slides/ban-1280-4.jpg

TINNITUS TERAPIJOS

full-image

Suvaldykite tinnitus

Unikalios terapijos ilgai trunkančiam palengvėjimui

Kaip lyderiaujančio gamintojo ir klausos aparatų inovatoriaus, Signia filosofija siejama su žmonių, turinčių klausos sutrikimų, gyvenimo kokybės gerinimu, įskaitant ir spengimą ausyse. 

Signia statinio triukšmo tinnitus terapijos signalai ir vandenyno bangų tinnitus terapijos signalai dabar yra papildyti pažangiausia, naujausiais moksliniais tyrimais pagrįsta, išjovos terapija. 2018 metais Signia klausos aparatai vieninteliai, turintys viduje ir išpjovos terapiją, kuri gali sumažinti tinnitus efektus ir netgi gali priversti jį išnykti iš viso.

Signia tinnitus terapija reiškia ramesnę proto būseną, tiems kas ją naudoja.

Šiuolaikiniai klausos aparatai: padeda sumažinti spengimą ausyse.

full-image

Girdėkite tai, kas yra svarbu, be streso

Signia klausos aparatai yra nedideli technologiniai stebuklai. Jie ne tik sustiprina garsus ir gerina klausą, bet ir teikia įvairius spengimo ausyse šalinimo būdus.

Nors spengimas ausyse yra toks pat įvairus, kaip ir jo priežastys, jis gali būti sugrupuotas į toninį (gryno tono) ir netoninį spengimą ausyse. Toninis spengimas ausyse yra dažnesnis ir apibūdinamas beveik nepertraukiamo garso ar persidengiančių garsų su aiškiai apibrėžtu dažniu suvokimą, tai, pavyzdžiui, gali būti švilpimas, skambėjimas, bimbesys. Netoninio spengimo ausyse formos yra ūžimas, traškesys, klaksėjimas, gaudimas.

Trys strategijos - optimalūs rezultatai

Signia klausos aparatai siūlo tris skirtingas strategijas tinnitus terapijai. 

Statiško triukšmo tinnitus terapija ir vandenyno bangų terapija uždengia erzinančius tinnitus garsus individualiai pritaikytais ir sureguliuotais terapiniais signalais, kurie nukreipia smegenų dėmesį nuo tinnitus, taip sumažindami jo poveikį. To rezultatas - mūsų klientai gali atsipalaiduoti ir koncentruotis į tuos garsus, kuriuos nori girdėti.  

Naujoji išpjovos terapija, įgyvendinta išskirtinai Signia klausos aparatuose, yra patikima, kas yra moksliškai įrodyta, sumažina toninio tinnitus erzinantį poveikį ir netgi gali priversti jį visai išnykti.

Statinio triukšmo tinnitus terapijos signalai.


Minkšti ir švelnūs garsai, kurie pašalina tinnitus erzinimą.

a

Signia klausos aparatuose yra tinnitus maskavimo funkcija, kuri generuoja papildomą garsą minkšto terapinio garso pavidalu. Tai efektyviai atitraukia smegenis nuo koncentravimosi į tinnitus garsą, tokiu būdu padedant atsipalaiduoti ir toliau džiaugtis gyvenimo džiaugsmais. Šalia visos eilės iš anksto nustatytų terapinių signalų, terapinis signalas gali būti pritaikytas individualiai jūsų poreikiams, būtent jūsų tinnitus.  Statinio triukšmo terapiniai signalai naudoja formą, kuri maišosi su tinnitus garsu ir atitraukia dėmesį nuo jo. Signia klausos aparatai siūlo penkis skirtingus terapinių signalų tipus, todėl mes, klausos aparatų profesionalai, galime padėti išrinkti jums patogiausią sprendimą.  

Vandenyno bangų tinnitus terapijos signalai

Kas gali būti labiau atpalaiduojančio už bangų mūšą?

a

Įkvėpti ramių jūros garsų, bangoms susitinkant su pakrante, vandenynų bangų terapijos signalai atkartoja atsipalaidavimo pojūtį būnant paplūdimyje. Vandenyno bangų terapijos signalai imituoja jūros garsą, kad būtų užtikrinta teigiama, raminanti ir įtampą mažinanti klausymosi patirtis.

Jūsų klausos aparatų specialistas gali jums padėti išsirinkti vieną iš keturių skirtingų terapinių garsų, kuris labiausiai jus atpalaiduos ir bus maloniausias būtent jums.

Pasaulyje pirmieji: tinnitus išpjovos terapija

Tinnitus garsų pašalinimas tikrai tyliai ir taikiai.

aSignia klausos aparatai yra vieninteliai su vidine išpjovos terapija. Šis metodas užsirekomendavo kaip ypatingai efektyvus žmonėms, turintiems toninį tinnitus - labiausiai paplitusį tinnitus tipą.

Skirtingai nuo statinio triukšmo ir vandenyno bangų metodų, kurie įtraukia papildomą terapinį signalą, išpjovos terapija ramina tinnitus be jokio garso, tyliai ir nejuntamai. Viskas ko reikia, tai nešioti savo klausos aparatus kaip normaliai darote ir jie gali nuslopinti erzinantį tinnitus per kelias savaites ar mėnesius. 

Galimybė gauti ilgalaikę pagalbą.

Išpjovos terapija turi potencialą pilnai panaikinti jūsų tinnitus. Ilgą laiką, nuolatinai patraukiant tinnitus garsus į foną, pernelyg didelis stimuliavimas sumažėja, o smegenys "išmoksta" daugiau nebegirdėti tinnitus garso, kas daro tolimesnį gyvenimą be tinnitus, realybe.

full-image

Tinnitus terapija maskuojančiu signalu


Pateikiant papildomą, malonų ar priimtiną garsą, tradicinė terapija "uždengia" erzinančius tinnitus garsus, atitraukdama nešiotoją nuo jų.

full-image

Plyšio terapija

Naudojant plyšio terapiją, specialia metodika yra tiksliai nustatomas tinnitus dažnis. Tada garso stiprinimas tame dažnyje yra stipriai sumažinamas taip, kad jis harmoningai integruotusi į bendrą aplinkos garsų foną.

full-image

Be išpjovos terapijos

Tinnitus iškyla virš aplinkos garsų ir yra aiškiai girdimas.

full-image

Su išpjovos terapija 

Išpjovos terapija sumažina ar visai nuslopina jūsų tinnitus, taigi vėl galite mėgautis aplinkos garsais.

Palaukite, tai dar ne viskas...

Signia klausos aparatai.

Tai ideali kombinacija tinnitus terapijų ir neprilygstamos klausos.

Signia siūlo platų klausos aparatų pasirinkimą su pačiomis moderniausiomis technologijomis, kurios turi savyje ir įvairias tinnitus terapijas. Šios terapijos siūlo optimalius individualizuotus sprendimus neprilygstamai girdimo garso kokybei ir puikiems klausymosi pojūčiams.

Galimas itin platus mažų, diskretiškų klausos aparatų stilių pasirinkimas bet kokiam klausos netekimo pobūdžiui, tikrai rasite modelį, kuris jums tiks ir patiks. Be to, jūsų patogumui ir dar didesniam diskretiškumui, jie bus valdomi distanciniu ir nepastebimu būdu telefonine programėle be jokių papildomų priedų.


Maskavimo terapija yra įgyvendinta pažangiuose modeliuose nuo 2 technologinio lygmens, o išpjovos terapija nuo 3 technologinio lygmens.

Plačiau: 
Apie klausos aparatus
Apie Primax platformos savybes
Apie Nx platformos savybes
Apie X platformos savybes