BATERIJOS KLAUSOS APARATAMS

Baterijos Klausos Aparatams

Mes prekiaujame tokių žinomų ir patikimų gamintojų kaip "Siemens", "Panasonic" ir "GP" baterijomis, skirtomis klausos aparatams. Į klausos aparatus turi būti dedamos tik specialiai jiems pritaikytos cinko-oro baterijos. Panašios formos ir dydžio baterijos, kurios yra skirtos laikrodžiams, įvairiems pulteliams ir žaislams, klausos aparatams yra per silpnos ir jiems netinka - baterija išsikrauna vos per kelias dienas, taip pat dėl netobulos formos yra laužomas aparato baterijų skyrelis ir vėliau gali prireikti klausos aparato remonto. Naudojant specialias cinko-oro baterijas, klausos aparatas tarnaus ilgiau ir nebus laužomas.

Siūlome įsigyti visų pagrindinių keturių dydžių klausos aparatų baterijų, skirtų skirtingo galingumo ir dydžio aparatams, kurios yra atskiriamos savo numeriu ir skiriamąją pakuotės spalva. 

  • Pačios mažiausios 10 dydžio baterijos skirtos mažiausiems užausiniams ir įausiniams klausos aparatams. Šių baterijų skiriamoji spalva - geltona
  • Šiek tiek didesnės 312 dydžio baterjos skirtos mažiems užausiniams ir didesniems įausiniams klausos aparatams. Skiriamoji spalva - ruda
  • Vienos populiariausių 13 dydžių baterijos skirtos užausiniams klausos aparatams. Skiriamoji spalva - oranžinė
  • Pačios didžiausios ir stipriausios 675 dydžio baterijos, skirtos ypač galingiems klausos aparatams. Skiriamoji spalva- mėlyna.

full-image

Klausos aparatų elementų naudojimas

Žmonėms dažnai kyla įvairių klausimų dėl klausos aparatų elementų naudojimo, jų įdėjimo, tarnavimo laiko, utilizacijos. Naujas elementas klausos aparatui visuomet būna su lipduku ant vienos jo pusės. Šis lipdukas padeda įstatyti elementą į klausos aparatą teisinga puse - lipdukas visuomet turi žiūrėti į viršų. Lipduką reikia nulupti įstačius bateriją į klausos aparatą. Jeigu nutiko taip, kad dar geras elementas iškrito iš klausos aparato, jį reikia į aparatą dėti taip, kad lygi jo pusė ir  ženkliukas "+" žiūrėtų į viršų. Lipdukas taip pat atlieka ir izoliacijos, kuri neleidžia elementui išsieikvoti jam esant naujoje pakuotėje, funkciją. Svarbu žinoti, kad nulupus lipduką nuo elemento, jis iškart pradeda eikvotis net jo neįdėjus į klausos aparatą ar laikant aparatą išjungtą. Dėl to, nulupus lipduką, rekomenduojame elementą išnaudoti iki galo, nes jis bet kuriuo atveju maždaug po mėnesio bus išsieikvojęs. Pakartotinas lipduko užklijavimas norint išsaugoti elementą nepadės. Klausos aparato elementai priklausomai nuo jų dydžio, klausos aparato tipo ir nešiojimo tarnauja nuo savaitės iki menėsio.

bans
Cinko - oro elementas klausos aparatui Nr.10
bans
Cinko - oro elementas klausos aparatui Nr. 312
bans
Cinko - oro elementas klausos aparatui Nr.13
bans
Cinko - oro elementas klausos aparatui Nr. 675
Elementų utilizavimas

Primename, kad išsieikvojusių klausos aparatų elementų negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis į bendros paskirties šiukšlių konteinerius. Klausos aparatų elementus reikia išmesti specialiai tam skirtuose konteineriuose, kuriuos galite rasti mūsų įstaigose Kaune ir Vilniuje bei visose didžiosiose parduotuvėse. Tam tinka jose esantys specialūs konteineriai skirti šarminių elementų surinkimui.