IŠMANŪS NAMAI

full-image

Namai, išmanūs namučiai

Susipažinkite su naudingais namais.

Jūsų namas yra jūsų gyvenimo centras. Tai yra vieta, kurioje jūs miegate, kur gyvena jūsų šeima ir kur jūs jaučiatės saugiai. Belman Visit sistema yra skirta stebėti jūsų namus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į save ir savo artimuosius. Taigi, kai jūs esate užsiėmęs, Visit sistema padės suvaldyti telefoną, rūkstančias keptuves, pravirkusį kūdikį, durų, telefonų skambučius ir dar daug daugiau.

Kontroliuokite kas vyksta jūsų namuose.

Visit sistema suteikia jums pilną savo namų kontrolę ir yra lengvai pritaikoma, kad atitiktų jūsų poreikius. Ji siūlo pažangiausią telefono ir durų skambučių atpažinimą, patikimą vaikų stebėjimą ir priešgaisrinę apsaugą, atitinkančią aukščiausius standartus.

Bellman Visit sistemos sudėtis

Bellman Visit sitema susideda iš bent vieno pasirinkto sistemos imtuvo ir nuo 1 iki 4 sensorių - siųstuvų. Prie siųstuvų gali jungtis visa eilė naudingų priedų, išplečiančių sistemos galimybes (pavyzdžiui mobilaus telefono skambučio ar žinutės "pajutimui", durų atidarymo, smalkių, CO, buvimo ore "pajutimui" ir daug kitų). Jie gali būti pasirinkti ir naudojami bet kokioje kombinacijoje pagal poreikį. 

Visit sistemos imtuvai

Kiekvieno skonis yra vis kitoks, o vienas - tinka visiems - ne visada tinka jums. Štai kodėl Bellman sukūrė imtuvų šeimyną, kuri puikiai dirba tarpusavyje, jūsų namuose ir tinka jūsų gyvenimo būdui.

full-image

aVisit žadintuvas imtuvas


Priima iki 4 sensorių siųstuvų signalus ir informuoja apie įvykį ryškiais šviesos blyksniais, vibravimu, dideliu garsu. Įvykio tipą parodo spalvotos lemputės su įvykio simboliais, taip pat skiriasi įvykio garso melodija ir vibravimo pobūdis. 

Šis įrenginys taip pat veikia kaip itin galingas žadintuvas, pakeliantis pasirinktu būdu ar jų kombinacija (ryškia šviesa, vibracijomis, garsu po pagalve, dideliu garsu).

Plačiau: Visit žadintuvas imtuvas BE1580

a

Visit rankinis imtuvas


Priima iki 4 sensorių siųstuvų signalus ir informuoja apie įvykį vibravimu. Įvykio tipą parodo spalvotos lemputės su įvykio simboliais, taip pat skiriasi įvykio  vibravimo pobūdis. 

Maitinimo šaltinis - įkraunama baterija. Komplektuojamas su įkrovikliu, prie kurio, įkraunant "laikroduką" naktį, galima prijungti 1-2 vibruojančias pagalvėles, kad būtumėt informuoti apie įvykius ir tada kai miegate ar ilsitės. Tai mažiausiais iš imtuvų.

Plačiau: Visit rankinis imtuvas BE8102

aVisit kišeninis imtuvas ("peidžeris")


Priima iki 4 sensorių siųstuvų signalus ir informuoja apie įvykį vibravimu. Įvykio tipą parodo spalvotos lemputės su įvykio simboliais, taip pat skiriasi įvykio  vibravimo pobūdis. 

Matinimo šaltinis - šarminė vienkartinė arba įkraunama baterija. Komplektuojamas su įkrovėju, prie kurio, įkraunant kišeninį imtuvą naktį, galima prijungti 1-2 vibruojančias pagalvėles, kad būtumėt informuoti apie įvykius ir tada kad miegate ar ilsitės. 

Plačiau: Kišeninis imtuvas BE1230/BE1470

aVisit imtuvas blysktė


Priima iki 4 sensorių siųstuvų signalus ir informuoja apie įvykį ryškiais blyksniais. Įvykio tipą parodo spalvotos lemputės su įvykio simboliais, taip pat skiriasi įvykio garso melodija ir vibravimo pobūdis. Galima prijungti vibruojančią pagalvėlę.


Plačiau: Imtuvas blykstė BE1441/BE1442

 

aVisit nešiojamas imtuvas


Priima iki 4 sensorių siųstuvų signalus ir informuoja apie įvykį ryškia šviesa, vibravimu (jei prijungta vibruojanti pagalvėlė), garsiu, reguliuojamo stiprumo garsu. Įvykio tipą parodo lemputės su įvykio simboliais, taip pat skiriasi įvykio garso melodija ir vibravimo pobūdis (jei yra prijungta vibruojanti pagalvėlė). Plačiau: Nešiojamas imtuvas BE1450/BE1452

Visit sistemos siųstuvai - sensoriai

Kiekvieno poreikiai yra skirtingi. Vieni turi kūdikį ir jo saugumas yra svarbiausias prioritetas, kiti vaikų neturi ar jie jau dideli, tačiau jiems svarbu sužinoti kai kas nors atvyko į svečius, kitiems aktualu nepraleisti telefono skambučio, visiems aktualu pajusti jei yra gaisro įsižiebimo rizika, kūrenantiems židinius aktualu būti įspėtiems, jei patalpoje pradeda kauptis smalkės (smalkių detektorius - papildomas priedas) ir t.t. Todėl Belman Visit sistema yra surenkama kaip "Lego" kaladėlių namelis. Tiesiog pasirinkite iš daugelio pasirenkamų Visit sistemos sensorių - siųstuvų.

full-image

a

Durų skambučio detektorius - siųstuvas BE1411Visit durų skambučio siųstuvas yra Visit išmaniųjų namų sistemos dalis, kuri padeda atpažinti kada atvyksta svečiai. Naudojamas šalia esamo durų skambučio ar interkomo. Durų skambučio detektorius/siųstuvas atpažįsta daugumos durų skambučių ir interkomų skambėjimą be papildomų nustatymų, tačiau gali būti paprastai užprogramuotas atpažinti bet kokio durų skambučio garsą/melodiją.  

Plačiau: Durų skambučio detektorius - siųstuvas BE1411

a

Dūmų daviklis optoterminis BE1480

Visit dūmų daviklis yra Visit išmaniųjų namų sistemos dalis. Jis atpažįsta dūmus ir karštį ankstyvoje stadijoje ir siunčia aliarmą į absoliučiai visas aplinkoje esančias Visit sistemas, nepriklausomai nuo jų naudojamo radio rakto. Dūmų detektorius turi baterijos sekimo funkciją ir automatiškai informuoja Visit imtuvus, kai jo baterija pradeda sekti. Taip pat turi naudingą tosterio funkciją, kuri padeda išvengti klaidingo aliarmo kai ruošiate maistą.Plačiau: Dūmų daviklis optoterminis BE1480

a

Telefono\UNIVERSALUS siųstuvas BE1431

Visit sistemos telefono / universalus siųstuvas leidžia jums sužinoti, kada suskamba telefonas, nesvarbu už kiek kambarių jūs bebūtumėt. Su priedu jis netgi jus informuoja kada į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetę atėjo žinutė. Jis informuoja bet kurį Visit sistemos imtuvą jūsų pačių pasirinktu būdu: blyksniais, garsu, vibracijomis. Šis siųstuvas yra universalus ir gali būti pritaikomas daugeliu būdų su įvairiausiais Visit sistemos priedais, pavyzdžiui, praneša kada kažkas išeina iš kambario (kontaktinio kilimėlio priedas), atveria duris ar langą (magnetinio jungiklio priedas) ir panašiai.

Plačiau: Telefono\UNIVERSALUS siųstuvas BE1431

a
Jonizuojantis dūmų detektorius BE1551Visit dūmų daviklis yra Visit išmaniųjų namų sistemos dalis. Jis atpažįsta dūmus ir karštį ankstyvojoje stadijoje ir siunčia aliarmą į absoliučiai visas aplinkoje esančias Visit sistemas. Dūmų detektorius turi baterijos sekimo funkciją ir automatiškai informuoja Visit imtuvus, kai jo baterija pradeda sekti.


Plačiau: Dūmų detektorius jonizuojantis BE1551

a


Elektroninė auklė BE1491Jūsų vaikučio sveikata ir saugumas yra vieni iš svarbiausių dalykų jums, kaip tėvams. Bellman & Symfon siūlo neprigirdintiems ir kurtiems tėvams visiškai saugią kūdikio sekimo sistemą, taigi jūs visad būsite šalia savo vaiko. Visit elektroninė auklė informuos jus, kad vaikutis pabudo, net jei būsite už kelių kambarių nuo jo. Plačiau: Elektroninė auklė BE1491

a
Mygtukas siųstuvas BE1420


Visit sistemos mygtukas-siųstuvas veikia kaip bevielis durų skambučio mygtukas, o taip pat gali būti naudojamas kaip asmeninis iškvietimo mygtukas. Jis itin tinka neįgaliesiems ar sergantiesiems prižiūrinčio asmens iškvietimui, kai reikia pagalbos.


Plačiau: Mygtukas siųstuvas BE1420

Visit sistemos įrenginių priedai

Bellman Visit sistema yra lanksti ir jos sensoriai padengia daugumą reikalingiausių naudojimo atvejų. Jos galimybės gali būti dar labiau išplėstos, naudojant įvairius priedus, pritaikant sistemą ir specifiniam naudojimui ar darant ją patogesne.

full-image

a

Mobilaus telefono sensorius BE9250/BE9251


Mobiliojo telefono jutiklis įjungiamas, kai įsižiebia mobiliojo telefono arba planšetinio kompiuterio ekranas, pvz.: gaunamas skambutis ar pranešimas. Padėkite jį ant mobiliojo telefono ar planšetės viršaus ir prijunkite jį prie Visit sistemos, kad būtumėt įspėti garsu, blyksniais ar vibracija, kai kas nors bando su jumis susisiekti. Galima įsigyti du modelius: BE9250 išoriniams įjungimo įėjimams ir BE9251 mobiliojo telefono jutiklių įėjimams.Plačiau: Mobilaus telefono sensorius BE9250/BE9251

aKontaktinis kilimėlis, priedas BE9026

Naudokite kontaktinį kilimėlį kartu su Visit telefono/universaliu siųstuvu tam, kad būtumėt informuoti, kai kas nors išlipa iš lovos ar išeina/įeina į kambarį. Kada  ant jo yra užminama, Visit telefono siųstuvas pasiunčia signalą į Visit sistemos imtuvą, kuris apie šį įvykį informuos jus garsu, šviesa ar vibracijomis

Plačiau: Kontaktinis kilimėlis, priedas BE9026

a
Anglies monoksido detektorius, priedas BE1430-CO


CO (smalkių) aliarmo sistema yra Bellman & Symfon Visit išmaniųjų namų sistemos dalis, jos priedas. Ji aptinka pavojingas gyvybei anglies monoksido koncentracijas ore ir iškart pasiunčia pavojaus signalą į Visit sistemos imtuvą, -  kad galėtumėt laiku sureaguoti į situaciją, kol ji netapo grėsminga. 


Plačiau: Anglies monoksido detektorius, priedas BE1430-CO

aTiltas į Siemens/Signia klausos aparatus, priedas BE1310


Visit Išmanusis Tiltas yra belaidžių komunikacijų įrenginys, kuris prijungia išmaniuosius namus prie jūsų Siemens/Signia klausos aparatų. Jis padės tiesiog per klausos aparatus girdėti visų Visit išmaniųjų namų sistemos detektorių informuojančius signalus. 


Plačiau: Tiltas į Siemens/Signia klausos aparatus BE1310

aVibruojanti pagalvėlė, priedas BE1270


Bellman & Symfon vibruojanti pagalvėlė pakels net kiečiausiai miegantį. Tiesiog padėkite pagalvėlę po savo čiužiniu ar pagalve ir prijunkite ją prie bet kurio Bellman & Symfon žadintuvo ar Visit sistemos imtuvo. Vibruojanti pagalvėlė veikia su visais Visit imtuvais ir jai nereikia jokios papildomos baterijos.


Plačiau: Vibruojanti pagalvėlė, priedas BE1270 

a
Kišeninio imtuvo įkroviklis, priedas BE1260

Kišeninio imtuvo įkroviklis yra sukurtas specialiai Bellman & Symfon išmaniųjų namų sistemos Visit kišeniniam imtuvui ir yra naudojamas pastarojo įkraunamos baterijos pakrovimui. Taip pat prie jo galima prijungti iki dviejų vibruojančių pagalvėlių tam, kad nakties metu būtumėt prikelti, jei bus aktyvuotas bent vienas iš Visit detektorių - siųstuvų.


Plačiau: Kišeninio imtuvo įkroviklis, priedas BE1260

aKartotuvas, priedas BE1510


Kartotuvas išplečia išmaniųjų namų Visit sistemos veikimo nuotolį. Jis taip pat praverčia patalpose su gelžbetoninėmis sienomis. Be to, kartotuvas gali veikti kaip daugiafunkcinis siųstuvas naudojant paspaudžiamą jo priekyje esantį mygtuką arba prijungiant išorinę jungtį prie jo įėjimo, kuri gali būti naudojama detektuoti skirtingus signalus, įskaitant kitus Visit išmaniųjų namų sistemos priedus.Plačiau: Kartotuvas, priedas BE1510

a

Blykstės laikiklis, BE9075Blykstės sieninis laikiklis skirtas pritvirtinti Bellman blykstę ir Bellman Visit sistemos blykstę prie sienos, kad blyksniai būtų matomi visame kambaryje. Rinkinyje yra varžteliai, jungtys, laido laikiklis ir tvirtinimo instrukcijos. 

Plačiau: Blykstės laikiklis, BE9075


 

aMagnetinis jungiklis, priedas BE9023

Naudokite magnetinį jungiklį kartu su Visit išmaniųjų namų telefono/universaliu siųstuvu tam, kad būtumėt perspėti apie durų ar lango atidarymą. Kada magnetai yra atskiriami, Visit siųstuvas pasiunčia signalą į Visit sistemos imtuvą, kuris perspėja jus apie durų ar lango atidarymą garsu, šviesomis arba vibracija.


Plačiau: Magnetinis jungiklis, priedas BE9023