PAŽANGŪS INSIO NX CIC

full-image

Insio Nx IIC/CIC

Mažiausi klausos aparatai su natūraliausia garso kokybe

Gyvenimas yra geriausias, kai yra leidžiamas kartu su kitais. Signia Insio Nx klausos aparatai yra pilnai pritaikomi prie Jūsų ausies anatomijos ir klausos netekimo, taigi galite leisti laiką su savo artimaisiais nesirūpindami dėl savo klausos ir išvaizdos. 

Dėl savo neįtikėtinai diskretiškos konstrukcijos ir išskirtinės garso kokybės, nauja Insio karta suteikia pakankamai pasitikėjimo savimi išgirsti visus svarbius gyvenimo garsus.

a Jūsų asmeninis klausos sprendimas 

Pagaminti pagal jūsų ausies anatomiją, Signia Insio klausos aparatėliai idealiai ir nematomai slepiasi jūsų ausies kanalėlyje, kad užtikrintų jums puikią klausą, diskretumą ir nešiojimo komfortą. 

Mažutėlis gudrutis

Nepaisant miniatiūrinio dydžio, Insio Nx įgyvendintos pažangiausios technologijos natūraliausios klausos pojūčiams. Negano to, šie klausos aparatėliai veikia kaip galinga sistema ir gali būti kontroliuojami diskretiškai distanciniu būtu. 
 
Tinka plačiam klausos netekimo diapazonui 

Švelnus, vidutinis ar gilus klausos netekimas, Insio maksimaliai kokybiškai padės jį įveikti ir susigrąžinti natūralius gyvenimo garsus.

full-image

Įdėtas idealiai telefono skambučiams ir muzikai

Skirtingai nuo užausinių klausos aparatų, Insio mikrofonai "išgirsta" garsą ausies kanale. Tai leidžia jums kalbėtis telefonu ar klausytis muzikos natūraliai, taip kaip esate įpratę. Galite netgi naudotis ausinėmis su lankeliu. 

Nešioti Insio yra taip natūralu, kad net užmiršite, kad dėvite klausos aparatus!

full-image

Natūralus krištolinio skaidrumo garso srautas

Nesvarbu, ar tai perkrauta gatvė, atviro išplanavimo biuras ar užpildytas restoranas, kur yra didelis aplinkos triukšmas, pokalbiai tokiose aplinkose reikalauja koncentracijos ir didelių pastangų.

Signia klausos aparatai tinkamai išsprendžia šiuos iššūkius, atkartodami natūralų garsą. Jie patys automatiškai sutelkia dėmesį į tai, kas svarbu, pvz., į jūsų pokalbio partnerį, filtruodami nepageidaujamą foninį triukšmą. Tuo būdu labiausiai girdite, tai ką norite išgirsti. Visą dieną. Kiekvienoje situacijoje.

Patogus diskretiškas valdymas

a

Nuotolinis valdymas

TouchControl programėlė leis jums keisti klausos aparatų nustatymus distanciniu būdu bei suasmeninti klausos aparatus, kad jie atitiktų jūsų individualius poreikius. Viskas ko tam reikia - išmanusis telefonas.

Jei jūs jo neturite, miniPocket rakto pakabuko dydžio distancinio pultelio priedas suteiks jums labai patogų ir intuityvų distancinį klausos aparatų valdymą.

Mėgaukitės harmoningu garsu

a

Kalba triukšme

Dėl Speech Quality sistemos, naujieji klausos aparatai leidžia jums girdėti kalbą aiškiai visose klausymosi situacijose, naudojant pažangias automatines triukšmo slopinimo sistemas. Todėl jums bus lengviau suprasti pašnekovą netgi tokiose triukšmingose aplinkose kaip restoranas ar konferencija.

a

Aiškus ir skaidrus garsas

Sound Clarity sistema siūlo natūraliausią, gyvenimišką garsą visose aplinkose. Tai leidžia mėgautis skaidriu garsu netgi ir garsiausioje aplinkoje.

Insio NX IIC/CIC techninės savybės

 • "Nematomi" IIC - giliai kanaliniai ir CIC - pilnai kanaliniai klausos aparatai
 • Labai patogus - korpusas gaminamas pagal individualią ausies formą
 • Nepaisant itin mažo dydžio tinka labai plačiam klausos netekimo diapazonui - nuo nedidelio iki gilaus
 • Optimizuotas pagal klausą ventiliacinis kanalas užtikrina natūralią akustiką ir ausies vėdinimą
 • Priklausomai nuo technologinio lygmens 16, 24, 32, 48 kanalų garso apdorojimas
 • Automatinis triukšmo slopinimas
 • Kalbos išryškinimas triukšme
 • Valdomi distanciniu būdu nemokama išmaniojo telefono programėle touchControl
 • Bevielis CROS/BiCROS - garso perdavimas iš kurčios ausies į girdinčią su CROS Silk priedu
 • Tinnitus terapija - ūžesio ausyse slopinimui
 • Binauralinis OneMic kryptiškumas pagerina kalbos suvokimą, fokusuoja kalbą iš priekio, nuslopina triukšmą kitomis kryptimis visuose technologiniuose lygiuose!
 • Dažnių perkėlimo funkcija žmonėms turintiems ypač didelį aukštų dažnių klausos netekimą arba net kurtumą.
 • Bevielis e2e ryšys tarp klausos aparatų
 • Kliniškai įrodytos mažesnės klausymosi pastangos ir geresnė klausa nei normaliai girdinčiųjų
 • Gaminami 1NX, 2NX, 3NX, 5NX, 7NX technologinių lygių 
Plačiau apie visas Nx platformos siūlomas galimybes ir konkrečias atitinkamų techninių lygių charakteristikas galite pasiskaityti skiltyje Nx platforma.

full-image

Klausos aparatų priedai

a

touchControl programėlė

TouchControl programa - diskretiškumas jūsų rankose

Paverskite savo išmanųjį telefoną į klausos aparatėlių distancinį pultelį: touchControl programėlė leis jums ptogiai kontroliuoti savo klausos aparatus tiesiog pirštų galiukais. 

Keiskite girdėjimo programas, garsumą, prisitaikykite garso tembrą, taip, kad malonu būtų klausytis; tam nereikės ieškoti mygtuko ant savo klausos klausos aparatų (ant jų tiesiog jo nėra), viską galėsite atlikti savo mobiliąjame telefone.

Šią touchControl programėlę galima atsisiųsti iš  Apple App Store ir Google Play.

a

MiniPocket - diskretiškas valdymas

Tai idealus pasiūlymas norintiems patogaus, diskretiško valdymo klausos aparatams. Tam nereikia išmaniojo telefono ar didelio nuotolinio pultelio. Pakankai tvirtą ir lengvo valdymo MiniPocket pultelį galite nešiotis prisisegę prie raktų,

Ūžesys galvoje - Tinnitus?

a Pagalba visai šalia. Signia klausos aparatai sumažina arba visiškai panaikina ūžesį galvoje. Kreipkitės į savo klausos specialistą, kuris parinks geriausią sprendimą.


Plačiau: Tinnitus - ūžesys ausyse ir Tinnitus terapijos.

a

TeleCare - distancinis klausos aparatų reguliavimas jūsų aplinkojeŠios klausos aparatų šeimos modeliai yra suderinami su Signia TeleCare platforma ir gali būti reguliuojami distanciniu būdu per išmanųjį telefoną, naudojant nemokamą Signia App programėlę

Kainų lygis be kompensacijos: 1080€ - 2150€, dabar 690 € - 1870 €.

Su KLA-1-1 grupės kompensacija priemoka nuo 240€.
Su KLA-2-3 grupės kompensacija priemoka nuo 560€.

Atsisiųskite: