KLAUSOS SPRENDIMAI

full-image

Klausos sprendimai: kurtiesiems, neprigirdintiems ir turintiems problemų su klausa

Mes atstovaujame visame pasaulyje gerai žinomą Švedijos kompaniją Bellman & Symfon, kuri specializuojasi įvairių sprendimų žmonėms, turintiems klausos problemų, srityje. Kalbama ne tik apie neprigirdinčiuosius, bet ir kurčiuosius ar žmones, turinčius sunkumų išgirstant tylesnius garsus. Bellman & Symfon siūlo sistemas ir produktus, skirtus perspėjimo signalams, skambinimo, TV garso signalų stiprinimui, bendravimui skirtus stiprintuvus ir panašiai.

Reikalinga informacija siūloma aparatūra yra perduodama beveik visais žmogaus pojūčiais: klausa (sustiprintu garsu, melodijomis), taktiliniu (vibracijomis), rega (blyksniais, spalvomis, šviesomis). Visi įrenginiai naudoja bent du iš šių pojūčių. Dauguma įrenginių gali būti komplektuojami, lengvai jungiami su kitais, taip sudarant galimybę naudotojui susirinkti bet kokią jam priimtiną sistemą. Daugumos iš įrenginių, maitinamų baterijomis,  tarnavimo laikas skaičiuojamas ne valandomis ar dienomis, o metais.

Ypač universali Bellman Visit sistema, kurią  leidžia sudaryti iš vieno ar kelių iš daugelio siūlomų siųstuvų – garso imtuvų bei iš vieno ar keleto universalių šios informacijos priėmimo imtuvų – informacijos pateikimo įrenginių. Kadangi sistemos elementai veikia „bendraudami“ bevieliu būdu, naujo įrenginio įjungimui į sistem, paprastai pakanka tik paspausti įjungimo mygtuką...  Be to visi įrenginiai veikia iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito. Prireikus didesnio atstumo, yra Bellman & Symfon kartotuvai, kurie gali neribotai išplėsti veikimo diapazoną.

Bellman Visit sistemos taikymas neapsiriboja kurčiaisiais ir neprigirdinčiaisiai, bet gali būti naudojamos ir šeimų turinčių mažus vaikus, - tėvai gali bet kada sužinoti kada vaikutis verkia. Sistema taip pat tinkama žmonėms, slaugantiems "lovos" ligonius, - jie gali sužinoti kada ligonis kalba arba šaukia (žr. kūdikio verkimo siųstuvas (jis, parinkus nustatymus, gali reaguoti ne tik į verksmą) ir imtuvus, pavyzdžiui, kišeninis imtuvas ir visi kiti imtuvai).