ĮKRAUNAMI PURE CHARGE&GO AX

full-image

Pure Charge&Go AX

Įtraukiantis garsas Signia mažiausiame įkraunamame klausos aparate

Naujasis Pure Charge&Go AX mažiausias įkraunamas klausos aparatas puikiai tiks tiek patyrusiems, tiek naujiems aparatų vartotojams, ieškantiems aptakaus, estinio dizaino bei pilnų savybių įrenginio.

full-image

Revoliucinė Signia AX platforma

Pirmasis revoliucinis Signia Augmented Xperience (AX) platformos  klausos aparatas sujungiantis patrauklų dizainą, pakraunamumą, naujausias Bluetooth savybes, ausų kištukus, dirbtinio intelekto asistentą, padedanti girdėti geriausiai 24val per parą, 7 dienas per savaite Jūsų mobiliajame telefone.

Pure Charge&Go AX  klausos aparatai turi pažangiausias MI (magnetinės indukcijos) antenas. Tai palaiko išplėstinę „Xperience“ audiologiją, kad nešiotojai galėtų mėgautis išskirtiniu kalbos aiškumu ir būtų nustebinti įtaigių aplinkos garsų kad ir kokia bebūtų situacija.

Plačiau apie Xperience platformą rasite mūsų tinklapyje: Augmented Xperience platforma.

Esminės savybės labai trumpai:

bans
Išplėstinis kalbos suvokimas
bans
Įtraukiantis garsų pasaulis
bans
Įkraunamas kelyje
bans
Bluetooth garso transliavimas į Android & iPhone telefonus
bans
Automatinis prisitaikymas prie aplinkos
bans
Dirbtinio intelekto asistentas
Techninės savybės išsamiau

Pure Charge&Go AX – tradicinė, patikima, laiko patikrintų klausos aparatų šeima bet kokiam klausos netekimui ir bet kokiam amžiui su pilnu AX platformos funkcionalumu:

 • Itin platus pritaikymo diapazonas: tinka praktiškai bet kuriam klausos netekimo laipsniui ir pobūdžiui
 • 2 procesoriai atskirai apdoroją kalbą ir aplinkos garsus
 • Mano Garso technologija
 • Dinaminis Garsų Žemėlapio apdorojimas: jokių diskretinių situacijų, momentinis ir nuolatinis prisitaikymas prie aplinkos, natūraliausia klausa
 • Integruoti akustiniai-judesio jutikliai: puikus garsas net judant
 • OVP - patentuota savo paties balso apdorojimo sistema, natūraliam savo paties balso girdėjimui
 • Išplėstas dinaminis diapazonas 117dB 24 bitų garsų apdorojimas, nuo lapo kritimo iki koncerto garso 
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens galimas 24, 32 arba net 48 kanalų signalo apdorojimas
 • Adaptacija prie nešiotojo: valdant klausos aparatus jie patys keičia savo nustatymus pagal nešiotojo poreikius
 • Dirbtinio intelekto asistentas, 7/24 servisas visur ir visada, išsprendžiantis bet kokias su klausos aparatų garsu susijusias problemas
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Nauja antena ne tik padvigubina duomenų perdavimo greitį tarp aparatų, bet 60 proc. sumažina vėlinimą tarp aparatų negu pirmtakai
 • e2e 4.0 bevielis ryšys - kontroliuoja klausos aparatų sinchronizaciją, dvipusį kryptiškumą, erdvinį kalbos fokusavimą
 • TwinPhone funkcija - telefono signalas aiškiai perduodamas iš vieno klausos aparato į kitą
 • Distancinis valdymas. Pure Charge&Go AX gali būti diskretiškai valdomi nemokama Signia App programėle
 • Tiesioginis transliavimas iš Apple ir Android - ASHA suderinamų telefonų (nuo Android 10) bei su papildomu priedu iš kitų, senesnių Android telefonų
 • Automatiniai kryptiniai mikrofonai (triukšmingose aplinkose pagerina kalbos suvokimą, sumažina triukšmą, fokusuoja garsiausią kalbą iš bet kurios pusės, prislopina garsus kitomis kryptimis)
 • Siaurajuostis kryptiškumas (užtikrina kryptiškumą geresnį už natūralios klausos)
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą
 • Galvos ūžesio (tinnitus) slopinimo funkcijos
 • IP68 aplinkos poveikio standartas. Atsparus drėgmei, prakaitui, dulkėms, purvui, - didesniam patikimumui
 • Vidinė baterija suteikia patogų ir ilgą naudojimosi laiką - aparatėlį galite įkrauti kol miegate ir visą dieną (ar net kelias) naudotis, įskaitant TV, telefono ar muzikos transliavimą į klausos aparatėlį.
 • Naujas integruotas AX lustas aiškesniam garsui, sunaudojantis mažiau energijos ilgesniam dėvėjimui.
 • 20 proc. ilgesnis veikimo laikas su vienu pilnu įkrovimu, net iki 24val su 5val tiesioginio transliavimo su Pure Charge & Go AX ir net iki 31 valandos "T" modelyje.
 • Modernaus dizaino įkroviklių pasirinkimas: gali ne tik įkrauti klausos aparatus, bet ir juos išdžiovinti bei dezinfekuoti; yra ir nešiojamas įkroviklio modelis su 3 papildomais įkrovimais be elektros tinklo.
 • Greito įkrovimo funkcija: pusvalandis, šešioms valandoms darbo.
 • Valdymo klavišinis mygtukas funkcijų rankiniam valdymui
 • Keičiamas korpusas
 • Galimi 3AX, 5AX, 7AX technologinių lygių aparatai

Įkraunamų galimybių pasaulis

a Įspūdinga „Pure Charge & Go T AX“ ličio jonų baterija užtikrina iki 31 val. naudojimą vienu įkrovimu, įskaitant 5 valandų transliaciją, todėl tai yra patraukli galimybė „Power“ įrenginių naudotojams, kuriems reikalingas ilgas veikimo laikas dėl didelio stiprinimo ir vartotojams mėgstantiems transliuoti daug muzikos, TV ar telefonų skambučių tiesiogiai per „Bluetooth“.

Mes galime pasiūlyti Signia AX klausos aparatų nešiotojams 3 skirtingų kroviklių pasirinkimą priklausomai nuo jų pageidavimų bei gyvenimo būdo.

a

Pure įkroviklis

Šis mažas ir labai patikimas stalinis įkroviklis užtikrina pagrindinį įkrovimo poreikį klausos aparatams. 2 LED lemputės informuoja apie įkrovimo būseną kiekvienam aparatui atskirai.
 
“Pure” aparatų įkroviklį galima prijungti prie maitinimo tinklo per USB jungtį.

a

Pure nešiojamas įkroviklis

Šis modernus įkroviklis siūlo komfortą ir įkrovimą keliaujant. Jo maitinimo blokas leidžia papildomus 3 įkrovimus dviem klausos aparatams. Dangtelis apsaugo aparatus ir neleidžia dulkėms kauptis įkroviklio viduje.

2 LED lemputės nurodo krovimo būseną kiekvienam aparatui atskirai, ir viena – integruoto maitinimo bloko būseną. Visus įkroviklius galima įsigyti su maitinimo kištuku.

a

Pure Dry&Clean: įkroviklis, dezinfektorius, džiovintuvas

Aukščiausio lygio įkrovimo technologija - „Pure Dry & Clean“ įkroviklis ne tik įkrauna klausos aparatus, bet ir siūlo UVC (ultravioletinių spindulių) dezinfekavimo bei džiovinimo technologiją, kad klausos aparatai būtų nepriekaištingos būklės. Dezinfekavimas UVC spinduliais prasideda automatiškai, kai klausos aparatai įdedami į vidų, ir trunka 15 minučių. 

3 LED lemputės informuoja apie įkrovimo būseną, papildoma šviesos diodo lemputė praneša apie dezinfekavimo būseną. Pure Dry&Clean kroviklis taip pat turi dangtelį, kuris užtikrina optimalų klausos aparatų valymą ir laikymą.

Distancinis reguliavimas TeleCare

Be to, naudokitės papildomomis Signia siūlomomis galimybėmis TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkoje

Šios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę.  

Programėlė Signia App

Jūs valdote. „Signia App“ programėlė suteikia jums viską, ko jums reikia, kad galėtumėt mėgautis savo klausos aparatais ir galėtumėt valdyti viską, pritaikydami juos pagal savo asmeninius poreikius ir nuostatas: garso transliaciją, nuotolinį valdymą ir nuotolinį palaikymą. Viskas ko jums reikia yra jūsų išmanusis telefonas.

Paprastai ir visiškai intuityviai naudojama, programėlė leidžia diskretiškai valdyti garsumą ir kitus nustatymus, net tuo pat metu transliuojant garsą tiesiai į ausis.

full-image

Būkite nuostabūs kiekvienoje situacijoje

a Su Signia Pure Charge & Go AX  klausos aparatais taip pat galite naudotis profesionalia pagalba 24/7 režimu. Naudodamiesi Signia App galite bendrauti su visad jums padėti pasiruošusiu dirbtinio intelekto asistentu "Signia Assistant",  kad optimizuotumėte klausos aparatus, kad jie skambėtų tiksliai taip, kaip norite, kad jie skambėtų kiekvienoje situacijoje, nuo ramaus pasivaikščiojimo parke, klausantis paukščių, iki vakarienės judriame restorane ir visapusiškai įsitraukus į pokalbį. Revoliucinis Signia asistentas veikia kaip jūsų klausos priežiūros specialistas kišenėje, kad padėtų jums būti puikiais, kai ir kur jums reikia. Didžioji 87% klausos aparatų nešiotojų renkasi naudotis tokiu padėjėju. Plačiau: Jūsų Signia Asistentas.

full-image

Ausies priedai 3.0

Naujieji, patogesni ausies priedai 3.0 užtikrina, kad įdėti į ausį sklandžiai perduotų naujųjų aparatų auštąsias technologines savybes.

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į X klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami Signia App programėlę.

Plačiau: priedai Nx, X ir AX klausos aparatams.

a

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai NX, X ir AX klausos aparatams.

a

miniPocket priedas

Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Ūžesys galvoje - Tinnitus


Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.

Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

Kainų lygis už sistemą (du klausos aparatai ir įkroviklis): 2650 € - 4100 €.