėkliukai, jungiantys užausinį klausos aparatą su ausimi, gan greitai apsivelia ausies išskiriama siera. Padėti išlaikyti juos švarius Jums padės specialios plovimo tabletės. 

Plovimo tabletę reikia ištirpinti švariame vandenyje ir vakare įmerkti, atjungtą nuo klausos aparato, įdėklą. Per naktį susikaupusi siera bus ištirpinta. Beliks tik išpūsti drėgmę iš šlagutės, nusausinti įdėkliuką ir, sujungus su klausos aparatu, toliau jį naudoti.

a

Priežiūros rinkinys

Pas mus jūs taip pat galite įsigyti kompleksinį klausos aparatų priežiūros rinkinį, kurį sudaro džiovinimo ir plovimo tabletės, konteineriai klausos aparatų džiovinimui ir įdėklų plovimui, bei kriaušė įdėklo džiovinimui.

a

Klausos aparato laikiklis

Vaikams, bei grybavimą ar darbą sode mėgstantiems žmonėms klausos aparato laikiklis yra puiki apsaugos priemonė neleidžianti pamesti brangaus prietaiso. 

Klausos aparatui nukritus nuo ausies, jis lieka kyboti ant virvutės, kuri yra pritvirtinta sagtuku prie marškinėlių ar megztinio apykaklės. 

a

Multifunkcinis šepetėlis klausos aparatų valymui

Klausos aparato priežiūrai skirtas multifunkcinis šepetėlis leis Jums nuvalyti ant klausos aparato korpuso susirinkusius nešvarumus, taip pat specialus šiaudelis padės išvalyti atviros ausies klausos aparato ploną vamzdelį, jam užsikimšus siera. 

Specialus magnetas padės Jums lengviau pakeisti klausos aparato elementą, jam išsieikvojus - jis tieisog prilips prie metalinio magneto paviršiaus ir leisis lengvai ištraukiamas. 

a

Pompa

Pompa skirta išpūsti iš vamzdelio likusį vandenį po ausies įdėklų plovimo.