AUSŲ KAMŠTELIAI

Apsauginės priemonės nuo triukšmo ir vandens

Mūsų įmonėje taip pat galima įsigyti ausų apsaugos priemonių nuo triukšmo arba vandens. Žmonėms, dirbantiems triukšmingoje aplinkoje (pramoniniame ceche, vairuojant sunkiasvorę žemės ūkio techniką ir t.t.), arba dėl kitokių priežąsčių turintiems joje praleisti ilgesnį laiko tarpą  yra reikalingi ausų kamštukai. Jų nenaudojant klausa silpsta, galvoje gali atsirasti nemalonūs ūžesiai (tinnitus) ir galiausiai žmogui gali net prireikti klausos aparato norint atstatyti įgytą klausos netekimą. 

Visų šių problemų galima išvengti naudojant platų daugkartinių ir vienkartinių "Klausos Technikos" apsauginių ausies kamštukų nuo triukšmo asortimentą. Galėdami Jums pasiūlyti įvairaus dydžio, formos ir garso slopinimo koeficiento ausų kamštukus, tikime, jog padėsime apsaugoti Jūsų klausą dirbant arba tiesiog leisime Jums gerai išsimiegoti, negirdint šuns lojimo lauke ar kaimynų muzikos naktį. 


Taip pat turime ir ausų kamštukų kurie apsaugo Jūsų ausis nuo nemalonių slėgio pokyčių, jaučiamų skrendant lėktuvu.

bans
bans
bans
bans
bans
bans
Apsauga nuo vandens

Mėgstantys maudytis pas mus gali įsigyti daugiakartinio naudojimo saugos  kamštelius nuo vandens. Jie ypač aktualūs žmonėms, kenčiantiems nuo dažnų ausų uždegimų, taip pat lankantiems baseinus (chloruotas vanduo). Kamšteliai apsaugos ausies kanalą ir ausies būgnelį nuo vandens poveikio. Jie yra daugiakartinio naudojimo ir dviejų dydžių: suaugusiems ir vaikams.

bans
Aquafit Junior - Vaikams
bans
Aquafit Adults - Suaugusiems