IŠSKIRTINIAI ACTIVE X

full-image

Būkite išskirtiniai su Signia Active Pro

Išnaudokite visas savo galimybes:

[]
Revoliucinės „Signia Active Pro“ ausinės ne tik transliuoja muziką ir skambučius per „Bluetooth“ ryškiu aukštos raiškos garsu - jos žymiai pagerina bendrą klausą, ypač esant sudėtingoms akustinėms situacijoms.   

Šiuolaikinis žmogus visada jaučiasi jaunu, net jei turi nedidelį – vidutinį klausos netekimą. Tokiu jis ir yra! Tai ir klausos atstatymo sprendimas taip pat turi atrodyti jaunatviškai ir netrukdyti nešiotojui gyventi tokį aktyvų gyvenimą, kokio tik jis nori. Ar nenuostabu būtų, jei klausos aparatai atrodytų kaip modernios Bluetooth ausinės 21 amžiuje nešiojamos kiekvienoje gatvėje? Toks sprendimas yra Active ir Active Pro – perkeliantys klausos aparatus į naują lygį. 

full-image

Esminės savybės

bans
Bluetooth
bans
Įkraukite bet kuriuo metu
bans
DI asistentas
bans
Momentinis pritaikymas
Priežastys dėl ko verta pagerinti savo klausą su Signia Active / Active Pro:

aJums individualiai pritaikytas garsas populiariame, laimėjusiame konkursus, dizaino aparatėlyje.

Šis naujas klausos aparatų stilius yra panašus į išskirtines Bluetooth ausines. Signia Active visai neprimena klausos aparatų.

a
Įkraunami kelyje   


Patogus kišeninis įkrovimo dėkliukas leidžia įsidėti ir išsiimti Active kada tik jums reiki ir įkrauti juos kelionėje, be elektros tinklo. Vienu įkrovimu Active veikia 26 valandas. 

aJūsų idealus jungiamumas   

Integruotas Bluetooth leidžia klausytis telefonų skambučių, muzikos, TV, tinklalaidžių, etc.

aSkaidrus garsas

Signia Xperience garso procesorius pateikia aukšto skiriamumo garsą plius siūlo integruotas technologijas surandamas tik aukščiausio lygio klausos aparatuose.

aPagerintas kalbos suvokimas   

Leidžia balsui prasimušti pro triukšmą ir girdėtis aiškiai bet kokioje aplinkoje bet kokia kryptimi.

aAutomatinė situacijų detekcija   

Jūs būsite pasiruošę bet kokiems iššūkiams, nes garso sensoriai leidžia Active ir Active Pro automatiškai prisitaikyti prie bet kokių akustinių situacijų.

a
Dirbtinio intelekto pagerintas asmeninis garsas

Revoliucinis Signia Asistentas programėlėje Signia app leidžia jums optimizuoti garsą sau įvairioms gyvenimiškoms situacijoms. Sužinokite daugiau: Signia Asistentas.

a


Klausos aparatų specialistas jūsų kišenėje 

Signia app programėlė leidžia jums susisiekti su klausos aparatų specialistu, o jis naudodamas jūsų mobiliu telefonu momentaliai distanciniu būdu galės suderinti jūsų Active ausines bet kur, kur tik jums iškils problemų klausantis.   

Sužinokite daugiau: Signia Telecare.

aMomentinio pritaikymo

Signia Active yra iškart paruoštas dėvėti, visai kaip Bluetooth ausinės ir turi patogias keleto dydžių ir tipų antgaliukus kiekvienam ausies kanalo dydžiui, kurie komfortiškai laikosi ausyje.

Dabar galite saugiai keliauti per gyvenimą žinodami, kad turite šiuos mažus aukštųjų technologijų klausos pagalbininkus, net kai aplinkos akustika yra prasta arba kai norite paskambinti telefonu ar klausytis muzikos kelyje.

Jūs galite pasirinkti tarp:

full-image

Signia Active Pro

Šis aukščiausios klasės pasirinkimas siūlo idealiai pritaikytą garsą jūsų asmeniniams klausos poreikiams. Nesvarbu, ar esate perpildytoje gatvėje, ar dirbate atvirame biure, ar valgote užpildytame restorane, kur yra didelis aplinkos triukšmas ir kur pokalbiui palaikyti reikia susikaupimo ir pastangų. Signia Active Pro meistriškai sprendžia šiuos iššūkius ir teikia jums tikrovišką garsą.

full-image

Signia Active

Įžanginė Atcive versija suteikia vienodai aiškų garsą ir kalbos supratimą bei prisitaiko prie visų jūsų gyvenimo situacijų. Taigi jūs girdite, kas jums svarbu. Visą dieną, bet kokioje situacijoje.

Active ir Active Pro yra suderinami su šiais priedais:

a

StreamLine TV priedas

Užprogramuotas nuostabiam garsui

StreamLine TV priedo dėka, garsas iš jūsų TV imtuvo gali būti tiesiogiai siunčiamas į X klausos aparatus. Jūs netgi galite prisitaikyti individualiai garsumą, naudodami Signia App programėlę.

Plačiau: priedai Nx, X ir AX klausos aparatams.

a

StreamLine Mic priedas

"Laisvų rankų" telefoniniai pokalbiai, muzika ir daugiau Aukščiausios kokybės stereo režimu.

Naujasis StreamLine Mic priedas teikia pilną laisvų rankų telefoninių pokalbių, muzikos ir kt. audio transliavimą iš bet kurio Bluetooh išmaniojo telefono. Jis taip pat veikia ir kaip distancinis mikrofonas. 

Plačiau: Priedai NX, X ir AX klausos aparatams.

a

miniPocket priedas

Diskretiškas valdymas

Idealus sprendimas tiems, kas nori mažiuko, diskretiško, intuityvaus ir patogaus valdymo pultelio savo klausos aparatams, be didelio valdymo pultelio ar neturintiems išmaniojo telefono. Patikimas ir lengvai naudojamas miniPocket pultelis yra pakankamai mažas, kad būtų nešiojamas ir vietoje rakto pakabuko, tačiau pakankamai funkcionalus, kad leistų valdyti svarbiausias klausos aparatų savybes.

a

Signia Active įkroviklis

Signia Active Pro / Active tiekiamas su kišeniniu įkrovimo dėklu, palaikančiu bevielį įkovimą. Jūs tiesiog galite išsiimti savo Active ausines iš ausų ir įdėti į išvaizdų dėkliuką, kai jų nereikia. Dėkliukas įkraus jūsų Active – Active Pro ausines iki 3 kartų be jo prijungimo prie elektros tinklo. Įkrovimas trunka 0,5 val. 6 valandoms veikimo ir 4 valandos – virš 20 valandų veikimo.

Kainų lygis už sistemą (du klausos aparatai ir įkroviklis): 1550€ - 3500€ be akcijų. Su akcija 1150€ - 2550€.